Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Grbavica.021* wrote: Thu May 02, 2024 10:15 pm
Rabba wrote: Thu May 02, 2024 10:03 pm
Grbavica.021* wrote: Thu May 02, 2024 7:56 pm ...него навлачење и намештање Радничког из Крагујевца.
Gde si ovo iskopao?
Нигде, само искрено кажем како је.
Ne, iskreno iznosis svoje misljenje. To kako jeste, ako vec ne mozes da potkrepis misljenje cinjenicama, je ipak druga stvar.
Ja nigde nisam video navlacenje. Igraju bezobrazno lepo i znaju kako da slome pojedine ekipe, sto je nama vec decenijama problem. Nama je najlakse da igramo protiv ekipa poput Radnickog i zato smo ih nadigrali.

PS Da im se navlaci, itekako bi im svirao penal za onaj start igraca Mladosti na samoj ivici kaznenog.
Last edited by gospodinFKV on Fri May 03, 2024 5:44 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1066
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ssnigd »

Nema potrebe za ponizavanjem Kragujevca. Igracemo sa njima opet, pa cemo videti koliko smo i da li smo bolji od njih.
Mozda je bilo nekog navlacenja sudija, ali nisam nista do sada procitao ili primetio.
U svakom slucaju drago mi je sto se bore za Evropu i nadam se da ce otici tamo pre Cukarickog.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Fri May 03, 2024 5:41 pm PS Da im se navlaci, itekako bi im svirao penal za onaj start igraca Mladosti na samoj ivici kaznenog.
Da je svirao penal, verovatno bi ga var ponistio, posto nije bio penal. Da nama nije ponisteno toliko golova, ne dosli do ove price.
Radnicki radi pametno u tisini i malo ko ga je pratio, a ima podrsku vidljivu i nevidljivu. I to lepo koriste.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

1892 wrote: Sat Apr 27, 2024 6:50 am
Milan wrote: Fri Apr 26, 2024 10:17 pm Jebem ti ovaj sistem takmičenja. Pored Napretka, i Lučani će očigledno da otaljaju utakmice do kraja sezone. Kaže mi prijatelj iz Lučana da su igrali u kombinovanom sastavu i da je čak i rezervni golman branio…
Što nas opet dovodi do onoga što sam pričao pred početak plejofa. Imamo užasan raspored. Ništa nam ne znači utakmica više na domaćem kada će sedma i osma ekipa dati svima bodove.
Da bi bili u 5 ekipa moraćemo konačno da dobijemo Čuku a i još jednom Radnički u gostima i da se nadamo da će prve tri ekipe igrati takmičarski do kraja.


Iako sam nakon regularnog dela tvrdio drugačije, sad priznajem da si bio u pravu.
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1674
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

У дуелима топ 4 екипе салдо је следећи:
црвени 7 бодова,
ТСЦ и ми 4 бода,
црни 0.

Лепо то делује.
student
Posts: 93
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by student »

Ako pobedimo naredne 2 utakmice, Cukaricki i Napredak kod kuce, uz malo srece naci cemo se na cetvrtom mestu. Sa bodom vise od Radnickog i 6 vise od Cukarickog.
I to pred gostovanie Radnickom 2 kola pred kraj prvenstva.
U koliko se stvari tako posloze nama je bod u Kragujevcu dovoljan jer u poslednjem kolu mi docekujemo Mladost a oni idu na crne. Crnima ce pobeda vrlo verovatno biti pod moranje da bi zadrzali 2 mesto.
Mi smo ti koji mozemo da igramo zatvorenije i da na kontre resimo pitanje pobednika i cetvrtog mesta.

U bilo kom drugom slucaju potrebna nam je pobeda u Kragujevcu, a poraz je ravan petom mestu.

