Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Salvador
Posts: 1073
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Salvador »

rykerfcv wrote: Wed Apr 24, 2024 10:49 pm
Duplof wrote: Wed Apr 24, 2024 10:44 pm
CRD FCV wrote: Wed Apr 24, 2024 10:23 pm 1. Мало је незгодна наша парола ђаволима/земунцима због Сеида.
2. Парола ђавола је једна од јаднијих које сам видео у свом навијачком животу. У рангу са оном од пазараца на почетку сезоне.
Za našu parolu se slažem, a šta je pisalo na njihovoj?

Prokleta avlija, puna je balija.
Nezgodno je bilo zbog Seida jer je decko musliman i nadam se da se nije uvredio.
Jako idiotska parola, Firmi bi bio red malo da se uozbilji, dokle će više da se kopiraju te ciganske fore.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3976
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Rabba »

Od momenta kad je na severu krenulo pretežno da se Srbuje, povremeno dovikuje sa ciganima, a ima tome 10+ godina, tako je krenulo urušavanje tribine. Nadam se da će se mlađe generacije dozvati pameti i fokusirati se na Vošu i karanje blizanaca a ne na prebrojavanje krvnih zrnaca... Uvek je tribina bila šarena, od krajnjeg levog do krajnjeg desnog i svi su 90 minuta pevali za klub. Zato je bilo lepo ići na taj sever.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Wild Srem
Posts: 124
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Wild Srem »

Napisacu samo da je danas jako lep osecaj biti Slaninar, kada cela Srbija bruji o Radnickom,njihovom zamahu, da ce biti pune tribine 10 000 ljudi, padobranci, sto cuda, a nas su kanda otpisali, a mi smo dosli kao VOJVODINA i odradili posao, Radnicki danas bar, koliko sam ja zapazio, isao na kontru i X-na penale, to ih je i kostalo, kod nas mi se ekstremno ne svidja ta dodavanja ispred njihovih 16 i neko izmisljanje, daj bre sutiraj tu loptu po golu!
Nek kaze ko sta oce, ali i dalje meni Lazarevic(Bjekovic) i Kembel nikako ne treba da ostanu sa nama za sledecu sezonu ako imamo visoke ambicije. Naravno treba spomenuti i nulti ucinak Radulovica isto tako, od kako je usao i po meni nekako bezvoljnost sto me nervira jako.
Koraca i Serija sacuvati za sledecu sezonu kako znamo i umemo.
Ватробљув
Posts: 30
Joined: Mon Aug 07, 2023 9:19 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Ватробљув »

Ризикујем да скренем на терен политике, али на лакат бих проговорио апропо наше пароле. Неки су то назвали ,,србовање'' за мене је то чист шовинизам и не могу да се начудим који ће нама такве врсте провокација и навијачког ,,пецкања". Није ми јасно зашто се ми у томе такмичимо са некима који су напрасно открили српство крајем прошлог века. Није наш клуб назван по идеолошком симболу тада владајуће партије, нити нам стадион носи име армије једне уништене земље. Наши симболи су дубоко укорењени у српске националне тежње за слободом, а током ови 110 година постојања клуба својим понашањем смо показали да ти у основи српски симболи нису ексклузивистички, већ широкогруди и мили свим националностима које живе у нашој Војводини и Србији. Па су стога ,,пароле" тог типа не само непотребне, него и штетне. Дакле, шовинизму, расизму и сличним пошастима навијачког фолклора у нашем клубу нема места и било би ми драго да се клуб тим поводом огласи и огради од оваквих испада.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8855
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Radoye »

Ватробљув wrote: Thu Apr 25, 2024 5:49 am Ризикујем да скренем на терен политике, али на лакат бих проговорио апропо наше пароле. Неки су то назвали ,,србовање'' за мене је то чист шовинизам и не могу да се начудим који ће нама такве врсте провокација и навијачког ,,пецкања". Није ми јасно зашто се ми у томе такмичимо са некима који су напрасно открили српство крајем прошлог века. Није наш клуб назван по идеолошком симболу тада владајуће партије, нити нам стадион носи име армије једне уништене земље. Наши симболи су дубоко укорењени у српске националне тежње за слободом, а током ови 110 година постојања клуба својим понашањем смо показали да ти у основи српски симболи нису ексклузивистички, већ широкогруди и мили свим националностима које живе у нашој Војводини и Србији. Па су стога ,,пароле" тог типа не само непотребне, него и штетне. Дакле, шовинизму, расизму и сличним пошастима навијачког фолклора у нашем клубу нема места и било би ми драго да се клуб тим поводом огласи и огради од оваквих испада.
To. Mi znamo ko smo i sta smo, i od koga smo, a ne kao oni. Nemamo zasto da se pravdamo bilo kome i da dokazujemo bilo sta.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10692
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA, sreda 16h (A1P)

Post by Turija »

Nas sjajni plasman u Finale i rezultati ovog proleca, stavljeni su pod tamnu senku jucerasnje parole. Dosta forumasa je objasnilo zasto, a @Vatroljuv najkonkretnije i najopsirnije. Nije to Vojvodina.

