Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ако га цигани хоће,а што не би,он ће отићи 100%,добиће нас на арбитражи или ће нам дати бедних 150.000 по клаузули.Мени није жао,нек иде,ко га ј..,свакако ће пропасти код њих.Милојевић не да нема слуха за младе играче већ би вратио Марина на терен да може.
Ја разумем да је добио мало минута да одигра,ал ушли смо у серију јаких и одлучујућих утакмица,морао је да се стрпи.На клупи су и Радуловић и Вукановић па ћуте и играју професионално.Свакако велика грешка Марка,можда и намерна у дослуху са татом,отказ за казну,тату што даље од клуба.
Не видим шта има да нас пољуља ова вест,ионако није битан за ову екипу,играчки нећемо осетити.Пропуст је што смо на њему морали да зарадимо фино,ал није први што смо промашили па смо живи и даље.
Ако се Збиљић буде оглашавао нек појасни и ситуацију са Букинцем.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

vdn slaninar wrote: Fri Apr 26, 2024 8:04 pm ...добиће нас на арбитражи или ће нам дати бедних 150.000 по клаузули...
150k je klauzula za transfer u inostranstvo ako sam dobro pročitao u tekstu. Ubaciti takvu klauzulu za domaći klub nema apsolutno nikakvog smisla.
moozzarsport wrote:Međutim, čak i da nije došlo do tužbe Jovanović bi verovatno napustio Vojvodinu, s obzirom da bi bio u situaciji da iskoristi klauzulu na osnovu koje bi mogao da ode sa Karađorđa u inostranstvo za obeštećenje nešto veće od 150.000 evra
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

N13 wrote: Fri Apr 26, 2024 6:11 pm Ja sam siguran da u prici postoji nesto sto mi ne znamo, te zato i ne igra.

Za razliku od Kabica za kojeg sam i tada tvrdio da je promasaj i da smo njegovom prodajom napravili posao decenije, malog Laneta ipak smatram talentom.

Decko ima potencijala da napravi jako dobru karijeru (podseca me na Gacinovica, mozda cak ima i veci potencijal). E sad zasto ne igra, po meni je misterija, i siguran sam da postoji nesto sto ne znamo.

Kad god je usao u igru, doneo je razliku na terenu. Za razliku od Kabica, koji je uvek bio najgori na terenu, ovaj ipak bude od koristi. I u normalnin okolnostima bi ga svaki trener ubacio u igru kada se rezultat lomi, pa cak i kada imamo sigurnu pobedu. Kod nas to nije slucaj. Iz nekog razloga, vezan je za klupu.
I zato mislim da je mali ili prekrsio klupsku disciplinu ponasanjem (ne bi mu bio prvi put, bio je cak i iz reprezentacije izbacen zbog ponasanja), ili je vec nesto dogovarao sa blizancima klubu iza ledja, pa se u klubu to saznalo, i zabranjeno mu da igra (ima smisla uzimajuci u obzir njegove aktivnosti na drustvenim mrezama), ili odbio da produzi ugovor. Najmanje mi je verovatno da vredno radi, trenira, dobro se ponasa, a da ne dobija sansu. Za mnoge druge klince gt razumem, jer nemaju talenat, ali u ovom slucaju talenat nije sporan.

Ovako i ja razmišljam. Veoma čudno je bilo što ga nije ubacivao i kad je sve bilo rešeno.

Mene zanima zbog čega mu nisu isplaćivane zarade, ako već Zbiljić tvrdi da smo se finansijski konsolidovali. Ako samo njemu nije isplaćivano, jasno je da je neko odigrao igru i za to bi trebalo da plati. Znajući kako smo do sad rešavali takve stvari, biće "pojeo vuk magarca", a mi ćemo, naravno, najviše izgubiti.

Sve u svemu, sve jako zaudara...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 352
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Nekada nisi u poziciji da ispregovaraš dobre uslove i moraš pristati na neke stvari. Ja sam nekada pristajao, nekada odustajao od klijenata. Zašto je klub pristao na takvu klauzulu možda neko zna, ali šta je tu je.

Ne razumem zašto se uopšte diže frka. Konstativali smo te nekog vremena da Lazar nije “naše dete”. Niko tu nije mogao ništa da to postane. Nije to neki klinja odnekud, kome je klub doneo boljitak, bio dobar prema njemu itd. Očigledno je uvek smatrao da je iznad kluba. Pokušati ga zadržati je kao da moliš ribu koja hoće da bude sa drugim da ostane sa tobom.

