Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Voja wrote: Fri Apr 26, 2024 8:57 pm
Ovaj forum (vec dugo to pisem) ima jednu veliku slabost, a to je da se olako (npr. jedna recenica u intervjuu) zavoli ili se okrenu ledja igracu.
I neko je to uvideo, i koristi to za lagane transfere. Pusti se jedna ili dve recenice u javnost kojima se izmanipulise forum, i onda dolazi do vrlo lakog odricanja igraca i aminovanja transfera i od strane forumasa. Meni se to ne dopada.



Nešto slično sam napisao u nekom od prethodnih postova. Jako nas je lako upecati…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Deep Purple wrote: Fri Apr 26, 2024 7:24 pm E moj Lane Jovanoviću, e moja gnjido. Pročulo se pre par meseci da si pio kafu sa Marinom. Prošli put je insistirao na klauzuli ili mali neće potpisati profesionalni ugovor. Ja sam uvek govorio više se plašim “naših” nego ugrača iz blizanaca. Jebite se svi. Izvinjavam se na rečniku ali ovo me je toliko zabolelo a znam za situaciju ima nekoliki dana.

Jebite se i ti i sin. Jebaćemo i cigane u nedelju.

A sin će ti proći kao i Kabić.


Da li neko veruje da se sinu Lantea Jovanovića kasnilo sa platom :mrgreen:
Oterati oba govnara iz kluba što pre!

Edit 1: čak i da je patka, svkako verujem da su tata i sin Jovanović teški smradovi i da nema tu nikakvog poštovanja prema Voši.

Edit 2: sve mi se čini da je Maki ciganska trolčina.
Last edited by Salvador on Fri Apr 26, 2024 10:03 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Maki
Posts: 1128
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Kakav je ovo horor, ako je istina. Kada sam pisao prošli post reagovao sam jer sam video da se nešto kuva, ali ovo je užas.
Zbiljić je za mene najveći krivac, jer je i prošli put bilo isto oko Kabića. Ista pričа, interesuju se dva strana kluba i na kraju završi u Zvezdi. Naravno, u međuvremenu se dovede bonus igrač na njegovo mesto, i to baš iz Zvezde.
Što je gore već primećeno, sada je jasnije zašto Lazar ne igra, a verovatno isto važi i za Bukinca.
Siguran sam da ni Ivanović ne bi igrao ni eksplodirao da se bonus nije povredio.
Mislim da se Zbiljić ne pita mnogo, već ako želiš uspeh u ovoj zemlji moraš da igraš kako ti sviraju. Eto, mi sada to radimo, pa imamo i kvalitetna pojačanja i novca koliko voliš. Ne mislite valjda da je Mandarić keširao za Njegoša? To su sve narodne pare i moraju da idu (i da se peru) kako gazda kaže.
I da, dovodimo zvezdine otpatke, a oni dovode naše najbolje, jer da im trebaju Vukanović, Radulović, Savićević, Petrović, Đorđević, Borak, Miletić i Sukačev, oni bi ih zadržali ili vratili, a ne bi otimali našu decu.
Ovako smo došli u situaciju da u nedelju maksimalno treba izbegavati skandiranje „ciganske pi*ke“, jer se sami sebi podsmevamo. To smo zapravo mi, od Bandovića do kapitena Vukanovića, dok za Zvezdu igra legija stranaca. Mogu ladno i da nas prozivaju Delije na čelu sa komentatorom Arene. Tuga, dokle smo stigli.
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Da se nešto danima kuva vidi se i po veoma posećenom forumu. Evo sad nas trenutno ima oko 80. :o
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1041
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

slanobarac wrote: Fri Apr 26, 2024 10:05 pm Da se nešto danima kuva vidi se i po veoma posećenom forumu. Evo sad nas trenutno ima oko 80. :o
Upravo sam i ja primetio neuobičejeno veliki broj 'gostiju" na forumu. Ili smo naprasno postali tako interesantni mnogima ili je nešto drugo po sredi. Nešto mi govori da to ima veze s crvenom gamadi i našim mečevima s njima, posebno onim u Loznici :wink:
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Transferi

