Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

O dvojci igraca smo puno pisali bas u ovoj temi, nadam se da ce se potpisati ugovori sa njima!
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Ah cekaj, koji su to igraci u pitanju?
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Turija
Posts: 10708
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Dejan wrote:O dvojci igraca smo puno pisali bas u ovoj temi, nadam se da ce se potpisati ugovori sa njima!
Poučen dosadašnjim iskustvom, bojim se da sve ovo ne ostane samo na dobro plasiranoj praznoj priči.Ali, ajd da ne baksuziram tu dvojicu.
Pominju se još dvojica, jedan poznatog i intrigantnog međunarodnog fudbalskog prezimena, i drugi, koji bi bio jako sličan onima kakve smo već doveli :roll:
I, na kraju, sve ovo je jedno veliko :?: ili lažna do 31 08 2008.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

car jovan wrote:Стјепановић,Мрђа и Ристо Лакић су нова Вошина појачања,па сад дајте неки коментар,лично мислим доста солидна појачања.
Željko Brkić jedan je od nas!!!
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

Srbenda wrote:
car jovan wrote:Стјепановић,Мрђа и Ристо Лакић су нова Вошина појачања,па сад дајте неки коментар,лично мислим доста солидна појачања.
Za Stjepanovica i Mrdju ne znam a mislim da cemo dobiti dobro pojacanje u Ristu Lakicu koji je odavno bio moja zelja u prelaznom roku jos dok je igrao u Podgorici.
U srcu mome jedina si ti!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pojačanja u subotu

Konferencija za novinare uoči nedeljnog prvenstvenog meča sa Čukaričkim ( igrće se na “Karađorđu” od 17 sati) održaće se u subotu u 13 časova. Najavljeno je da će tom prilikom biti predstavljena i nova pojačanja.
Podsećamo, u FC “Vujadin Boškov” izvesno vreme treniraju nekadašnji centarfor mlade reprezentacije Dragan Mrđa (igrao za ruski Himki), nekadašnji omladinski reprezentativac Milan Perendija (igrao za skopski Vardar), Brazilac Leandro, Nigerijac Odiskju i Poljak Špicak. Neko od njih verovatno će parafirati ugovor s FK Vojvodina

gradjanski;

U jučerašnjem razgovoru s novinarima je najavljeno da će novosadski-crveno beli, po povratku s puta, u subotu, predstaviti nove članove. Kako smo doznali, radi se o Brazilcu, 26-godišnjem vezisti Leandru Rodrigezu Montebeli, koji je nastupao za brojne klubove, Irati iz Parane, Santos, Gremio, Barueri, Sao Kaetano, Trinitu i Mirasol. Zanimljivo je da je nedavno bio na probi u Crvenoj zvezdi, za koju je nastupio u kontrolnom meču sa Sremom, u kome je ostavio je solidan utisak. Međutim, tada nije uspeo da se dogovori sa rukovodstvom beogradskih crveno-belih, pošto je tražio 350 hiljada evra za godinu dana.

Priča se da Vojvodina mogla da predstavi i nekadašnjeg mladog reprezentativca, 24-godišnjeg Dragana Mrđu, s kojim su pregovori u završnoj fazi. Ovaj Vrščanin je po odlasku iz Crvene zvezde, u leto 2005. igrao u Lirsu, Varegemu i Himkiju.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Imao sam prilike da gledam utakmicu Srem-zvezda i mogu reci da je Leandro bio najbolji na terenu,brz,dobar tehnicar,ne davi loptu sto je slucaj sa mnogim brazilcima,Zeman je posle utakmice bio zadovoljan i predlozio je klubu da potpise ugovor sa njim,ali se ispostavilo da je preskup!Bilo bi odlicno ukoliko bi on potpisao,ali mi nije jasno kako cemo mi onako skrti iskesirati onoliko para?!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Image

Full name Leandro Rodrigues
Birth The 31.01.1982
In Guarulhos [SP]
Height 187
Weight 85
Position Forward

2000-2004: Mirassol-SP
2001: Oita Trinita - Japan
2002: São Caetano-SP
2003-2004: Mogi-Mirim-SP
2005: Gremio Barueri-SP
2005-2006: Iraty-PR 15 utakmica, 18 golova
04/08/2006-10/12/2006: Santos FC-SP 10 utakmica, 1 gol
2007 Iraty-PR
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mondo

Crnogorci odlaze iz Partizana u...Vošu?