Potez je ružan, tajming misle da je dobar puštaju sada da se stvori nemor, ali ko ih j**e. Ko ovde misli da cigani nemaju sve konce, sudijske, medijske u svojim rukama?
Deep Purple wrote: Fri Apr 26, 2024 7:24 pm E moj Lane Jovanoviću, e moja gnjido. Pročulo se pre par meseci da si pio kafu sa Marinom. Prošli put je insistirao na klauzuli ili mali neće potpisati profesionalni ugovor. Ja sam uvek govorio više se plašim “naših” nego ugrača iz blizanaca. Jebite se svi. Izvinjavam se na rečniku ali ovo me je toliko zabolelo a znam za situaciju ima nekoliki dana.

Jebite se i ti i sin. Jebaćemo i cigane u nedelju.

A sin će ti proći kao i Kabić.


Da li neko veruje da se sinu Lantea Jovanovića kasnilo sa platom :mrgreen:
+1

@Maki
Ja se sa tobom slažem (ne u svakoj rečenici) za duh i identitet. Možda si jedino ovde koji tu temu stalno potencira i hvala na tome.
Jedino što ovde ti ne zdržavaš “naše dete”. Kabić jeste bio, koliko toliko, ovaj nije ni malo.
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Имамо 800.000 да исплатимо Петровића а немамо за Јуниорову плату,смешна прича,сигурно има позадина,Збиљић и клуб да се изјасне.Смрди ми и ситуација са Букинцем,дечко је нестао,још један вундеркинд.Ивановић од кад је продужио уговор не излази са терена.Мислили смо да је черупање прошло ал ово је иста ситуација као у пумпаџијино време са Тедићем и Мићином,као и Кабић.
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

N13 wrote: Fri Apr 26, 2024 6:11 pm Ja sam siguran da u prici postoji nesto sto mi ne znamo, te zato i ne igra.

Za razliku od Kabica za kojeg sam i tada tvrdio da je promasaj i da smo njegovom prodajom napravili posao decenije, malog Laneta ipak smatram talentom.

Decko ima potencijala da napravi jako dobru karijeru (podseca me na Gacinovica, mozda cak ima i veci potencijal). E sad zasto ne igra, po meni je misterija, i siguran sam da postoji nesto sto ne znamo.

Kad god je usao u igru, doneo je razliku na terenu. Za razliku od Kabica, koji je uvek bio najgori na terenu, ovaj ipak bude od koristi. I u normalnin okolnostima bi ga svaki trener ubacio u igru kada se rezultat lomi, pa cak i kada imamo sigurnu pobedu. Kod nas to nije slucaj. Iz nekog razloga, vezan je za klupu.
I zato mislim da je mali ili prekrsio klupsku disciplinu ponasanjem (ne bi mu bio prvi put, bio je cak i iz reprezentacije izbacen zbog ponasanja), ili je vec nesto dogovarao sa blizancima klubu iza ledja, pa se u klubu to saznalo, i zabranjeno mu da igra (ima smisla uzimajuci u obzir njegove aktivnosti na drustvenim mrezama), ili odbio da produzi ugovor. Najmanje mi je verovatno da vredno radi, trenira, dobro se ponasa, a da ne dobija sansu. Za mnoge druge klince gt razumem, jer nemaju talenat, ali u ovom slucaju talenat nije sporan.
Slažem se sa ovim, očigledno postoji nešto zbog čega mali nije igrao, pogotovo nakon gola Voždovcu. U svakom slučaju, ako želi da ode, neka to i čini zajedno sa ćaletom, kome ne treba dozvoliti da bilo kako učestvuje u radu kluba.
Isto tako, Duško Grujić kao direktor omladinske škole mora biti smenjen sa te funkcije, očigledno u tom sektoru deci ne predstavljaju veličinu našeg kluba na pravi način kad tako olako odlaze od nas za Beograd.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
CRD FCV
Posts: 1643
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Maki wrote: Fri Apr 26, 2024 5:43 pm Kabić je dobio šansu u Zvezdi, igrao je i LŠ protiv Mančestera, a sada sedi na klupi u Ligi petice. To je san svakog klinca koji pika fudbal, ali ga retko ko ostvari.
Кабић добио прилику код њих? Провео 169 минута на терену, од тога 120 у купу.
Убацили га на 12 минута против Ситија да замажу очи скаутима са статистиком.
Отишао у Торино преко, ја претпостављам, неке комбинације менаџера или Дејана Станковића. Ето једном Торину треба позајмица из Суперлиге Србије. Узеше га и због могућности откупа али како не игра ништа тако га неће имати коме продати.

