Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nevernik II
Posts: 458
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Marketing kluba

Post by Nevernik II »

Rukometaši igraju finale plej ofa, košarkaši igraju finale ABA 2 lige, fudbaleri igraju finale kupa...i sve to u maju.

Ali, polako, nemojte da koristite pozitivan talas. Ima vremena, spojili smo praznike. Dajte taj jedan bilbord, pa da idemo na jagnjetinu negde.

Da imamo barem dva polu stručna lika u marketingu...
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Marketing kluba

Post by ssnigd »

Lako mozemo da izgubimo sva tri finala i da ne odemo u Evropu (budemo sesti).
Uspeh nije uci u finale nego ga osvojiti.

Marketinski ispratiti, ali se ne poneti u tome.
Igrati finale je jedno, osvojiti ga je nesto drugo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Nevernik II
Posts: 458
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Marketing kluba

Post by Nevernik II »

Nije poenta u uspehu ili osvajanju trofeja. Tema je marketing.
Da li ćemo osvojiti tri ili nijedan u ovom trenutku nije važno.

Namestilo se sjajno da se poveća interesovanje, energija, atmosfera, pozitiva oko SD.
Da se zainteresuju ljudi, da se probude pospani navijači (takvih imamo najviše), ceo mesec može da bude Vošin.

Da imamo ikoga normalnog u marketingu već bi večeras radio na tome, ali mi ćemo dobiti jedan ili dva bilborda i to je to.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Image
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2089
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

021 wrote: Wed May 01, 2024 11:38 pm Hoće l' biti dresova u XL veličini? Pola godine čekam da stignu...
https://www.fkvojvodina.rs/prodavnica/d ... sivi-dres/
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Grbavica.021* wrote: Sat May 04, 2024 5:26 pm
021 wrote: Wed May 01, 2024 11:38 pm Hoće l' biti dresova u XL veličini? Pola godine čekam da stignu...
https://www.fkvojvodina.rs/prodavnica/d ... sivi-dres/
Ajd sad jedno kontra pitanje. Kukamo godinama da se otvori online shop... pa me zanima koliko ljudi sa foruma je porucilo nesto i kako je zadovoljno kvalitetom robe, usluge i sl?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Voja wrote: Sat May 04, 2024 5:40 pm
Grbavica.021* wrote: Sat May 04, 2024 5:26 pm
021 wrote: Wed May 01, 2024 11:38 pm Hoće l' biti dresova u XL veličini? Pola godine čekam da stignu...
https://www.fkvojvodina.rs/prodavnica/d ... sivi-dres/
Ajd sad jedno kontra pitanje. Kukamo godinama da se otvori online shop... pa me zanima koliko ljudi sa foruma je porucilo nesto i kako je zadovoljno kvalitetom robe, usluge i sl?
Vojo, online shop je prvenstveno za nase navijace i ljude u dijaspori i neke inostrane goste u Novom Sadu ( npr. Exit, Sajam...), a mi vec imamo neke kolekcije dresova i rekvizita.
Otuda toliko ,,kuknjave" na Forumu, zbog tih ljudi.

Ovde nam je dosta pao standard ( a i takmicarski smo bili sramotno nikakvi) da bi placali evropske cene dresova. Tako da ne mozes ocekivati neku veliku euforiju za dresovima ( iako su lepi, a i nema svih velicina).

Medjutim, ako Vosa napravi sad neke ozbiljne rezultate, igru i igrace, bice znacajne kupovine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

021 wrote: Wed May 01, 2024 11:38 pm Hoće l' biti dresova u XL veličini? Pola godine čekam da stignu...

Trebalo bi da budeš svestan da XL otprilike odgovara nekom ko nosi L. Ako si baš XL, verovatno će ti biti mali.
POŠTO OBRAZ ???!!!
djoks
Posts: 90
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

Идаље нема за црвено бели дрес ХЛ или макар Л величина
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Turija wrote: Sat May 04, 2024 7:17 pm
Voja wrote: Sat May 04, 2024 5:40 pm
Ajd sad jedno kontra pitanje. Kukamo godinama da se otvori online shop... pa me zanima koliko ljudi sa foruma je porucilo nesto i kako je zadovoljno kvalitetom robe, usluge i sl?
Vojo, online shop je prvenstveno za nase navijace i ljude u dijaspori i neke inostrane goste u Novom Sadu ( npr. Exit, Sajam...), a mi vec imamo neke kolekcije dresova i rekvizita.
Otuda toliko ,,kuknjave" na Forumu, zbog tih ljudi.

Ovde nam je dosta pao standard ( a i takmicarski smo bili sramotno nikakvi) da bi placali evropske cene dresova. Tako da ne mozes ocekivati neku veliku euforiju za dresovima ( iako su lepi, a i nema svih velicina).

Medjutim, ako Vosa napravi sad neke ozbiljne rezultate, igru i igrace, bice znacajne kupovine.
Pa dobro ima i na forumu ljudi iz dijaspore, zanima me jel porucio neko nesto, i da li mu je stiglo, da l je sve proteklo bez problema?
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

@Voja

Ja kupujem samo direktno ili neko kupi za mene pa pošalje u zavisnosti od mog slobodnog vremena i potražnje ka nekom artiklu

Recimo za dres sam se odmah bio bacio u akciju da mi ga neko kupi.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1279
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Marketing kluba

Post by MiSmoFKV! »

Sad sam probao, UX je Bože sačuvaj.
Dostavu rade samo u Srbiji, tako da nije baš za nas iz dijaspore.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Marketing kluba

Post by ernesto »

Meša
+381 64 1182 602
Kod njega ima dresova,na Novom Naselju ima lokal.
Plus Meša lepi dresove za nas(reklame,brojeve itd).
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Vojo, kako iz dijaspore da poruce online, kada moze isporuka samo u Srbiji?
Jos uvek je polovicno, a i neizvesno oko oznaka velicine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
rykerfcv
Posts: 808
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

Klinci na tiktoku rade bolji marketing nego klub za finale kupa :dance2:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Post Reply