Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2128
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Karlsson »

Maki wrote: Wed Apr 10, 2024 6:52 pm Znači, Bandović nije ubacio ni UN, Kajevića i Radulovića da izvedu penale. Da li je on normalan uopšte?
Bandović je suspendovan.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1389
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Uvek sa tobom »

Да додам још нешто у животу нисам видео, да судија линијски сигнализира фаул који је скоро на другом делу терена, главном судији који је ближи.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by N13 »

fare wrote: Wed Apr 10, 2024 7:28 pm E sada kada bi nas usralo da dobijemo Pazar ili Kragujevac u polufinalu pa da se pokoljemo sa blizancima na neutralnom terenu a je stalno pa putujemo njima u Bg.
Uf naprotiv. Ja bas suprotno ocekujem. Vece sanse da osvojimo kup imamo ako izbacimo blizance u polufinalu nego u finalu, na koje se oni prilicno loze. Za njih kup ne postoji pre finala.
Ja nekako prizeljkujem crne u gostima ili crvene kod kuce. I isto tako da Kragujevac prodje Pazar, izvuce drugog blizanca kod kuce.
Smatram da i mi i Kragujevac imamo kapaciteta da u polufinalu izbacimo blizance. To je i Vozdovac pokazao danas, steta sto nisu izbacili crne. I onda finale mi sa Kragujevcom, jedan pravi navijacki derbi, dva regionana, Vojvodina - Sumadija, Novi Sad - Kragujevac. Pola stadiona njima, pola nama, pa nek bolji pobedi.

Ako u polufinalu budemo mi protiv Kragujevca, to znaci da jedan od blizanaca sigurno ide u finale. Sto dalje znace 90% stadiona ide njima, plus ce biti nalozeni, jer je direktna borba za trofej.
User avatar
rykerfcv
Posts: 776
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by rykerfcv »

Недеља 16 30 сви на стадион.
Морам додати и за кошаркаше победа 89-84 над Сутјеском,реванш је за недељу дана ајмо и њих да испуштујемо,заслужили су.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Wed Apr 10, 2024 7:18 pm Ако је сланобарац задовољан немам шта да додам
Manite se predrasuda, kod mene ništa nije uklesano u kamenu. Sem ljubavi prema Voši.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1011
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Mare_Liman »

N13 wrote: Wed Apr 10, 2024 7:56 pm
fare wrote: Wed Apr 10, 2024 7:28 pm E sada kada bi nas usralo da dobijemo Pazar ili Kragujevac u polufinalu pa da se pokoljemo sa blizancima na neutralnom terenu a je stalno pa putujemo njima u Bg.
Uf naprotiv. Ja bas suprotno ocekujem. Vece sanse da osvojimo kup imamo ako izbacimo blizance u polufinalu nego u finalu, na koje se oni prilicno loze. Za njih kup ne postoji pre finala.
Ja nekako prizeljkujem crne u gostima ili crvene kod kuce. I isto tako da Kragujevac prodje Pazar, izvuce drugog blizanca kod kuce.
Smatram da i mi i Kragujevac imamo kapaciteta da u polufinalu izbacimo blizance. To je i Vozdovac pokazao danas, steta sto nisu izbacili crne. I onda finale mi sa Kragujevcom, jedan pravi navijacki derbi, dva regionana, Vojvodina - Sumadija, Novi Sad - Kragujevac. Pola stadiona njima, pola nama, pa nek bolji pobedi.

Ako u polufinalu budemo mi protiv Kragujevca, to znaci da jedan od blizanaca sigurno ide u finale. Sto dalje znace 90% stadiona ide njima, plus ce biti nalozeni, jer je direktna borba za trofej.
Слажем се, црни у гостима или црвени кући, па у једној од најгорих сезона у овом веку, пре 2 године смо са црнима играли тамо 2-1, реално гледано са оваквим играчким кадром и чињеницом да гробари бојкотују може се очекивати позитивно, ко што си и написао штета што их Вождовац није избацио, одлично се се потукли с њима 2 пута у последњих пар дана, мада не верујем да крагујевчани или пазарци могу избацити црвене...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1011
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Wed Apr 10, 2024 8:00 pm
Mare_Liman wrote: Wed Apr 10, 2024 7:18 pm Ако је сланобарац задовољан немам шта да додам
Manite se predrasuda, kod mene ništa nije uklesano u kamenu. Sem ljubavi prema Voši.
Зар нема лепшег тренутка од мало шале, ништа лично, морао сам прокоментарисати јер си дуго био незадовољан, а и генерално иде спрдња на твој рачун да пљујеш по свему па реко да искористим у доброј атмосфери, драго ми је да коначно видим да већ 2-3 утакмице са твоје стране иду речи хвале и да си задовољан, онда знамо да смо на добром путу :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Wed Apr 10, 2024 8:04 pm
slanobarac wrote: Wed Apr 10, 2024 8:00 pm
Mare_Liman wrote: Wed Apr 10, 2024 7:18 pm Ако је сланобарац задовољан немам шта да додам
Manite se predrasuda, kod mene ništa nije uklesano u kamenu. Sem ljubavi prema Voši.
Зар нема лепшег тренутка од мало шале, ништа лично, морао сам прокоментарисати јер си дуго био незадовољан, а и генерално иде спрдња на твој рачун да пљујеш по свему па реко да искористим у доброј атмосфери, драго ми је да коначно видим да већ 2-3 утакмице са твоје стране иду речи хвале и да си задовољан, онда знамо да смо на добром путу :cheers:
Ne ljutim se zaista a ovo boldovano je otprilike nešto ranije napisao i Deep i drago mi je da ide ka tome. A kritika ka upravi stoji i dalje i mislim da im nije mesto u klubu kakav je Vojvodina. Moj potpis stoji još od Batinih vremena i ništa se tu nije pozitivno desilo da bih ga menjao. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by CRD FCV »