Проблем је што је сан сваког клинца да што пре узме паре и да се више не труди, нема ту размишљања на дуже стазе. И да, сан да се заигра за близаце.
Za to vreme naše junoše ovde sede na klupi ciganskom otpacima za
Ко је тачно цигански отпадак?
Његош Петровић који је играо у ЛА лиги месец пре него што је дошао код нас?
Вукан Савићевић? 112 наступа у Словану, 51 код црвених, и тек мало мање у два турска клуба.
Алекса Вукановић? 96 за Напредак, 83 за црвене.
Андрија Радуловић? Има два наступа више у Гату него у цевеним, нешто више у Сурдулици и Графичару. Највише наступа има управо код нас.

Ниједан од њих четворице није дошао директно од њих и поготово нико од њих није отпадак.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3979
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

CRD FCV wrote: Fri Apr 26, 2024 8:45 pm Ко је тачно цигански отпадак?
Његош Петровић који је играо у ЛА лиги месец пре него што је дошао код нас?
Вукан Савићевић? 112 наступа у Словану, 51 код црвених, и тек мало мање у два турска клуба.
Алекса Вукановић? 96 за Напредак, 83 за црвене.
Андрија Радуловић? Има два наступа више у Гату него у цевеним, нешто више у Сурдулици и Графичару. Највише наступа има управо код нас.

Ниједан од њих четворице није дошао директно од њих и поготово нико од њих није отпадак.
Vukan jeste :)
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9744
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Savcic Luka wrote: Fri Apr 26, 2024 8:26 pm Konstativali smo te nekog vremena da Lazar nije “naše dete”.
Pa ceo tim gine na utakmicama, trudi se i zalaze bas onako kako mi to zamisljamo da bi trebalo, i jel sad treba sve da ih rasprodamo/poklonimo, jer velika vecina nisu "nasa deca"?
Ovaj forum (vec dugo to pisem) ima jednu veliku slabost, a to je da se olako (npr. jedna recenica u intervjuu) zavoli ili se okrenu ledja igracu.
I neko je to uvideo, i koristi to za lagane transfere. Pusti se jedna ili dve recenice u javnost kojima se izmanipulise forum, i onda dolazi do vrlo lakog odricanja igraca i aminovanja transfera i od strane forumasa. Meni se to ne dopada.
Mene je iskreno sramota citajuci tako neke omalovazavajuce komentare za igrace kojima smo do juce bili i najveca podrska.
Sta se to desi u nasim glavama ne znam. Ne znam ni ko smo mi da sudimo, vredjamo...
Ne vidim nijedan razlog zasto bi se pljuvao Junior, ako je svakim svojim ulaskom na teren doprinosio timu, dizao nas na noge, apsolutno me zabole za koga navija. Sta imamo od toga da umesto njega igra drugi igrac koji je 5x losiji (a nagledali smo se takvih u timu), al navija za nas? Onda po tom kriterijumu nas tim bi mogao da se sastoji od 25 forumasa.
Ruzno je cuti pljuvanje po nasim igracima. A ovaj "potencijalni transfer" nije napad na nas tim i nas teren, vec na lozu. Nije li plasirana prica da su se ti okupili sve pravi slaninari? I kako sad ovo?

Ocigledno je mnogo tu... svega i svacega
Image
User avatar
N13
Posts: 2049
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Rabba wrote: Fri Apr 26, 2024 8:47 pm
CRD FCV wrote: Fri Apr 26, 2024 8:45 pm Ко је тачно цигански отпадак?
Његош Петровић који је играо у ЛА лиги месец пре него што је дошао код нас?
Вукан Савићевић? 112 наступа у Словану, 51 код црвених, и тек мало мање у два турска клуба.
Алекса Вукановић? 96 за Напредак, 83 за црвене.
Андрија Радуловић? Има два наступа више у Гату него у цевеним, нешто више у Сурдулици и Графичару. Највише наступа има управо код нас.

Ниједан од њих четворице није дошао директно од њих и поготово нико од њих није отпадак.
Vukan jeste :)
Vukan nam je doneo finale kupa, licno.
U cetvrtfinalu solo prodorom resio Cukaricki, sto se ispostavilo da je bio gol za neresn rezultat i penale. Bez njega bismo ispali jos tada, bez penala. U polufinalu je konkretno taj gol koji smo dali Koracev 30%, Vukanov 70% (Korac je svakako igrac utakmice, zbog nastupa svih 90 minuta), ali sam gol je vise Vukanova zasluga.

