28. kolo: VOJVODINA - Čukarički 1:1 (1:1)

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9752
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Voja »

vdn slaninar wrote: Tue Apr 02, 2024 8:36 pm Данас је фалио Вукановић,који није био на свом нивоу,одма се осети у игри.Видели смо колико можемо против једне крштене екипе,имамо још пуно да радимо,где је ТСЦ,где су близанци.
Pre bih rekao da je falio ili Milosavljevic ili Lane, tj. taj jedan igrac koji ume kao visak da se stvori u spicu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10715
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Turija »

churguzijanac wrote: Tue Apr 02, 2024 8:33 pm Lose izmene.Zadnjih 20 min smo pali.Morao je Petrovic napolje i Nikolic da ostane na klupi.
Morao je uci u igru Jovanovic YR i to mnogo pre Nikolica.
Jedino Seri i Jovanovic prave razliku u napadu, tj opasni su po gol protivnika.

Ali sta je sve propustio zivkovic da dosudi za nas, i sta je sve pogresno dosudio protiv nas ( pa cak i aute i kornere). I samo 4 minuta nadoknade, za sve prekide u drugom poluvremenu.
Sad ce Voja reci, opet, ja o sudjenju.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9752
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Voja »

Turija wrote: Tue Apr 02, 2024 8:43 pm Ali sta je sve propustio zivkovic da dosudi za nas, i sta je sve pogresno dosudio protiv nas ( pa cak i aute i kornere). I samo 4 minuta nadoknade, za sve prekide u drugom poluvremenu.
Sad ce Voja reci, opet, ja o sudjenju.
Zivkovic se preziva sudija? :mrgreen: Iskreno, nikad ne obracam paznju na sudiju, mada moram priznati da je zasluzio losu ocenu samo zbog podatka da golmanu gostiju nije dao zuti. Zaista je iritirajuce bilo ponasanje gostiju. Brate, ako ti se ne igra fudbal istupis iz lige i pustis one kojima se igra. Al nije ni sudija toliko kriv koliko smo mi bili mlitavi. Imam osecaj i pola sata da je produzio da nista dobili ne bi. Bilo je zaista i losih sudijskih odluka, al opet cu reci ne pridajem previse znacaja sudjenju sem ako ono bas bas ne utice na rezultat.

A jak ti Pavkov igrac, kad ni nama vise ne moze da ga da (p.s.kup necemo racunati :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Image
limanfkv
Posts: 2841
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by limanfkv »

Sta se desava sa Radulovicem?
Mini Lane je pre Kembela morao. Kempbelu zabraniti izvodjenje prekida
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1009
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Mare_Liman »

limanfkv wrote: Tue Apr 02, 2024 8:50 pm Sta se desava sa Radulovicem?
Mini Lane je pre Kembela morao. Kempbelu zabraniti izvodjenje prekida
Повређен, Кембел мање више, Николићу треба част да буде да се и загрева поред аут линије
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
lapo-lapo
Posts: 221
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by lapo-lapo »

Falio nam je Radulovic, trebalo je uvesti Jovanovica ali mislim da je dobar rezultat. Bolje da smo sada odigrali nerijeseno jer nije realno da dobijemo sve do kraja. Idemo sada Zeljeznicaru pa opet Cuka u kupu i da vidimo kakvi smo protiv TSC-a. Nadoknada je morala biti duza a nije svirao ni indirekt. Steta za onu stativu Ivanovica, bili smo blizi pobjedi.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4816
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by gospodinFKV »

Ne bih se slozio da je neznanje sudijskog tima koliko samo najobicnija kur**bolja i nezainteresovanost da radi svoj posao.
Onom malom izmetu je morao dati karton za pokusaj iznude crvenog kartona i za kradju vremena, kad se vec gledao VAR.

No, ovde je najmanje sudija kriv. Ovo je Bandovicev kiks i klasican luzerski mentalitet ovog kluba.
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Milan »

Slažem se da je Bandović jako loše vodio utakmicu danas. A loše smo i odigrali. Čukini su se mnogo bolje kretali, a mi opet stojimo kad smo u napadu i čekamo da vidimo šta će igrač sa loptom da uradi.