Post by Mark Renton »

Mali ce postati veca ljiga od Pankova, bar jedno 20 puta vise ali ce propasti koliko sledece sezone koga j**e kad je nadrkan
User avatar
ernesto
Posts: 1212
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Terza ciganstura namerno pusta da nas poremeti!
djoks
Posts: 82
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

Savcic Luka
Posts: 352
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Za pohvalu što se predsednik brzo oglasio. Nemam nikakav info, pa ne bih ni da prejudiciram ishod. Videćemo…

Mislim da za Bukinca nije ista priča, a dečku treba velika podrška. Podrška kakvu Ivanović ima u Vukanoviću koji mu doslovce govori koje su mu bile greške u odrdjenim situacijama. Ja zaista verujem da taj klinja može mnogo. Sve što mu nedostaje može da razvije. Ali on tu podršku nema trenutno. Mihajlo ima igrom slučaja jer je blizak sa Aleksom.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1384
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Сад увести малог гробара да им забибери у 90' :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

Cane wrote: Fri Apr 26, 2024 10:50 pm
slanobarac wrote: Fri Apr 26, 2024 10:05 pm Da se nešto danima kuva vidi se i po veoma posećenom forumu. Evo sad nas trenutno ima oko 80. :o
Upravo sam i ja primetio neuobičejeno veliki broj 'gostiju" na forumu. Ili smo naprasno postali tako interesantni mnogima ili je nešto drugo po sredi. Nešto mi govori da to ima veze s crvenom gamadi i našim mečevima s njima, posebno onim u Loznici :wink:
Svi ti gosti su botovi, IP adrese sve iz Amerike. Izgleda da smo pod "napadom". Trenutno ih je skoro 500 online. Nisu ni crni ni crveni. Evo opsirnije o ovome na Redditu.

Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
lapo-lapo
Posts: 219
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Transferi

Post by lapo-lapo »

Bice da ovaj forum nekome smeta...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1000
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Savcic Luka wrote: Sat Apr 27, 2024 8:31 am Za pohvalu što se predsednik brzo oglasio. Nemam nikakav info, pa ne bih ni da prejudiciram ishod. Videćemo…

Mislim da za Bukinca nije ista priča, a dečku treba velika podrška. Podrška kakvu Ivanović ima u Vukanoviću koji mu doslovce govori koje su mu bile greške u odrdjenim situacijama. Ja zaista verujem da taj klinja može mnogo. Sve što mu nedostaje može da razvije. Ali on tu podršku nema trenutno. Mihajlo ima igrom slučaja jer je blizak sa Aleksom.
Мислим да се схватило да Букинцу треба минута и искуства у сениорском фудбалу јер је стварно имао бледе партије, по мени Гат или тако нека екипа и д е а л н а! Полусезона, ил до краја сезона, да се кали, ми га гурнемо после да буде стартер и Бог да нас види, играо је са траком на припремама, наравно да се рачуна на њега само фали искуства и квалитета, утакмице у последњем периоду су високог квалитета и веома битне и једноставно није било тренутка да добије минуте, слично ко и Јовановић... Сад су нам приоритет победе, што бољи пласман, па тек онда гурање деце, Михајло је прорадио, до краја сезоне и од следеће да Јовановић добија веће минуте, Букинац и Бутраковић у ГАТ и да се кале ...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 772
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

501 gost trenutno na forumu. Kako sam se ja registrovao prošle godine nikada nije bilo ovoliko. Nešto se dešava sigurno.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4813
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sad vam je covek objasnio gore zasto toliki broj ''gostiju''.
Dobro je da se klub oglasio. Ako ovo dolazi iz ciganske kuhinje, sada je pravo vreme da se otvoreno udje u rat s njima. Nikad ranije nije postojao toliko negativan sentiment prema zvezdi kao produzenoj ruci rezima, a ako je istina da odnosi dva kluba nikad nisu bili gori, onda ne vidim razlog zasto im se ne naje**mo milosne mame preko medija, a i na terenu. I njima i onom olosu ljigavom sto ih vodi.
Post Reply