Vukan je meni bio enigma pre nego sto je dosao, nista nisam znao o njemu, niti sam ga ikad gledao. Ali njegov stil igre je retko inteligentan. Nikad se ne istice, ne drzi glavnu rec na terenu, ali kada analiziras utakmicu, gledas pazljivo kako se krece, kakve odluke donosi, shvatis da je na svakoj utakmici medju najkorisnijim igracima. Samo to nikad nece biti primeceno obicnim gledanjem utakmice.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Čuo sam se da drugarom koji ima informacije samo mi je rekao da ne treba da verujemo u sve što pročitamo i da je izgleda ovo samo tekst koji je neko pustio preko SK da bi nas poremetio pred meč sa ciganima a kasnije su to svi mediji i preneli.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9744
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Apr 26, 2024 9:14 pm Čuo sam se da drugarom koji ima informacije samo mi je rekao da ne treba da verujemo u sve što pročitamo i da je izgleda ovo samo tekst koji je neko pustio preko SK da bi nas poremetio pred meč sa ciganima a kasnije su to svi mediji i preneli.
Hoces da kazes da su nas se uplasili, pa bacaju "dimne" bombe? :D
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Fri Apr 26, 2024 9:16 pm
Deep Purple wrote: Fri Apr 26, 2024 9:14 pm Čuo sam se da drugarom koji ima informacije samo mi je rekao da ne treba da verujemo u sve što pročitamo i da je izgleda ovo samo tekst koji je neko pustio preko SK da bi nas poremetio pred meč sa ciganima a kasnije su to svi mediji i preneli.
Hoces da kazes da su nas se uplasili, pa bacaju "dimne" bombe? :D
Izgleda da je tako prema drugarovim rečima.

Od malog ciganskog kluba me ništa ne čudi.

Nakon ovakvih stvari klub treba da se oglasi odmah i demantuje.
Savcic Luka
Posts: 352
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Voja wrote: Fri Apr 26, 2024 8:57 pm
Savcic Luka wrote: Fri Apr 26, 2024 8:26 pm Konstativali smo te nekog vremena da Lazar nije “naše dete”.
Pa ceo tim gine na utakmicama, trudi se i zalaze bas onako kako mi to zamisljamo da bi trebalo, i jel sad treba sve da ih rasprodamo/poklonimo, jer velika vecina nisu "nasa deca"?
Niko njega ne rasprodaje, on ja taj koji je tužio klub, kako piše.
Lično, na njegov račun sa iznosio i kritike i pohvale.
On je dete naše škole i igrač od koga bi se očekivalo da bude nosilac identiteta o kom Maki priča. Nije on Radulović, koji ako odradjuje profi posao je dobar.
Mali Lazar se sam pljunuo na svoje bivstvovanje ovde.
Ja ga ni jednom nisam uvradio, pa čak ni sada.
CRD FCV
Posts: 1643
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

N13 wrote: Fri Apr 26, 2024 9:02 pm
Rabba wrote: Fri Apr 26, 2024 8:47 pm
CRD FCV wrote: Fri Apr 26, 2024 8:45 pm Ко је тачно цигански отпадак?
Његош Петровић који је играо у ЛА лиги месец пре него што је дошао код нас?
Вукан Савићевић? 112 наступа у Словану, 51 код црвених, и тек мало мање у два турска клуба.
Алекса Вукановић? 96 за Напредак, 83 за црвене.
Андрија Радуловић? Има два наступа више у Гату него у цевеним, нешто више у Сурдулици и Графичару. Највише наступа има управо код нас.

Ниједан од њих четворице није дошао директно од њих и поготово нико од њих није отпадак.
Vukan jeste :)
Vukan nam je doneo finale kupa, licno.
U cetvrtfinalu solo prodorom resio Cukaricki, sto se ispostavilo da je bio gol za neresn rezultat i penale. Bez njega bismo ispali jos tada, bez penala. U polufinalu je konkretno taj gol koji smo dali Koracev 30%, Vukanov 70% (Korac je svakako igrac utakmice, zbog nastupa svih 90 minuta), ali sam gol je vise Vukanova zasluga.

Vukan je meni bio enigma pre nego sto je dosao, nista nisam znao o njemu, niti sam ga ikad gledao. Ali njegov stil igre je retko inteligentan. Nikad se ne istice, ne drzi glavnu rec na terenu, ali kada analiziras utakmicu, gledas pazljivo kako se krece, kakve odluke donosi, shvatis da je na svakoj utakmici medju najkorisnijim igracima. Samo to nikad nece biti primeceno obicnim gledanjem utakmice.
Баш сам ово хтео да напишем за његове игре у купу.
Иако бих га често заменио јер га не иде, кад је битно ту је био.

Видећемо у недељу какав ће бити.
Post Reply