Kad slicno istaknu ,, grobari", onda nam smeta. Sad ovo, drugima kao ne smeta. Igraju se deca. A, znamo i za staru srpsku izreku: od igracke, bice placke. Trebao bi Klub da se ogradi od takvih prozivki.
Opasno je to navijacko ,,peckanje". I kao sto je napisao @ Savcic Luka:
Moje mišljenje je da je naša parola bespotrebna na svakom nivou.
Jedna njihova parola je bila otprilike ovakva i u metu: “Sve veliki Srbi, a Srba sve manje.”
Tako je bilo i 90-tih (za one koji se ne sećaju) i tada su crvena go**a prednjačila. Ko hoće da udje u taj voz, super.
Na ovu temu se neću više osvrtati.

I da, niko da spomene. Lep gest od predsednika što je utakmicu odlgledao sa navijačima.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3876
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Deep Purple »

Brat Vukanović kako se zaleteo na tribinu u šprintu posle gola Seada kao da je on postigao :mrgreen:

Svaka čast svim fudbalerima na borbi ako se ovako budu uvek borili neće niko zameriti i na nekom slabijem rezultatu.

Gol sam pogledao jedno desetak puta

Svaka čast igraćima ala će biti opasan izbor za gol meseca :cheers:
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by ultra komsa »

Bravo Vošo! Kao da sam znao da će biti ovako. Neki osećaj. E sad naravno, mi da pricamo o nama, mi pljujemo po nama. Dobro, parola nekog pogodi, nekoga ne, ovo nema veze sa ljudima veroispovesti, čisto je navijačka. E sad, pošto ove ima brdo ljudi koji pljuju, ja bi više voleo da svi pljuvači odate poštovanje svima koji su svoj radni dan odvojili za polufinale. Veća je grozota što nova napiše zvezdi se pridružila Vojvodina u finalu. Mene to više pogađa. Samo se nešto priča o severu, da se mi razumemo ni ja se ne slažem u dosta stvari, ali su naši. Stalno je kontramarketing, stalno sebe ukopavamo. Pa mene za veru ko je ko boli ona stvar. I sedim i radim sa svima, i smejemo se svemu ovome. Eto okrenite na šalu sve, i ćao. A probajte da se pobrinete za to da ta tribina dočeka hiljade ljudi u proseku na gostovanjima, pa će i ti ljudi uvažiti svačije mišljenje.Ovako ih ostavljate same, i samo kritikujete. Naglasio bi lep ambijent Kragujevčana, istu borbu i ti ljudi vode kao i mi.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1377
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Uvek sa tobom »

ultra komsa wrote: Thu Apr 25, 2024 8:20 am Bravo Vošo! Kao da sam znao da će biti ovako. Neki osećaj. E sad naravno, mi da pricamo o nama, mi pljujemo po nama. Dobro, parola nekog pogodi, nekoga ne, ovo nema veze sa ljudima veroispovesti, čisto je navijačka. E sad, pošto ove ima brdo ljudi koji pljuju, ja bi više voleo da svi pljuvači odate poštovanje svima koji su svoj radni dan odvojili za polufinale. Veća je grozota što nova napiše zvezdi se pridružila Vojvodina u finalu. Mene to više pogađa. Samo se nešto priča o severu, da se mi razumemo ni ja se ne slažem u dosta stvari, ali su naši. Stalno je kontramarketing, stalno sebe ukopavamo. Pa mene za veru ko je ko boli ona stvar. I sedim i radim sa svima, i smejemo se svemu ovome. Eto okrenite na šalu sve, i ćao. A probajte da se pobrinete za to da ta tribina dočeka hiljade ljudi u proseku na gostovanjima, pa će i ti ljudi uvažiti svačije mišljenje.Ovako ih ostavljate same, i samo kritikujete. Naglasio bi lep ambijent Kragujevčana, istu borbu i ti ljudi vode kao i mi.
+1


И оканите се Фирме ово није навијачки форум. Усмерити сву енергију за недељу и довести што више људи.