Pola tima novosadske Vojvodine uskoro bi mogli da čine nekadašnji igrači Partizana.

U Vojvodini već igra vezista Vladan Vukajlović, defanzivac Milan Perendija, koji je bio na pozajmici u skopskom Vardaru, dogovorio je prelazak u novosadski klub, a put vojvođanske prestonice iz Humske mogla bi uskoro da krenu i dva Crnogorca - Slaven Stjepanović i Risto Lakić.

Stjepanović, koji je u Partizan došao iz Zete, ali nije dobijao pravu šansu, od ovog leta je slobodan u izboru novog kluba, kao i Risto Lakić, bek koji je došao iz podgoričke Budućnosti. Kao i Stjepanović, ni Lakić nije dobio poverenje trenera crno-belih, a prošle sezone odigrao je tek možda sveukupno jedan sat u crno-belom dresu.

Iz Partizana odlazi i mladi reprezentativac Crne Gore Marko Ćetković, koji je kao i Stjepanović došao iz Zete. Sa puno gorčine, Ćetković je nedavno pričao o tome kako u Partizanu nije dobio nikakvu šansu i da zato želi da ode. "Partizan je moj najveći promašaj u karijeri", govorio je, ali i da se neće vraćati u crnogorsku ligu koju je "prerastao".

Izgleda, međutim, da će se Ćetković ipak vratiti na rodnu grudu, s obzirom na to da je dogovorio prelazak u Mogren.

Mogren je bio zainteresovan i za Ristu Lakića.

Stjepanović i Ćetković potpiali su za Partizan 31. avgusta 2007. godine, a sveukupno su možda zajedno odigrali jednu utakmicu za crno-bele!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mondo
Poslednjih dana prelaznog roka Partizan će napustiti trojica Crnogoraca.

Slaven Stjepanović i Risto Lakić će biti pozajmljeni Vojvodini, dok će Marko Ćetković raskinuti ugovor i preći u Mogren.


Ne mogu da verujem da nisu u stanju da otkupe ugovore Slavena i Lakica...
Po meni bi bili odlicna pojacanja, ali samo pod uslovom da budu 100% nasi igraci :!:

Mi ne zelimo da prodajemo igrace blizancima, a dovodimo igrace na pozajmicu od njih :roll: :oops: :roll:
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Dejan wrote:Mondo
Poslednjih dana prelaznog roka Partizan će napustiti trojica Crnogoraca.

Slaven Stjepanović i Risto Lakić će biti pozajmljeni Vojvodini, dok će Marko Ćetković raskinuti ugovor i preći u Mogren.


Ne mogu da verujem da nisu u stanju da otkupe ugovore Slavena i Lakica...
Po meni bi bili odlicna pojacanja, ali samo pod uslovom da budu 100% nasi igraci :!:

Mi ne zelimo da prodajemo igrace blizancima, a dovodimo igrace na pozajmicu od njih :roll: :oops: :roll:
Katastrofa,sta drugo reci,ladno su pozajmili igrace koji ce u Vojvodini dobijati platu,zauzeti mesto nasim igracima(kakvi su takvi su ali su pod ugovorom)a za koje pod pretpostavkom da ce igrati dobro nece dobiti ni dinara vec ce se kaliti i posle vratiti u partizan!Em smo postali partizanov otpad,a sada i filijala za afirmaciju njihovih igraca!Ali sta drugo i ocekivati kada sve hocemo za dzabe a svi znamo da ni kod babe nema za dzabe!
Kada sumiramo i ovaj prelazni rok,rezultat je sledeci:
Lazetic-godinu dana nije igrao u partizanu
Stjepanovic-godinu dana nije igrao u partizanu
Lakic-godinu dana nije igrao u partizanu
Stojanovic-godinu dana nije igrao u Rusiji
Mrdja-godinu dana nije igrao u Rusiji
Plus Mijatovic i Pavlovic
Nema sta,debelo smo smo se istrosili,cak pocinjem da brinem da na zimu ne budemo prinudjeni da prodamo Aleksica da prezivimo narednih godinu dana!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Pavlović birao, pa izvisio Subota, 30. avgust 2008. 12:34


Predrag Pavlović je sedeo na dve stolice, a kako sada stvari stoje, obe su mu se izmakle.

