31. kolo: TSC - VOJVODINA 3:2 (2:1)

ultra komsa
Posts: 410
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by ultra komsa »

2000 slaninara se očekuje.
CRD FCV
Posts: 1626
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by CRD FCV »

Прошли пут сам паркирао на улици до стадиона, зна ли неко да ли постоји боље место за паркирање?
User avatar
N13
Posts: 2045
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by N13 »

CRD FCV wrote: Fri Apr 19, 2024 5:26 pm Прошли пут сам паркирао на улици до стадиона, зна ли неко да ли постоји боље место за паркирање?
Svaki put kad sam isao tamo, parkirao sam na velikom parkingu kod trga (ulica Nikole Tesle). Blizu je stadion, a parking veliki, bude mesta:
Image

Jedino prosle sezone poslednje kolo, kada je TSC igrao za ulazak u kvalifikacije za Ligu Sampiona, bio prepun stadion, a ja nesto kasnije stigao u Topolu, pa nije bilo mesta na tom parkingu.
Tada sam Parkirao na velikom parkiralistu jedan blok dalje, kod Dunavske ulice:
Image
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1934
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: Циљ је Европа и игра на победу у сваком мечу до краја

Тренер Војводине Божидар Бандовић оптимиста је пред нови дуел са екипом ТСЦ-а.

Након победе над екипом из Бачке Тополе у недељу, фудбалери „старе даме“ шест дана касније гостују екипи ТСЦ-а у 31. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.

Најпре желим да кажем нешто о регуларном делу првенства, ја као тренер, као и клуб и навијачи могу да буду задовољни игром и резултатима. Очекује нас плеј-оф, одмах против ТСЦ-а. Знамо да су добра и организована екипа, као што смо видели у недељу у првој тој утакмици. У неким детаљима у игри морамо да будемо тактички бољи, посебно у дефанзиви, ако погледамо прво полувреме. Имамо велику жељу да завршимо сезону како треба, а то је да обезбедимо пласман у Европу. Анализирали смо ривала, скоро сви су спремни осим Гурама и Бјековића, Урош Николић има мало проблема са коленом. Алекса има још мало проблем са петом, видећемо још данас и сутра – рекао је Бандовић.

Он се осврнуо и на чињеницу да његова екипа има мање времена за одмор, јер игра и даље у Купу Србије.

Сигурно да нам је теже, јер је и ова последња утакмица показала да нам мало недостаје свежине. Свесни смо тога, али спремамо се, видећемо на последњем тренингу ко се како осећа, па ћемо донети одлуку и око ротација. Нема изговора и немамо другог избора осим да се опорављамо најбрже што можемо. Ми верујемо да можемо да изгурамо све, што смо показали су свим досадашњим утакмицама – нагласио је Бандовић.

Тренер Воше је истакао да ништа неће променити приступ игри, посебно након анализе претходног међусобног дуела.

Приступ наш је увек исти, а то је да дамо све од себе, да сваки од нас до последњег минута на свакој утакмици даје све од себе. Концетрација и тактичке ствари у дефанзиви су нам пали у једном тренутку прошле утакмице, тако смо и примили гол, и знамо да ту морамо да будемо бољи, у маркацији у шеснаестерцу. Наш стил остаје исти, што смо показали до сада – истакао је Бандовић.

За крај, Бандовић је подвукао да се не оптерећује много традицијом, која до сада није била на страни Војводине, а потом је ове сезоне Воша оба пута победила ТСЦ.

За мене је најважније наш крајњи резултати на крају сезоне. Рекорди се пишу, традиције се памте, али не мислим да су они основа за успех на крају сезоне. Можемо изгубити од ТСЦ-а, надам се да нећемо, а да на крају опет будемо успешни. Атмосфера је одлична, идемо меч по меч и то је за мене најважније – закључио је Бандовић.

