33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

ДушанФ89
Posts: 75
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by ДушанФ89 »

Не свиђа ми се ова превелика доза оптимизма, ипак су нас добили два пута у првенству. Тачно је да ова наша екипа није иста као јесенас,и да смо у овом моменту у бољој форми, али партизан уопште нема лоше играче, нити они толико лоше играју, да ми очекујемо лагану победу. Искрено био бих задовољан и бодом, јер би опет све зависило од нас, пошто сумњам да Раднички може да добије било коју од прве три екипе, а ако се закува борба за друго место, сви ће морати да гризу против њих. Наравно очекујем победу, и волео бих да их прописно накантамо, само кажем да треба бити и опрезан и реалан.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1278
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by MiSmoFKV! »

Stexman wrote: Tue Apr 30, 2024 7:41 pm Po informacijama koje sam ja nasao Duljaj je imao mnogo problema u svlacionici, mnogo igraca ga je bojkotovalo sto nije slucaj sa Nadjom. Jedino mi je to mala briga, ali mislim da smo kvalitetniji od njih u ovom trenutku i ne bi trebalo da bude vecih problema.
Meni taj lik deluje jako pozitivno, tačno sam video da u onom zlu neće moći da se iskaže.

Btw, novi pomoćni im je naš bivši desni bek što nije znao da centrira par godina.
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by limanfkv »

ДушанФ89 wrote: Tue Apr 30, 2024 8:45 pm Не свиђа ми се ова превелика доза оптимизма, ипак су нас добили два пута у првенству. Тачно је да ова наша екипа није иста као јесенас,и да смо у овом моменту у бољој форми, али партизан уопште нема лоше играче, нити они толико лоше играју, да ми очекујемо лагану победу. Искрено био бих задовољан и бодом, јер би опет све зависило од нас, пошто сумњам да Раднички може да добије било коју од прве три екипе, а ако се закува борба за друго место, сви ће морати да гризу против њих. Наравно очекујем победу, и волео бих да их прописно накантамо, само кажем да треба бити и опрезан и реалан.
Bas zato. Da vidimo da li smo konacno" mi smo Vojvodina,ko ste vi?"
User avatar
Maki
Posts: 1139
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Maki »

Pobeda ili nerešeno bi nam bili pola posla do Evrope. Jedan bod će odlučivati na kraju. Važno je i da zaustavimo Partizan kako bi on i TSC morali u borbi za vicešampiona da kidaju do samog kraja protiv naših konkurenata. Onda bi nam i bod u Kragujevcu bio dovoljan.
User avatar
N13
Posts: 2063
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by N13 »

Zanimljiva stvar. Planiram da odem na utakmicu, gledam gde se sve prodaju karte, i nadjem da ima i online preko ticketline.rs.
Udjem na sajt, kad imam sta da vidim. Online preko istog sajta svoje karte prodaju Radnicki Nis, Cukaricki i Vozdovac: https://www.ticketline.rs/sport/
Verovatno tu ima jos klubova koji nisu domacini.

Pa zar je to tesko, napraviti saradnju i prodavatu ulaznice online? Zasto mi moramo da zaostajemo za pola lige? Pogotovo sada kada se publika napokon malo probudila. Racunam da dobar deo navijaca nema zivaca da stoji u koloni na blagajni pola sata, pa samim tim ga to odvlaci od dolaska na stadion.

Inace, treba se iscimati da nas ode sto vise. Neradni dan, jako bitna utakmica za nas, prilika da pogazimo crne u sred beograda... sta vise, prilika je da mi budemo domacini na njihovom stadionu, samo da se zelimo iscimati. Oni i ovako bojkotuju utakmice, a pogotovo posle poslednjih rezultata verujem da ce ih biti bas malo.
A imamo voz koji za 30 min stize tamo. Svi na JNA
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by hvylarn »

N13 wrote: Wed May 01, 2024 10:12 am Zanimljiva stvar. Planiram da odem na utakmicu, gledam gde se sve prodaju karte, i nadjem da ima i online preko ticketline.rs.
Udjem na sajt, kad imam sta da vidim. Online preko istog sajta svoje karte prodaju Radnicki Nis, Cukaricki i Vozdovac: https://www.ticketline.rs/sport/
Verovatno tu ima jos klubova koji nisu domacini.

Pa zar je to tesko, napraviti saradnju i prodavatu ulaznice online? Zasto mi moramo da zaostajemo za pola lige? Pogotovo sada kada se publika napokon malo probudila. Racunam da dobar deo navijaca nema zivaca da stoji u koloni na blagajni pola sata, pa samim tim ga to odvlaci od dolaska na stadion.

Inace, treba se iscimati da nas ode sto vise. Neradni dan, jako bitna utakmica za nas, prilika da pogazimo crne u sred beograda... sta vise, prilika je da mi budemo domacini na njihovom stadionu, samo da se zelimo iscimati. Oni i ovako bojkotuju utakmice, a pogotovo posle poslednjih rezultata verujem da ce ih biti bas malo.
A imamo voz koji za 30 min stize tamo. Svi na JNA
Nemoj me držati u potpunosti za reč, ali sam dosta siguran da nama karte rešava Gigstix. Samo rešavaju fizičku prodaju i sezonske. Ne znam zašto nije ubačena online prodaja.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4820
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by gospodinFKV »

hvylarn wrote: Wed May 01, 2024 11:01 am Ne znam zašto nije ubačena online prodaja.
Svaki put kad dodjem kuci, naviknut na stvari preko, pitam da li nesto moze onlajn i budem posmatran kao da sam s Marsa pao. To je trenutno za pola Srbije, nazalost, i dalje misaona imenica kad nam je ovo drzavna administracija. :mrgreen:

Image

Mada, da ne bude da samo kudim, kad sam proslog leta resavao papirologiju oko vencanja i vize za suprugu, resio sam sve za jedno popodne. Morao sam, doduse, sve ''peske''.

Sto se utakmice tice - partizan se sutra mora raskostiti. Em su zreli, em su test za finale kupa, em su potencijalni brejk u trci sa ostalima, jer do kraja ocekujem i njihovu stabilizaciju, taman kad dodju na red Cukaricki i Radnicki.
fare
Posts: 2817
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by fare »

Nikad približnija kvota na Jna 2,35 na crne a na nas 2,90
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by slanobarac »

fare wrote: Wed May 01, 2024 5:19 pm Nikad približnija kvota na Jna 2,35 na crne a na nas 2,90
Kakav strmoglav pad kvote na nas. :o
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2046
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Grbavica.021* »

fare wrote: Wed May 01, 2024 5:19 pm Nikad približnija kvota na Jna 2,35 na crne a na nas 2,90
Чиста информација али квота на нас је тренутно 3.15 у моцарту а негде је и више не знам само где си нашао 2.90 квоту.
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by slanobarac »

Kad je Fare pisao bile su te kvote na rezultati. com
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2046
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Grbavica.021* »

Прецизније су квоте на софа скор и ако су моцартове у питању.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Voja »

Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1049
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by Mare_Liman »



Момак са слике даје гол за победу и затрчава се ка Фирми, живи били па видели...
Кад ако не сад?По 3 бода ! Само храбро до нове победе !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 792
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA, četvrtak u 17 (A1P)

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Thu May 02, 2024 9:11 am

Момак са слике даје гол за победу и затрчава се ка Фирми, живи били па видели...
Кад ако не сад?По 3 бода ! Само храбро до нове победе !

Из твојих уста у Божије уши. :dance2:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Locked