Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3889
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Deep Purple »

@Radoye

Giorgbelidze je definitivno najbolji bek kojeg imamo u timu, definitivno najškolovaniji. Njegovi problemi su nastajali najviše zbog našeg načina igra, recimo on je bek koji igra uz protivnika, recimo nije kao Lazarević koji pusti krilo ili beka i bude na dva-tri metara od njega.

U meču protiv Lučana je sa Varjačićem iz Lučana po meni odigrao najbolji bekovski duel ove sezone u našoj ligi. Prštalo je na obe strane.

E sad šta je problem bio kod Giorgbelidze-a ?

Problem je bila postavka ekipe, manjak kvaliteta u veznom redu, on izađe visoko, vezni izgube lopte, ide poprečna lopta i on “visi” jer je već izašao visoko.

Imao je par kikseva to je sigurno ali je u drugom delu sezona krenuo lepo do povrede.

Sada kada nam je vezni red definitivno dosta kvalitetniji i generalno tim, kada bolje izgledamo i stojimo na terenu ja bih mu definitivno dao šansu. Nije on džabe igrao po Poljskoj i Nemačkoj i u reprezentaciji Gruzije.

@Rakovac

Ako se bolje pogleda cela ta situacija, problem je nastao u manjku komunikacije između India i Crnomarkovića jer je prvo igrač bio kod Indi-a i onda iza leđa istrčao Crnomarković-u a Indio i on nisu dovoljno uigrani kada je Indio bek i onda je falilo ti komunikacije. I onda fantastičan pas Kovača koji je imao unutrašnji “felš” i lopta je bežala od Crnomarkovića, koji je mogao Ivanovića samo da ruši i rizikuje penal i crveni karton.

@Voja

To je razlika između pregleda i gledanja meča, Čukarički je imao par jako dobrih prilika ali smo mi u 70% meča kontrolisali dešavanja a to se na pregledu ne vidi. Lopta je konstantno bila kod nas i onda nas je gol uzdrmao ipak igramo protiv kvalitetnog protivnika, jednu utakmicu na prolaz u gostima i to se osetilo jer je postojao pritisak.

Zasluženo smo prošli.
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Turija »

@ Deep
Sve se slazem i mislim da je Giorbelidze odlican, skolovan i snazan bek u duelu. Imao je peh, da se greske dogode u nizu i videcete da je ispucao svoj bonus sa greskama.

Ne slazem se samo da Crnomarkovic nije mogao nista. Mogao se baciti u vazduhu i ispucati tu loptu ispred Ivanovica ( nije se ni on nadao da ce to Ivanovic realizovati). Slazem se da nisu uigrani Mateus i Crnomarkovic.

Ne slazem se sa Vojom u pogledu ko je bio bolji. Mislim da smo kontrolisali mec i da smo im morali dati 4 gola iz onih zicera, pa ne bi bilo nijedne reci sumnje u to. Pali smo na kraju fizicki, zbog umora igraca i neizvrsenih zamena ( napisao sam i sta mislim o tome), a kod njih usli odmorni igraci. Opet nas taj Kovac mucio i skupo kostao. Cak vise od Docica danas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Posts: 1062
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by 1892 »

Deep Purple wrote: Thu Apr 11, 2024 7:34 am

@Voja

To je razlika između pregleda i gledanja meča, Čukarički je imao par jako dobrih prilika ali smo mi u 70% meča kontrolisali dešavanja a to se na pregledu ne vidi. Lopta je konstantno bila kod nas i onda nas je gol uzdrmao ipak igramo protiv kvalitetnog protivnika, jednu utakmicu na prolaz u gostima i to se osetilo jer je postojao pritisak.

Zasluženo smo prošli.

Ovo je istina. Mi smo po treći put ove sezone razbili Čuku. Sad smo možda i najdominantniji bili. Ne mogu da verujem da nam je opet pobegla pobeda u regularnom delu.
Fali nam još malo psihološke stabilnosti u fazi odbrane.

Moram priznati da sam bio skeptičan prilikom dolaska Vukana, ali momak je ozbiljno pojačanje za ovu ligu. Nevezano za gol. Kretnja tokom mečeva, prijem lopte, pas, komunikacija. Sjajno.

Inače Pavkov je definitivno pravi dzulov i uličar. Na prozivke firme je odgovarao hvatanjem za muda, pljuvanjem u pravcu njih (preko 10 puta), mahanjem prsta u pretećem maniru.
Mentalni sklop a la Milan Gurović. Više se bavio prepucavanjem sa našim navijačima nego samom utakmicom. Sjajno po nas.

Interesantno da je čak i Zuka kapitenski pokušao da utiče i utiša prozivke, koje su ruku na srce, bile užasne. :mrgreen:
Come on you Reds!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1384
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Слажем се за Гиа, да је одличан бек, то се видело одма на првој утакмици коју је играо, ал нешто ту нештима, надам се да ће се вратити јер нам је преко потребан.

