27. kolo: Radnik - VOJVODINA 0:4 (0:3)

Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Minja »

1/2-1/2

U Surdulici nije teško igrati. Bio sam više puta i svaki put je publika bila izuzetno korektna. Kao u pozorištu na otvorenom. Teren je uglavnom bio dobar do odličan. Ne znam kako je sada, ali kakav je teren više zavisi od ljudi koji ga održavaju nego od mesta kluba na tabeli :) Kako bilo, imali smo previše sreće u prethodne tri utakmice, računamo da smo je potrošili, tako da ćemo tamo morati da odigramo dobru utakmicu da bi uzeli bodove. Ne treba preterivati, realno jeste da slavimo, ali da će nas samo pustiti, pa neće. Termin je pravi nesportski, verovatno vezan za praznike koji slede. Realno, koga boli uvo za fudbal u petak popodne?
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by slanobarac »

Sve da daju klubovima da biraju termine odigravanja ne bi se popravila gledanost. Nekada se bežalo sa posla, iz škole ali se i imalo šta videti. Ovo danas je nikakav kvalitet i tu leži problem a ne termini.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Radoye »

slanobarac wrote: Thu Mar 28, 2024 5:15 pm Sve da daju klubovima da biraju termine odigravanja ne bi se popravila gledanost. Nekada se bežalo sa posla, iz škole ali se i imalo šta videti. Ovo danas je nikakav kvalitet i tu leži problem a ne termini.
Upravo tako. Daj ljudima nesto da vide pa ce doci. Cak ne toliko ni kvalitet nego samo borbenost i neizvesnost bi vec bili dovoljni jer nekada su i "male" utakmice u nizim rangovima imali popunjene stadione (koliko je to vec njihov kapacitet, naravno manji od ovih u prva dva ranga, to dozvoljavao). Ne mozes ljudima doveka podvaljivati istu laz i prevaru. Namestene utakmice u kojima se rekreativno trckara po terenu nece bas niko da gleda.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Salvador
Posts: 1071
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Salvador »

Kako god, petak u 16h još uvek spada u radno vreme za mnoge i zato treba da bude neprihvatljivo.
Petak uveče u 19 ili 20h je već druga priča.
lapo-lapo
Posts: 210
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by lapo-lapo »

Zivo me zanima kako se zapravo određuju termini utakmica i da li klubovi tu stvarno nemaju toliko uticaja, pa ako je neko upucen u to neka napise. I kako onda veciti ne igraju petkom i ponedeljkom? Mislim da je Partizan jesenas jednom igrao u petak ili ponedeljak, nebitno. Poenta je da oni ne igraju u tim terminima a nas nesto sve cesce stavljaju tu. Raduje me vijest da ce se raditi tereni, krajem maja i u junu bi trebalo da se pocne sa radovima, to se radi u saradnji sa uefom, tako je u Bosni urađeno dosta terena a mislim da to sve ima veze s tim da ce druga polusezona morati da se igra nesto ranije zbog novog formata evropskih takmicenja. Tako da bi najzad i tereni trebalo da se dovedu u red, mada i teren kakav god da je, isti je i za nas i za njih i ne bi trebalo traziti opravdanje u tome. Realno, ne moze se ni ocekivati nesto mnogo kvalitetan i brz fudbal na vecini terena kada su u tako losem stanju. I da, ocekujem da prekinemo jos jedan negativan niz i da nakon pauze konacno pobijedimo.
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by N13 »

lapo-lapo wrote: Thu Mar 28, 2024 7:46 pm Zivo me zanima kako se zapravo određuju termini utakmica i da li klubovi tu stvarno nemaju toliko uticaja, pa ako je neko upucen u to neka napise. I kako onda veciti ne igraju petkom i ponedeljkom? Mislim da je Partizan jesenas jednom igrao u petak ili ponedeljak, nebitno. Poenta je da oni ne igraju u tim terminima a nas nesto sve cesce stavljaju tu. Raduje me vijest da ce se raditi tereni, krajem maja i u junu bi trebalo da se pocne sa radovima, to se radi u saradnji sa uefom, tako je u Bosni urađeno dosta terena a mislim da to sve ima veze s tim da ce druga polusezona morati da se igra nesto ranije zbog novog formata evropskih takmicenja. Tako da bi najzad i tereni trebalo da se dovedu u red, mada i teren kakav god da je, isti je i za nas i za njih i ne bi trebalo traziti opravdanje u tome. Realno, ne moze se ni ocekivati nesto mnogo kvalitetan i brz fudbal na vecini terena kada su u tako losem stanju. I da, ocekujem da prekinemo jos jedan negativan niz i da nakon pauze konacno pobijedimo.
Klubovi se nista ne pitaju, otkad su prodata prava Areni. Nisam siguran da li je neki klub mogao odbiti Arenu u startu, ili je to bilo obavezno na nivou lige. Ali termin odredjuje Arena, i naravno da ce blizanci uvek imati najbolje termine, jer Arena jedino i ima neki profit od prenosa tih utakmica (najgledanije su). Arena nema ama bas nikakvu korist od prenosa utakmice Surdulica - Javor. To ce gledati samo rodbina igraca.

