Kup UEFA - sezona 2008/09

Locked

Da li cemo proci Hapoel

Prolazimo sigurno
14
52%
Nemamo sanse
3
11%
Nemam pojma
10
37%
 
Total votes: 27

markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

MEni sad ovo nije jasno.Na sajtu rts u programu za danas pise da prenose utakmicu a na teletekstu
pise da prenose Mancester-Zenit oko 8.A u sportskim vestima na teletekstu pise da prenose i nas i ciganiju.
U srcu mome jedina si ti!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

radi link radoye. :wink:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

ssnigd wrote:Probaj na ovom linku, to je jedini na koji sam nasao da ce prenositi preko neta :arrow:
http://www.goonlinetv.com/blog/labels/T ... 20Cup.html
Hvala mnogo za link!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

SezioneFCV wrote:radi link radoye. :wink:
Da, uspeo sam da ga namestim, sada prenose neko jedrenje, valjda ce biti tu i nas prenos...

jbt ispizdecu, gore mi je kad ovako cekam prenos kad treba Vosa da igra nego da cekam zena da mi se porodi :lol: :lol: :lol:
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Nema na cemu :wink:

Ja bio pre par dana zamolio da neko pronadje link za tekmu a ono niko se ne javlja i ja rek'o daj da googlam malo mozda me i usere i eto 8) 8) Za svaki slucaj ako rts ne omane, mada su sada na vojvodjanskom dnevniku i najavili prenos od 17:55 na rts2.

AJMO VOSO :!: :!: :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ssnigd wrote:Ja bio pre par dana zamolio da neko pronadje link za tekmu a ono niko se ne javlja i ja rek'o daj da googlam malo mozda me i usere i eto 8) 8)
Svaka cast, ja obicno uspem da iskopam neki link ali ovaj put omanuh, bas nista...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Jesam li ja to video Lovrića da se zagreva??? :shock:
1892
Posts: 1066
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Red Firm wrote:Jesam li ja to video Lovrića da se zagreva??? :shock:
aj napisi startnu postavu kad budes mogao, posto gledam na ovim jevrejima tako da ne razumem bas najbolje :D
mada Lovrica da spominju-spominju :shock:
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

jebemti precka!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Vukajlovic ce dobiti crveni...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

e u k***c, bas smo ga jeftino primili...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Lazetic ne ume da primi loptu.
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

ebo te lazetic Bekvalac mrtvo puvalo najobicnije mrtvo puvalo :twisted: :twisted:

Ako si imalo pametan izbaci Lazetica, daj bre nekog ko moze da trci. Vidim izmena i sve kontam izlazi Lazetic kad ono sipak, eto ga Veseljko umesto Tumbe, malo cudno. Generalno gledano losa igra, na momente zadovoljavajuca sa dve poluprilike precka Buaca i lose odigravanje Trivunovica posle dobrog dodavanja Vukajlovica. Stosic jako spor na desnom beku sa lakocom su ga pretrcavali. Lovric je po meni sasvim zadovoljavajuce odigrao ako izuzmemo sam pocetak teme. Jako puno nervoze, videlo se najbolje na onom bespotrebnom startu Popovica pred kraj. Jel' jos neko pored mene video kako ne mozemo da stojimo na nogama. Nek' nam je Bog u pomoci u poslednjih 45 minuta.
Last edited by ssnigd on Thu Aug 28, 2008 6:56 pm, edited 1 time in total.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
1892
Posts: 1066
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

pa gol je visio u vazduhu, odbrana deluje jako nesigurno, a o napadu i kretanju Lazetica da ni ne pricamo, nadam se da ce u nastavku sansu dobiti Aleksic i Panta
Come on you Reds!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Kakav vrsni strateg,***************!!!!!!Menja igraca 5 minuta pre kraja poluvremena,sramotalazetic,lovric..... ma sta koji qurac i gledam ovo blacenje naseg slavnog imena.
Locked