Prvi tim

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Prema transfermarktu ugovori na leto ističu Jeličiću i Lazareviću.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1894
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

ВОША ОСТАЈЕ БЕЗ ВЕЗИСТЕ: РАДОМИР МИЛОСАВЉЕВИЋ ИДЕ У ЈАПАН КОД РАНКА ПОПОВИЋА

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ica/478045
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Prvi tim

Post by hvylarn »

VošaNS wrote: Wed Mar 27, 2024 5:37 pm Prema transfermarktu ugovori na leto ističu Jeličiću i Lazareviću.
Ako je tako, mogu da idu slobodno.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1894
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

Вошин задатак: Позитивне вибрације преточити у четврти везани тријумф

https://www.mozzartsport.com/fudbal/moz ... perliga/25
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1894
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1894
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

Лале у серији победа: Пресудио професионалан однос

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/180284 ... alan-odnos

Војводина у Сурдулици наставила победнички низ, тренер Бандовић задовољан игром.
Из угла навијача, ово је напокон права Војводина: победничка, самоуверена и ефикасна. Пред Новосађанима је, као четврти у низу, пао и Радник (4:0), а резултат као да је симболично осликао скор Старе даме у последњим утакмицама. Два пута је мрежу Ранђеловића затресао млади Михаило Ивановић, по једном су то учинили Његош Петровић и Алекса Вукановић, а ученици тренера Божидара Бандовића, осим на почетку сусрета, потпуно су владали игром и дешавањима на терену.

Имали смо одређене проблеме у последњој линији током отварања меча – рекао је Бандовић, који је јуче преподне, заједно с играчима, одрадио тренинг у ФЦ „Вујадин Бошков”. – Ствари су брзо дошле на своје место, постигли смо два гола и после њих све је постало много лакше. Били смо екипа која се питала, постизали голове и стварали прилике, али је исто тако важно било и то што смо контролисали утакмицу.

И поред високе победе, тренер тима из Српске Атине подсетио је да утакмице, попут те с Радником, никада нису лаке.

Све екипе, па и ми, унапред уписују бодове, али је много теже да се у реалности до њих стигне. Сурдуличани немају шта да изгубе, играју за себе и лако може да вам се деси да ствари крену у неком нежељеном правцу. Овог пута, захваљујући нашим играчима и њиховом односу према сусрету и противнику, то се није догодило. Одличну атмосферу из свлачионице пренели смо на терен и то је могло да се види.

Проблем за Војводину није представљала ни чињеница да је пре неколико дана остала без поузданог везисте Радомира Милосављевића, који каријеру наставља у Јапану.

Рајко је био битан играч за наш тим, али смо реаговали, ту мислим, пре свега, на сам клуб, онако како је и требало. Имамо довољан број квалитетних играча на његовој позицији и сложили смо се с тим да оде у фудбалски јаку земљу, заради новац и испише ново поглавље у каријери. Грехота би била да му то нисмо омогућили, па му желим много среће и добрих партија.

Паузе по повратку с југа Србије за Новосађане није било, јер већ у уторак пред њима је сусрет с директним конкурентом у борби за четврто место, Чукаричким.

У госте нам долази веома добар тим. Желимо да наставимо континуитет добрих игара и резултата и само максимално припремљени бићемо у стању то да урадимо. Верујем да ће и публика доћи у великом броју на трибине „Карађорђа” да подржи нашу екипу, а до тада следе нам тренинзи, анализа ривала и припрема за важан дуел – истакао је Божидар Бандовић.