Vezista Napretka je "koketirao" sa crvenom zvezdom. Prema rečima sada već bivšeg sportskog direktora crveno-belih Gorana Bunjevčevića obećao je da će po povratku sa Olimpijskih igara parafirati ugovor.

Umesto toga otišao je u Holandiju na pregovore sa NEC Najmegenom. Čak je i na zvaničnom sajtu kluba predstavljen kao novo pojačanje.

Kako prenosi "Sportski žurnal", Pavlović se vratio u Kruševac neobavljenog posla iz zemlje "lala".

Prelazni rok traje još dva dana, a po svemu sudeći, Pavlović nema gde, jer u crvenu zvezdu sada nema ko da ga dovede, s obzirom na to da je kompletna uprava, uključujući i Bunjevčevića, podnela ostavku.

Zato je izdanak partizanove škole fudbala najbliži ostanku u Napretku.

Neizvesno je da li će Pavlović biti u kombinaciji za subotnju utakmicu sa Banatom.

Međutim, pod Bagdalom trenutno najmanje razmišljaju o Pavloviću, jer je posle burne sednice Upravnog odbora smenjen direktor Goran Damjanović, kao i treneri mlađih kategorija Nebojša Rudić i Mirko Milutinović, i pomoćnici šefa struke Jovice Škora, Zvonko Petrović i Miodrag Miletić.


Evo prilike da se pokazemo :idea:
ssnigd
Posts: 3380
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

A bitno je da smo sa Lazeticem potpisali ugovor a Stjepanovica dovodimo na pozajmicu
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

NOVI IGRAČI U VOJVODINI
30.8./Panonija/14.30

Pred prvenstvenu utakmicu sa Čukaričkim, koja se igra sutra od 17 sati na stadionu Karađorđe, u Fudbalskom klubu Vojvodina predstavljena su pojačanja za sezonu 2008/09. Posle eliminacije iz Kupa UEFA, Vojvodina ove godine neće odustati od preostala dva cilja: osvajanja nacionalnog prvenstva i Kupa. Dan pred završetak prelaznog roka predstavljeni su igrači pristigli tokom leta, od kojih su se neki već ustalili u prvom timu. Osim defanzivca Aleksandra Mijatovića iz Napretka, dres Vojvodine nosiće bivši igrači Bežanije- Vladan Pavlović, Darko Lovrić i Žarko Lazetić, nekadašnji “partizanovci” Risto Lakić i Slaven Stjepanović, iskusni internacionalci Dragan Mrđa i Nenad Stojanović, kao i Brazilac Leandro Rodriges, koji je u novosadski tim stigao iz Singapura. Posle poraza od Habitfarm Javora i Hapoela, trener Bekvalac kaže da u meču sa Čukaričkim ide na pobedu, koju, međutim, neće biti lako ostvariti, jer je Čukarički poznat po tome što osvaja dosta bodova u gostima.Na susretu protiv Čukaričkog, u prvi tim vraća se oporavljeni Aleksandar Mijatović, kao i Tadić, posle lakše povrede. Novi igrači biće u konkurenciji za prvu postavu od 4. kola, kada Vojvodina gostuje u Jagodini.
O.A.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Dejan wrote:Image

Full name Leandro Rodrigues
Birth The 31.01.1982
In Guarulhos [SP]
Height 187
Weight 85
Position Forward

2000-2004: Mirassol-SP
2001: Oita Trinita - Japan
2002: São Caetano-SP
2003-2004: Mogi-Mirim-SP
2005: Gremio Barueri-SP
2005-2006: Iraty-PR 15 utakmica, 18 golova
04/08/2006-10/12/2006: Santos FC-SP 10 utakmica, 1 gol
2007 Iraty-PR
Da li je sigurno da je to bas ovaj Leandro u pitanju?!Malko sam kopao po internetu,on uopste nema losu reputaciju,ali mi se cini da je onaj Leandro kojeg sam gledao kad je igrao za zvezdu protiv srema bio dosta nizi i igrao dosta povuceno,za nekog ko je poluspic ili ofanzivni vezni,plus sto pise da je dosao iz Singapura?!
Post Reply