Иначе на инстаграму је Сеиду објашљено какво значење има парола и коме је намењена, што је човек разумео и "лајковао".
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
CRD FCV
Posts: 1633
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by CRD FCV »

Uvek sa tobom wrote: Thu Apr 25, 2024 8:28 am

Иначе на инстаграму је Сеиду објашљено какво значење има парола и коме је намењена, што је човек разумео и "лајковао".
Поред њега још неколико људи који по имену делују да су исте националности/етичке припадности као и Сеид су бацили лајк на те коментаре тако да је ствар испеглана.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4806
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Deep Purple wrote: Thu Apr 25, 2024 8:18 am Brat Vukanović kako se zaleteo na tribinu u šprintu posle gola Seada kao da je on postigao
aLi DeEP, oN Je CiGAn, i jOs dOBiO tRaKU oD ZuKIcA :greenbutt:

Bandovicu, sad pocisti onu nabedjenu glavurdu u nedelju. :cheers:
User avatar
Maki
Posts: 1126
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Maki »

gospodinFKV wrote: Thu Apr 25, 2024 10:30 am aLi DeEP, oN Je CiGAn, i jOs dOBiO tRaKU oD ZuKIcA :greenbutt:
Ako je tebi i ostaloj nekolicini, koji se uvek uvrede na moj komentar o ciganskom duhu ove generacije Vojvodine, to normalno, onda u redu.
Mislim da bi bila elementarna kultura da naš kapiten javno kaže da navija za Vojvodinu, jer se to nažalost ne podrazumeva.
Glavna moja zamerka Popoviću je bila to suludo skidanje trake Zukiću i davanje Malbašiću, a to zameram i Bandoviću.
To doživljavam ne samo kao nepoštovanje već kao pišanje po Starom klubu. Može im se, jer su ovde došli ne zbog svojih ljudskih i trenerskih kvaliteta, već silom i preko veze. Bukvalno niko nije čuo za njih pre toga
Ako i u nedelju opet bude ovakva izmena (treći put), napustiću stadion. Da gledam derbi Zvezda-Zvezda, ne pada mi napamet. :roll:
kuzma liman
Posts: 534
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by kuzma liman »

Maki wrote: Thu Apr 25, 2024 11:34 am
gospodinFKV wrote: Thu Apr 25, 2024 10:30 am aLi DeEP, oN Je CiGAn, i jOs dOBiO tRaKU oD ZuKIcA :greenbutt:
Ako je tebi i ostaloj nekolicini, koji se uvek uvrede na moj komentar o ciganskom duhu ove generacije Vojvodine, to normalno, onda u redu.
Mislim da bi bila elementarna kultura da naš kapiten javno kaže da navija za Vojvodinu, jer se to nažalost ne podrazumeva.
Glavna moja zamerka Popoviću je bila to suludo skidanje trake Zukiću i davanje Malbašiću, a to zameram i Bandoviću.
To doživljavam ne samo kao nepoštovanje već kao pišanje po Starom klubu. Može im se, jer su ovde došli ne zbog svojih ljudskih i trenerskih kvaliteta, već silom i preko veze. Bukvalno niko nije čuo za njih pre toga
Ako i u nedelju opet bude ovakva izmena (treći put), napustiću stadion. Da gledam derbi Zvezda-Zvezda, ne pada mi napamet. :roll:
A da jednom neko razume da je njima svima Fubbal posao a ne hobi.
Jel ti navijas za svoju firmu/poslodavca ? ili si tamo zbog para ?
Ukoliko fudbaler dobro obavlja svoj posao i donosi rezultate ne možeš ga kinjiti.
CRD FCV
Posts: 1633
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by CRD FCV »

@Maki

Ако сам добро разумео по теби не сме играч који је поникао код нас да буде замењен играчем који је био код црвених?
Борчевац
Posts: 134
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 1/2 finale Kupa Srbije: Radnički - VOJVODINA 0:1 (0:0)

Post by Борчевац »

Желим да вам честитам пролазак у финале, и ако Бог да, да га и освојите. Па да гледамо Вошу у групи ЛК.
Што се тиче пароле, није била упућена играчима Војводине који припадају тој "вјери" него ЦЂ и ТБ због лизања са Манијацима. А наручито земунцима који се највише бусају у прса, и изигравају велике србенде, а у пракси су далеко од тога. Велико браво Фирми, парола што се каже у кост.
И још једном надам се да ћете узети куп, као и што бољем пласману Више у првенству.
Post Reply