Sto se tice terena, daj boze da se stvarno pocnu raditi. Jeste isti teren za obe ekipe, ali grbav teren ce uvek pre odgovarati ekipi koja se brani, koja je tehnicki losija. Ona ekipa koja ima kvalitet da igra tecnu i brzu pas igru, nece moci to da pokaze na oranici. A ja smatram da je ovaj nas tim jako lepo skockan (za nasu ligu, tesko za vise od toga), od individualno odlicnih igraca. I da smo tehnicki bolji od 90% lige, i da bismo imali 30% vise uspeha da su tereni pristojni.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Turija »

@lapo-lapo
Tacno tako, sto kazes za te nase terene. Da, vec jednom, prestane da los teren bude izgovor za lose igre, odnosno, nemanja iste. A, znamo da nije samo do terena.
Tada struka vise nece moci sakrivati svoj los rad i neadekvatnu selekciju igraca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by fare »

N13 wrote: Thu Mar 28, 2024 5:11 pm Mozda zbog katolickog uskrsa?
U svakoj ekipi ima igraca sa strane. A ovde u APV bi i dosta navijaca u nedelju ostalo kod kuce sa svojim porodicama.

Radnicki KG mora u 14h igrati jer nema reflektore. Termin za Cukaricki mi bas nije normalan.
Pa jel nije rečeno ko nema reflektore ne može igrati super ligu ?
User avatar
N13
Posts: 2028
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by N13 »

fare wrote: Thu Mar 28, 2024 8:49 pm
N13 wrote: Thu Mar 28, 2024 5:11 pm Mozda zbog katolickog uskrsa?
U svakoj ekipi ima igraca sa strane. A ovde u APV bi i dosta navijaca u nedelju ostalo kod kuce sa svojim porodicama.

Radnicki KG mora u 14h igrati jer nema reflektore. Termin za Cukaricki mi bas nije normalan.
Pa jel nije rečeno ko nema reflektore ne može igrati super ligu ?
Eh da je u ovoj drzavi sve onako kako je receno :lol:
Kolubara je bese izbacena iz lige pod izgovorom da im stadion ne ispunjava uslove, tj fali 200 stolica. Ali nisu pravila ista za sve.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1603
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by CRD FCV »

Почевши од сутра, улазимо у висок ритам од 5 утакмица у 16 дана. Сваки картон и повреда могу бити веома ризични зато треба паметно испланирати овај период.
Срећом па нам је једино даље гостовање управо сутрашњи меч.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3836
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Deep Purple »

@CRD FCV

Gostujemo u Pančevu i na Banovom Brdu u kupu.

EDIT : Sad vidim da si napisao “dalje”.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Mare_Liman »

Уби ова репрезентативна пауза која ником није ништа донела, нит је ико испратио 2 утакмице репрезентације, нит је иког занимало, само су нам ускратили оно од чега нам зависи расположење, после 3.5 године 3. везана, вала време је и за 4. Никако дочекати та 4 сата, улепшајте нам викенд...

Пројектовани састав са Моцарта : Rosić – Lazarević, Crnomarković, Korać, Đorđević – Petrović, Zukić – Nikolić, Ivanović, Zadi Seri – Vukanović.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
1892
Posts: 1052
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by 1892 »

S obzirom na povredu Radulovića, lošu formu Ivanovića i Bukinca a potrebu za bonusom u prvoj postavi, ne vidim razlog da mali Jovanović ne krene u prvih 11.
Pretpostavljam da kad bi odigrao 2-3 od starta (s obzirom na gene i talenat) niko ga vise ne bi izbacio iz tima.
Come on you Reds!
User avatar
Djisa
Posts: 1202
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 27. kolo: Radnik - VOJVODINA, petak u 16.00 (A1P)

Post by Djisa »

1892 wrote: Fri Mar 29, 2024 12:30 pm S obzirom na povredu Radulovića, lošu formu Ivanovića i Bukinca a potrebu za bonusom u prvoj postavi, ne vidim razlog da mali Jovanović ne krene u prvih 11.
Pretpostavljam da kad bi odigrao 2-3 od starta (s obzirom na gene i talenat) niko ga vise ne bi izbacio iz tima.
I ja tako razmisljam. Zukic, Petrovic, Indio, Vukanovic, Seri, Jovanovic. To je nesto najbolje sto mozemo ponuditi danas.
Pa da se ne ljubimo!
Locked