Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1047
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Bilo je zadovoljstvo saslušati ono što je govorio o našem klubu. Voleo bih kad bi svi koji su na bilo koji način vezani za FKV imali takav stav i odnos i javno ga iznosili.
Što se mene tiče, Mandarić je više nego dobro došao u klub, u bilo kojoj ulozi. Njemu je mesto ovde i ovo je njegova kuća. Dobrodošao!
Pri tome treba biti realan i svestan njegove životne dobi, tako da ne treba očekivati da će on imati neku posebno operativnu ulogu ili funkciju. Kao što je već rečeno, samo njegovo ime, iskustvo i saveti koje može dati po mnogo pitanja su vrednosti koje su potrebne klubu i treba mu biti zahvalan ukoliko je spreman da ih založi za FKV. Nikakve pare ili nešto slično ja ne bih očekivao od njega, nego je ovde više u pitanju dobra simbolika. Svako ko voli Vošu se samo može radovati njegovom dolasku, a ako neko i u tome vidi nešto loše i ima zamerke i na njega, onda bih rekao da ima neke druge pobude a ne čisto navijačke.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Voja wrote: Sun Mar 24, 2024 11:03 pm
Duplof wrote: Sun Mar 24, 2024 8:28 pm Pre neki dan sam gledao njegovo gostovanje u jednom podkastu (odlične goste su imali svaki put) i dosta toga je pričao lepog i, deluje mi, iskreno o našem klubu. Čak je i sam nagovestio da je "sve moguće" oko njegovog dolaska u FKV. Koga zanima, taj deo razgovora je pred kraj podkasta.



Iskreno, raduje me što je jedna svetska ličnost došla u klub, ali opet pitanje je koliko će on imati tu neki uticaj. Nadam se da grešim i da će svojim iskustvom i znanjem nešto doneti, makar to bilo minimalno.

Edit: O celom njegovom životu, pogotovo u fudbalskim vodama bismo pozavideli svi mi istinski zaljubljenici u ovaj sport. Ej, pa vlasnik Portsmuta, Lestera (prodao klub koju godinu pre njihovog osvajanja PL), Nice, Standarda... Svaka čast! :cheers:
Podcast za Turiju, Mandaric lepse i vise pricao o Vosi nego o Peleu :mrgreen:

Sta tek reci za zavrsnu recenicu :cheers:
Vojo, dobro im je rekao gospodin Mandaric za koga treba da navijaju. :lala:
Tako da, u pravu si :cheers: ( a, kad nisi :wink: ). Takav podkast je za mene. Jos da dovedu i Takaca, pa :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Човек има 85 година, колико сам видео на нету. Мало је закаснио ако баш толико воли Војводину. Причу са људима који нису у прајму гледамо на терену сваки дан. Свака част свакоме али ово је безвезе.
kuzma liman
Posts: 535
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Uprava

Post by kuzma liman »

ultra komsa wrote: Sun Mar 24, 2024 11:54 pm Pričao sam sa Slovencima ( navijačima Olimpije ). Kažu da je matori izlapeo, i da nemaju reči hvale. Dodao bi da su rekli ni da nema više para kao nekada. Ovo su samo njihove reči, daj Bože da nije istina. Najpametnije bi bilo da bude bez euforije ova vest.
Imam istu informaciju mada je to bilo 2018te godine.
Radio sam puno sa slovenijom i nekom igrom slucajeva imao sam priliku da poslujem sa dosta ljudi iz slovenačkog fudbala (Zahovič npr ) svi su mi isto rekli o Mandariću.
Elem tamo je navodno bio zbog para a ne zbog "ljubavi". Sta god da bude ne može biti gore od pumpadžije ili filantropa Aleksandra.
User avatar
Turija
Posts: 10730
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

@Minja, ja od Madarica ne ocekujem ni novac, ni da kupuje Klub.
Ocekujem marketing, kontakte i savete. Ne ocekujem da je covek altruista bez granica. Svi rade za novac, jer bez novca se ne moze.A dobar savet, zlata vredi.

85 godina je puno za nase pojmove, ali ljudi na Zapadu imaju mnogo duzi vek ( doziveti stotu, sto bi rekao Bregovic).
U podkastu, Mandaric mi deluje dosta vitalno.
Da voli Vosu, ja mu verujem. Da li je mogao doci pre? Pa nije, a ne moze ni sad. Zna se zasto. I sada ce on biti samo pocasni Potpredsednik, kako ja to sagledavam. Dovoljno da promovise Vosu, uspostavi kontakte, nacine rada u Klubu i pomeri ga unapred.
E sad, glavno je pitanje, da li ce ga slusati i koliko? Mislim da ne dolazi da materijalno iskoristi Vojvodinu. Ipak su Vojvodina i Novi Sad, deo njega i njegog detinjstva.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1391
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Слажем се са Туријом, сам долазак је маркетиншки потез који је одјекнуо, исто немам никаква очекивања, једноставно ми је драго што је ту, па макар и сада.

Иначе шта је за клуб урадио досадашњи потпредседик Тањга? Овај је и сад овако више урадио од њега.