I samo 3 dana kasnije treba da igramo sa cigosima u Loznici. Tako da ne mogu da verujem kakvi smo debili bili da prihvatimo ovo pomeranje. Ekstremno vazne utakmice sve do zadnjeg kola. Svaki dan odmora znaci jako puno, a mi da izadjemo ciganiji u susret, stvarno nemam reci. Ako smo se uopste mi tu nesto pitali.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2091
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

student wrote: Sat May 04, 2024 12:10 pm Ako pobedimo naredne 2 utakmice, Cukaricki i Napredak kod kuce, uz malo srece naci cemo se na cetvrtom mestu. Sa bodom vise od Radnickog i 6 vise od Cukarickog.
I to pred gostovanie Radnickom 2 kola pred kraj prvenstva.
U koliko se stvari tako posloze nama je bod u Kragujevcu dovoljan jer u poslednjem kolu mi docekujemo Mladost a oni idu na crne. Crnima ce pobeda vrlo verovatno biti pod moranje da bi zadrzali 2 mesto.
Mi smo ti koji mozemo da igramo zatvorenije i da na kontre resimo pitanje pobednika i cetvrtog mesta.

U bilo kom drugom slucaju potrebna nam je pobeda u Kragujevcu, a poraz je ravan petom mestu.

I samo 3 dana kasnije treba da igramo sa cigosima u Loznici. Tako da ne mogu da verujem kakvi smo debili bili da prihvatimo ovo pomeranje. Ekstremno vazne utakmice sve do zadnjeg kola. Svaki dan odmora znaci jako puno, a mi da izadjemo ciganiji u susret, stvarno nemam reci. Ako smo se uopste mi tu nesto pitali.
+1
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1066
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

Ја се баш не слажем, мислим да је распоред идеалан и много бољи него на месту крагујевчана, ми смо 3 утакмице против најбољих екипа изгурали, црвенима узели бод, црнима сва 3, тсц и партизан се сад грчевито боре за 2. позицију што значи да и једни и други морају да гризу а и једни и други играју против крагујевчана, црвени би свакако требало добити кући јер ће и они имати какав-такав мотив због Феђе... Ко што је рекао Божа нама је свака следећа утакмица ко финале, ал свакако боље да у последњим утакмицама играмо против Младости и Напретка и опет знамо колко толко на чему смо, него да гриземо против црних и црвених, а и тсца уз то још и финале купа... Да се Чукарички одради добро на нашем стадиону, у Крагујевцу и бод, мада ако игра и приступ буду као у купу очекујем сва 3 и после да се против Младости у последњој утакмици у сезони зна на чему смо и ако Бог да да испратимо освајаче купа :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Ima čak i jedan tekst negde na temu da li je bolje biti drugi ili treći ove godine, pa je pitanje i kolika će ta borba za drugo mesto biti. Cigani su, sa druge strane, obezbedili titulu, pa je pitanje i kako će oni odigrati do kraja. Mislim da će svima biti lakše sa ovo troje nego što je bilo nama.
POŠTO OBRAZ ???!!!
milancl
Posts: 480
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by milancl »

Milan wrote: Sat May 04, 2024 4:18 pm Ima čak i jedan tekst negde na temu da li je bolje biti drugi ili treći ove godine, pa je pitanje i kolika će ta borba za drugo mesto biti. Cigani su, sa druge strane, obezbedili titulu, pa je pitanje i kako će oni odigrati do kraja. Mislim da će svima biti lakše sa ovo troje nego što je bilo nama.
Nisam čitao tekst, ali naslućujem o čemu se diskutuje i šta se kalkuliše. Pa pretpostavljam da je kao bolje biti treći, jer imaš garantovanu grupu LK i samo te jedan protivnik deli od grupe LE.

I onda Voša otrese crvene u finalu kupa i sve pada u vodu. Taj što je treći isto kao da je četvrti. Tako da se ne slažem sa tekstom iako ga nisam ni pročitao.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2091
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2091
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 1066
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

Утакмица са Чукаричким се игра прекосутра (среда) од 18:00 на Карађорђу. Утакмица против Напретка се игра на Карађорђу у недељу од 19:30. Добри термини, било би лепо да нас дође што је више могуће након онакве победе на ЈНА, 0-0 са циганима и свакако још 2 недеље до Финала Купа...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1674
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

"Mogu da potvrdim da postoji interesovanje za Luku Gojkovića iz najvišeg ranga mađarskog fudbala. Dva kluba su nas kontaktirala, ali jedan od njih trenutno ne bi mogao da plati njegov transfer, rekao je za tamošnje medije Orović.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ate/481553
Post Reply