ДВА СУСРЕТА СА БРЂАНИМА
Осим првенственог дуела у 28. колу, Војводина ће, 10. априла, с Чукаричким да одигра и сусрет четвртфинала Купа Србије, али у Београду. За само десетак дана, дакле, Брђани ће бити супарници новосадским црвено-белима два пута.
Нико не воли кад с истим ривалом мора да се састане у кратком временском року два пута. Ту, међутим, не може ништа да се промени, тако је пресудио жреб, па ћемо настојати да се оптимално спремимо и испунимо циљеве које смо зацртали – истакао је Божидар Бандовић.
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... id=2587136

Mnogo lepa priča ovog momka, bilo bi lepo i da ima srećan kraj. Valjda će neko iz kluba ili Zuka lično primetiti ovo i ispuniti želju čoveku.


ligi imamo dobre igrače, stvarno su neki momci sjajni fudbaleri. Sve ih jako poštujem i cenim, ja sam prvo Srbin pa onda zaljubljenik u Vojvodinu i meni niko ne smeta. Ja više ovo će zvučiti patetično, patiteku ne volim, ali ja sam prihvatio činjenicu. Zbog svoje dve bolesti na dva ljudska organa, ja nisam godinu i po dana otišao na moj voljeni Karadjordje. To me ubi. Ne toliko da bih gledao utakmicu, utakmicu mogu gledati i na televizoru. Već bih samo voleo da ako ikada ozdravim ili mi bude bolje, da nekako stupim u kontakt sa Vošom, samo da mi omoguće da upoznam Dejana Zukića. Neću da ispadam seljak i da tražim dres, ne treba mi, samo da popricam sa njim 15 minuta i da ga zagrlim. Za sve godine koje je poklonio našem klubu, za onda kada mu ništa nije išlo, za onda kada trči prema navijačima i nije ga briga ima li ih 300 ili 1000, a najviše zato što kada gledam Vošu i Zuku ja zaboravim na moje dijagnoze i moja majka je onda najsrećnija žena kada me vidi nasmejanog. Zuka neće nikada biti igrač kao Tadić, Medojević, Kačar, Ivanić, ali ce ostati u svojoj Voši i pomagati na takav način ljudima koji su bolesni da istraju i da znaju da ih on nikad neće izdati. Zuka, ako ikada pročitas ovo, jako bih zeleo da te upoznam. Istinski te volim, kao da si mi brat. Majstor ne mora da bude samo na terenu, mogu da budu i van. Što bi Andrejka rekao " Nekad se samo to računa, sine " Pozdrav za sve, neka vas Bog čuva!
Teleptabis
Posts: 47
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Prvi tim

Post by Teleptabis »

Prosleđeno Zukinoj mami. Rekla je da će pričati sa njim kad dođe kući
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Prvi tim

Post by VošaNS »

Teleptabis wrote: Thu Apr 04, 2024 5:14 pm Prosleđeno Zukinoj mami. Rekla je da će pričati sa njim kad dođe kući
Bilo bi zaista lepo da se pomogne čoveku. Verujem da će uspeti.
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Prvi tim

Post by Maki »

Koliko lepa i tužna slaninarska priča, istovremeno. :lala:
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1894
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

СТЕФАН ЂОРЂЕВИЋ ПРОТИВ ЧУКАРИЧКОГ УПИСАО СТОТИ НАСТУП У ВОШИНОМ ТИМУ: Честитао и син Вукан

https://www.dnevnik.rs/sport/vosin-kuta ... cestitao-i
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1894
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Prvi tim

Post by Grbavica.021* »

Новосађани имају за чим да жале после дербија са Брђанима

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/180611 ... a-brdanima
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Prvi tim

Post by Rabba »

Grbavica.021* wrote: Thu Apr 04, 2024 8:56 pm СТЕФАН ЂОРЂЕВИЋ ПРОТИВ ЧУКАРИЧКОГ УПИСАО СТОТИ НАСТУП У ВОШИНОМ ТИМУ: Честитао и син Вукан

https://www.dnevnik.rs/sport/vosin-kuta ... cestitao-i
Đorđević je protiv Radnika upisao 100. nastup.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2029
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Prvi tim

Post by N13 »

Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Prvi tim

Post by Rakovac »

Šta je sa Radulovićem, zna li se kakva je povreda u pitanju i kada će moći da igra ?
Post Reply