Шта се дешава са Кајевићем, кад смо већ код управе, какав је његов статус, да ли прима плату и колику? Читао сам овде да га је тражио Батак, чак и да је тако, одговорност не може да сноси само тренер, поготово имајући у виду колко је промашаја имао спортски директор.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Turija wrote: Mon Mar 25, 2024 9:25 am I sada ce on biti samo pocasni Potpredsednik, kako ja to sagledavam.
Да не испадне да контрирам, ни на крај памети ми није. Због чега да буде "почасни"? Постоји неки разлог?

Ово ми је слично причи са момком који је страдао у потпуно непотребном догађају, реално, а онда је извикивано његово има на свакој утакмици, и са нашим пријатељем са трибина, који је погледао на стотине утакмица, био уз свој клуб 50 и више година, и био ту и по сунцу и по киши, и када је преминуо, једноставно је заборављен. Намерно не помињем имена, али их знам, наравно.

Почасно место се заслужује. Нека је човек жив и здрав, немам ништа против да буде овде, какви су прошли није он најгори, али ми је безвезе. Требао је да буде овде пре 20 или више година, ако није, нема неке потребе да то буде ни данас. Ништа данас није другачије стање него што је било пре 20. Свакако неће седети са нама на трибинама него у ложи. А то може и без некаквог звања.
1892
Posts: 1066
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by 1892 »

Generalno mislim da se sa njim nista epohalno nece desiti ali svakako će veći benefit imati Vojvodina od njega, pa makar i kroz prizmu marketinga i samog brenda kluba, nego on od nje.
Bez obzira na pozne godine, tip ima preozbiljnu biografiju, a sudeći po podkastu koji je skoro snimljen (preporuka svima da se posluša), uopšte ne deluje izlapelo.
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Dovoljno je videti komentare botova koji su jutros dobili naređenje da pljuju po čoveku. Prvo su sinoć bili pozitivni komentari i onda zaokret gde botovi pljuju. Zaradite dnevnicu i sendvić :whistler:

A gospodinu Mandariću želim zdravlja i sreće pa kako god bude.
Cane
Posts: 1047
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Mandarić u FKV je sjajna poruka svima!
Onima koji vole Vošu, a i onima koji je ne vole :mrgreen:
Dovoljno je samo ovlaš pogledati komentare na Mozzartu i drugim portalima i videti kako ovu vest komentarišu oni koji su uvek tu da omalovažavaju Vojvodinu u svakom pogledu i zbog takvih sitnih duša a u suštini velikih kompleksaša mi je posebno drago da nam Mandarić napokon uđe u klub.
A sad, što ima i nekih naših kojima je valjda u "opisu posla" ili karakteru ličnosti da uvek i u svemu moraju tražiti nešto negativno to je do njih, neka su živi i zdravi što bi se reklo ali ne bih se ja mnogo obazirao na to. Da sutra recimo Duća Tadić reši da se vrati u FKV i ovde završi karijeru, garantovano bi se ovde javio jedan broj onih koji bi to isto doveli u pitanje i prokomentarisali negativno. Svako ima pravo na sopstveni pogled na svet pa u skladu s tim i da komentariše, ali jasno je da je ogromnoj većini ljudi kojima je FKV draga ova vest donela zadovoljstvo.
Dobrodošao kući Milane, pa makar samo da te slikaju ispod naših znamenja i da te viđamo na našem Karađorđu :)
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Добро је да је дошао. Вест има јак одјек, вероватно ће се чути и ван наших граница. Може бити покретач за неке друге особе из те сфере да дођу код нас.

Да је супротна ситуација, да је рецимо отишао у неки други клуб, поготово у близанце, онда би повици како смо неспсобни били да га доведемо.

Нека њега овде па макар само естетски.
vdn slaninar
Posts: 1018
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Искрено не верујем да ће бити само почасни и да се неће ништа питати,поготово ако уложи неки динар,једноставно он тако не функционише.
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Pozdravljam potez Zbiljica. Samo da malo provedu vremena sa covekom prebogatim iskustvom i da skapiraju kako se vodi i organizuje svetski klub i mi cemo profitirati ako se samo deo toga ispostuje.
Da li bi bilo bolje da je ranije dosao u klub? Ne, jer su klub tada vodili likovi koji mamu rodjenu ne bi poslusali!
Mislim da je Zbiljic svestan koliko se ne razume u fudbal ali je isto tako svestan sta znaci dobar savetnik. I sta znaci los savetnik-ci sto je iskusio ovih godina... I mislim da on stvarno ima veliku zelju da ostvari neki dobar rezultat sa ovim klubom. Pitanje je bilo samo pravih poteza, a ovo je jedan od njih.

U svakom slucaju dobrodoslica gosp. Mandaricu.
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Ljudi, dvojica slicnih matoraca su kandidati za predsednika najvece svetske sile. Zasto jedan takav ne bi bio potpredsednik fudbalskog kluba iz Srbije?
Godine nisu uopste toliko bitne. Sa tim pre jer se ne ocekuje bas aktivno angazovanje.
Ali covek ima toliko veza, sa raznim velikim kompanijama sirom sveta. Njegov dolazak ce sigurno imati neki uticaj i bez da aktivno radi ovde puno radno vreme.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Najjaci su mi komentari ''sta je uradio u Olimpiji'', a Olimpija uzela dve titule i tri kupa dok je bio tamo.
Na te price ''nema vise ni para toliko'' se ni ne osvrcem. Sta su oni ocekivali? Seika Mansura?
Post Reply