Задовољан због победе, због већег дела игре. Бојим се како би нам било да нисмо успели преко пенала да прођемо.
Морамо да искористимо оне прилике које смо имали, противника морамо победити кад смо далеко бољи од њега.
Измена није било и то је грешка, такође је питање ко књ са клупе могао да уђе? Ивановић, Јовановић, Радуловић, има ли још неко ко би допринео игри?

Морамо појачати клупу а и први тим са бековима за почетак а и нападача ћемо морати довести. Ми смо на пар повреда и суспензија од катастрофе.
ssnigd
Posts: 3388
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by ssnigd »

Dokle god ekipa stvara sanse, makar ih promasivala, to je vec neki znak.
Svidja mi se i kako smo poceli da iznosimo loptu i da je kontrolisemo. Mateus na levom beku dobar na cuvanju i kontroli lopte, ali to znaci da levog beka u napadu nemamo. Crnomarkovic prelako ispao i anemicno posmatrao kako ga Ivanovic gradi i lagano sutira.
Porediti ovaj tim i tim koji je igrao na jesen je smehotresno.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
VošaNS
Posts: 775
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by VošaNS »

U ovoj ekipi fale oba beka. Ne znam kakvo je stanje sa Guramom i da li ima kvalitet za prvog levog beka, do sada ovo što smo od njega videli su kiksevi i česte povrede. Desno je Bjeković proigrao zadnjih par mečeva, ali nije kvalitet za startnih 11, Lazareviću ističe ugovor videćemo šta će biti, ali pored borbe ništa specijalno nisam video kod njega. Fali napadač svakako, ali videćemo situaciju sa Bolingijem, ako ne može treba još jedan špic takvih sposobnosti. Štoper mora doći takodje, Crnomarković je opao u ovo delu sezone, a rezerva Jeličić ne uliva poverenje kao ni Tanjga.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1979
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Grbavica.021* »

ЦАРЕВИЋ ВОШИН ЦАР, ОДВЕО ЛАЛЕ У ПОЛУФИНАЛЕ

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ale/479271
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Radoye »

VošaNS wrote: Wed Apr 10, 2024 9:56 pm Ne znam kakvo je stanje sa Guramom i da li ima kvalitet za prvog levog beka, do sada ovo što smo od njega videli su kiksevi i česte povrede.
Po onome sto sam ja do sada video - a to kol'ko vredi sami procenite - Guram zna fudbala i jedan je medju 3-4 skolovanijih fudbalera u nasem timu.

Ali bas puno kiksuje. Da li je to samo do njega ili se nesto ne konta sa ostatkom tima pojma nemam, u svakom slucaju rezultat je isti i kostao nas je previse bodova ove sezone.

Mozda bi vredelo dati mu jos jednu sansu, pogotovo kad smo se stabilizovali kao tim, kad se diglo samopouzdanje i kad generalno manje duva promaja pozadi, jer uvek je dobro imati "posmenog" fudbalera u timu, ali ako nastavi sa kiksevima... Ne znam, nisam pametan, on mi je najveca enigma od svih igraca koji su prosli kroz nas klub u zadnjih nekoliko godina...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Rakovac
Posts: 111
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Rakovac »

Kako je Ivanović otresao Crnomarkovića kod gola.. Strašno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/4 finala Kupa Srbije: Čukarički - VOJVODINA, sreda u 17h (A1P)

Post by Voja »

Prvi utisak mi je bio da smo ih pocepali i zasluzili prolaz u 90 min. A sad kad pogledam ove sanse, nismo mi bas toliko bili bolji, imali su i oni sanse. Nego nas je posed i onih nasih paklenih par minuta "zavaralo" da smo ih pocepali



A proslo kolo sam napominjao da nam protivnik prelako ulazi u sanse
Image
Post Reply