Утакмица ТСЦ – Војводина на програму је у суботу у 15 часова уз директан пренос на каналу Арена премиум 1.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1934
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1934
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Grbavica.021* »

Лазетићу ће бити сутра јубилеј против Војводине, биће му то 100-та утакмица од како седи на клупи ТСЦ.
djoks
Posts: 79
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by djoks »

Пошто сам из суботице јел се може отићи са фирмом на трибину, пошто сам имао ситуацију једном када је Воша гостовала у суботици нису ми дали да уђем са њима на стадион јер нисам дошао бусом и нико ме није знао
User avatar
rykerfcv
Posts: 759
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by rykerfcv »

djoks wrote: Fri Apr 19, 2024 7:09 pm Пошто сам из суботице јел се може отићи са фирмом на трибину, пошто сам имао ситуацију једном када је Воша гостовала у суботици нису ми дали да уђем са њима на стадион јер нисам дошао бусом и нико ме није знао
Ја имао исту ситуацију,тешко да ће те пустити баш из разлога што си написао.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 984
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Mare_Liman »

djoks wrote: Fri Apr 19, 2024 7:09 pm Пошто сам из суботице јел се може отићи са фирмом на трибину, пошто сам имао ситуацију једном када је Воша гостовала у суботици нису ми дали да уђем са њима на стадион јер нисам дошао бусом и нико ме није знао
Не знам зависи, мене су пустили у кавез оно прошле године и ако смо масовно отишли, питали ме жандари само да л навијам за Вошу и то је то, требало би да пусте, само се прикључи маси ако успеш ил кажи да си дошао својим превозом и требало би да пусте
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Rakovac
Posts: 102
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Rakovac »

Nešto nam kladionice i nisu naklonjene ali nam ipak daju znatno veće šanse nego grobarima protiv cigana . I ja baš nisam optimista, bio bih prezadovoljan sa tri boda u prve tri utakmice plej ofa.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4800
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by gospodinFKV »

Maki wrote: Thu Apr 18, 2024 11:02 pm Zato mislim da se treba usredsrediti na sredu, a u subotu odmarati najbolje.
Nikako.
Tri boda ovde, uvertira za kup, i onda plasman u finale.

1. Nemojmo biti Nenezicev Napredak.
2. Kraj serije bez poraza pred tako bitan mec moze da ima psiholoski efekat.
3. Desi se, recimo, da iskalkulisemo i izgubimo u Topoli, a opet ispadnemo iz kupa, nakon cega nas cekaju blizanci u naredne dve utakmice. Jedna kalkulacija moze vrlo lako da nas kosta 0 bodova u prva tri kola, plus ispadanje iz kupa, i dok trepnes - prestigli su te i Cukaricki i Radnicki, sa oba tima igras u atmosferi od 4 poraza, ne daj boze.

Momci, jos mesec dana i zasluzen odmor. Da se stisnu zubi sada i da slavimo. :cheers: :cheers: :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9717
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Voja »



Toliko sam umoran da mi se cini da mi ekran igra pred ocima :mrgreen:
Image
CRD FCV
Posts: 1626
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by CRD FCV »

@N13 велико хвала!

Сутра бих са бодом био задовољан, само да не буде повређених и суспендованих. Три бода би била сензација и можда пресудни корак за Европу.
За нас је сутра једно од три гостовања која имамо, четири ако рачунамо и куп. Сваки бод нам значи, сваки играч у погону такође.

Ко може нека дође до Тополе, очекујем да ће бити фудбалски спектакл.
ДушанФ89
Posts: 58
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by ДушанФ89 »

Бод као кућа.Наравно идемо по три али најважније не изгубити и да се нико не повреди. Да ми обезбедимо Европу у првенству је ипак сигурица у односу на куп.
Cane
Posts: 1031
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 31. kolo: TSC - VOJVODINA, subota u 15h

Post by Cane »

Subota, termin relativno pristojan, izgleda i sunčan dan, momci pokazali odnosom da zaslužuju podršku, važna utakmica za ostvarenje ambicija, Topola nije daleko ...
Jednostavno stekli su se svi razlozi i uslovi da se danas bude tamo.
Neka igraju bez kalkulisanja, strpljivo ali s jasnom željom da pobedimo i zalaganjem svih. Ako bude tako od mene će imati podršku a na kraju utakmice aplauz, bez obzira kakav rezultat bude.
Vidimo se u Topoli :lala:
Locked