Opet smo zatajili pri nekom naletu i malo boljoj poseti. Neverovatno…
POŠTO OBRAZ ???!!!
SlaninarIzNS
Posts: 18
Joined: Sun Jan 21, 2024 8:40 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by SlaninarIzNS »

lapo-lapo wrote: Tue Apr 02, 2024 8:56 pm Falio nam je Radulovic, trebalo je uvesti Jovanovica ali mislim da je dobar rezultat. Bolje da smo sada odigrali nerijeseno jer nije realno da dobijemo sve do kraja. Idemo sada Zeljeznicaru pa opet Cuka u kupu i da vidimo kakvi smo protiv TSC-a. Nadoknada je morala biti duza a nije svirao ni indirekt. Steta za onu stativu Ivanovica, bili smo blizi pobjedi.
Nije cilj da zaredamo sve za redom nego da pobedio ovu tekmu je bila glavna stvar. Propustili smo priliku I nema sanse da budemo treci. Tsc nam bezi a radnicki kragujevac sve bolji I bolji
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1469
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Neizlecivi »

Ja se ne secam da smo ovako providno i lagano navlacenje u sudjenu imali protiv nekog, da nije crveni i crni blizanac. Ovi kanda padaju pod istu sortu.

Dobra igra, zelja, borbenost.

Ne znam cime je Uros Nikolic zasluzio toliko prilika. Verujem da hoce, ali covek je bas van svake forme.
CRD FCV
Posts: 1652
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by CRD FCV »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 1009
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by Mare_Liman »

Запад и исток данас сјајни, нека најдраже од свега ми је што Павков није дао гол и што је добио шта је заслужио, колика је сељачина показује само скандал кад је дошао до клупе и никад ми неће бити јасно како је неко желео да дође код нас, најљигавији и најодвратнији играч + фудбалска незналица, Кораћ играчина, стрпао га је у џеп, Вукановић ко и увек, Сери сјајан, опет не користимо га колико требамо, УН може да оде у неком од два поршеа што има јер ово више не вреди трпети, требао је ући Лаки па шта буде, буде, Чука има Тсц у гостима и Партизан кући до краја, то треба искористити, отрести их у купу и добити Жељу у Панчеву, против Тсц-а кући и бод довољан... Ваљда ће се Радуловић до тад опоравити... Добро издање, доста солидних прилика, на суђење не треба трошити речи...

Свако ко је пуштао мајмунске крике упућене Винисиусу пред крај утакмице треба да буде СРАМОТА и да се добро запита да л му је место на западној трибини! Ми смо господски клуб, а не нека багра циганска или она друга још одвратнија !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
churguzijanac
Posts: 2055
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by churguzijanac »

Ne bih mnogo ovde žalio...Mi smo se vratili u igru za Evropu serijom od 4 pobede.Više od 4 mesta nije realno. Važnije je da ih izbacimo u kupu i da ih dobijemo u prvenstvu kao i Radnički.
Pre svega je važno da nastavimo da dižemo formu i da dovedemo još bolje igrače na kraju sezone.
lapo-lapo
Posts: 221
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by lapo-lapo »

SlaninarIzNS wrote: Tue Apr 02, 2024 9:10 pm
lapo-lapo wrote: Tue Apr 02, 2024 8:56 pm Falio nam je Radulovic, trebalo je uvesti Jovanovica ali mislim da je dobar rezultat. Bolje da smo sada odigrali nerijeseno jer nije realno da dobijemo sve do kraja. Idemo sada Zeljeznicaru pa opet Cuka u kupu i da vidimo kakvi smo protiv TSC-a. Nadoknada je morala biti duza a nije svirao ni indirekt. Steta za onu stativu Ivanovica, bili smo blizi pobjedi.
Nije cilj da zaredamo sve za redom nego da pobedio ovu tekmu je bila glavna stvar. Propustili smo priliku I nema sanse da budemo treci. Tsc nam bezi a radnicki kragujevac sve bolji I bolji
Trece mjesto je odavno ispusteno, cilj je da budemo cetvrti i naravno da osvojimo kup :D
lapo-lapo
Posts: 221
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 28. kolo: VOJVODINA - Čukarički, utorak 18.30

Post by lapo-lapo »

churguzijanac wrote: Tue Apr 02, 2024 9:23 pm Ne bih mnogo ovde žalio...Mi smo se vratili u igru za Evropu serijom od 4 pobede.Više od 4 mesta nije realno. Važnije je da ih izbacimo u kupu i da ih dobijemo u prvenstvu kao i Radnički.
Pre svega je važno da nastavimo da dižemo formu i da dovedemo još bolje igrače na kraju sezone.
Upravo tako! Vec treba raditi na pojacanjima, prvo bekovi pa da vidimo ko odlazi i naci im dobre zamjene.
Locked