Шти се тиче Црномарковића код гола мислио сам да ће однети и Ивановића и лопту, прелако је тај дуел схватио, а Ивановић је по мени одличан играч прижељкивао сам га код нас.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Stexman
Posts: 2572
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Stexman »

Kad je žrebanje za polufinale?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9746
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Voja »

Stexman wrote: Thu Apr 11, 2024 9:03 am Kad je žrebanje za polufinale?
Petak
Image
1892
Posts: 1062
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by 1892 »

Voja wrote: Thu Apr 11, 2024 9:04 am
Stexman wrote: Thu Apr 11, 2024 9:03 am Kad je žrebanje za polufinale?
Petak
Očekujem lagan prolaz Pazara danas. Imaju kvalitetniji tim, poljuljani su serijom loših rezultata a ovo im je idealan scenario da se koliko toliko iskupe.
Cigane ne možemo proći u polufinalu, tako da bih voleo da ih izbegnemo.
Idealan scenario Pazar - zvezda i mi kući sa partizanom.
Come on you Reds!
User avatar
N13
Posts: 2051
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by N13 »

Pobeda sinoc nije dobra samo zbog prolaska u polufinale, vec i zbog energije medju nama navijacama, pa i samom timu.
Da smo izgubili, bilo bi toliko razocarenje, da verujem da bi nas i TSC razbio sad za vikend, a mi izgubili cetvrto mesto koje bi nam u play offu dosta olaksalo zivot.

Ovako, postoji ta euforija, energija koja nam jako treba. Ocekujem masu u nedelju protiv TSC-a, pa da svi zajedno pokusamo doci do 3 boda i osigurati 4. mesto.
CRD FCV
Posts: 1645
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by CRD FCV »

1892 wrote: Thu Apr 11, 2024 9:20 am
Voja wrote: Thu Apr 11, 2024 9:04 am
Stexman wrote: Thu Apr 11, 2024 9:03 am Kad je žrebanje za polufinale?
Petak
Očekujem lagan prolaz Pazara danas. Imaju kvalitetniji tim, poljuljani su serijom loših rezultata a ovo im je idealan scenario da se koliko toliko iskupe.
Cigane ne možemo proći u polufinalu, tako da bih voleo da ih izbegnemo.
Idealan scenario Pazar - zvezda i mi kući sa partizanom.
Има смисла да Пазар прође, растерећенији су јер не мисле о плеј оф утакмицама, нема много тактизирања. Ако прођу а жреб будњ повољан и буду домаћини, да ли је за очекивати да направњ инциденте како не би било навијача? Или им је боље да направе паклену атмосферу?
Били би баш незгодан противник.
ssnigd
Posts: 3381
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by ssnigd »

1892 wrote: Thu Apr 11, 2024 9:20 am
Voja wrote: Thu Apr 11, 2024 9:04 am
Stexman wrote: Thu Apr 11, 2024 9:03 am Kad je žrebanje za polufinale?
Petak
Očekujem lagan prolaz Pazara danas. Imaju kvalitetniji tim, poljuljani su serijom loših rezultata a ovo im je idealan scenario da se koliko toliko iskupe.
Cigane ne možemo proći u polufinalu, tako da bih voleo da ih izbegnemo.
Idealan scenario Pazar - zvezda i mi kući sa partizanom.
Ubedjen sam da mi cigane u finalu dobiti ne mozemo. Ne znam uostalom, da li smo ih ikada prosli u kupu. Redovno su nas izbacivali.
Ako treba da igramo sa njima, onda neka bude u polufinalu, mada bih stvarno zeleo da ih izbegnemo u svakom mogucem smislu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Duplof »

@ssnigd

Prošli smo ih 2014. pobedom 1:3 u Beogradu.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1965
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Grbavica.021* »

ssnigd wrote: Thu Apr 11, 2024 10:30 am
1892 wrote: Thu Apr 11, 2024 9:20 am
Voja wrote: Thu Apr 11, 2024 9:04 am

Petak
Očekujem lagan prolaz Pazara danas. Imaju kvalitetniji tim, poljuljani su serijom loših rezultata a ovo im je idealan scenario da se koliko toliko iskupe.
Cigane ne možemo proći u polufinalu, tako da bih voleo da ih izbegnemo.
Idealan scenario Pazar - zvezda i mi kući sa partizanom.
Ubedjen sam da mi cigane u finalu dobiti ne mozemo. Ne znam uostalom, da li smo ih ikada prosli u kupu. Redovno su nas izbacivali.
Ako treba da igramo sa njima, onda neka bude u polufinalu, mada bih stvarno zeleo da ih izbegnemo u svakom mogucem smislu.
Последњи пут избацили смо их у купу у сезони 2013/14 добили смо их у рупи резултатом 3:1. :D
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1965
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Grbavica.021* »

Duplof wrote: Thu Apr 11, 2024 10:47 am @ssnigd

Prošli smo ih 2014. pobedom 1:3 u Beogradu.
Био си близу, у децембру 2013 године. :cheers:
User avatar
LIMAN
Posts: 198
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by LIMAN »

Tad je jos partizan jahao, pa smo mogli cigane da kantamo redovno... Sad je obrnuta situacija.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1965
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA 1:1 (0:0), penalima 3:4

Post by Grbavica.021* »

LIMAN wrote: Thu Apr 11, 2024 11:04 am Tad je jos partizan jahao, pa smo mogli cigane da kantamo redovno... Sad je obrnuta situacija.
исте те сезоне смо им узели бод у хумској, гол за Војводину ја мислим да је дао СМС из пенала у надокнади времена. :D
Post Reply