Da li je Beki glasao ispravno za smenu selektora?

Da li je Beki glasao ispravno za smenu selektora?

Da
6
32%
Ne
13
68%
 
Total votes: 19

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sad ti mene nisi razumeo,hteo sam da kazem,sta krasi Antaru (Pantic),a sta Stepanovica (pevanje u mikrofon).Ali,nebitno.... Da se vratimo na temu,moj glas u ovoj temi ide za Djukica,i mislim,da leka srpskom fudbalu nema dok ne dodje smena generacija (na foteljase mislim),a ona ce izgleda samo (koliko su se zalepili za fotelje) prirodnim putem da dodje,glasanjem nikako!!!! :lol:
Image
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Radoye wrote:Ne mora da budu neki superstrucnjaci, za pocetak neka budu neki manje korumpirani, to ce vec biti korak u pravom smeru.
Znas kako... i za svako naredno prvenstvo su govorili da je regularnije od prethodnih godina. A koliko ja znam postoji regularno i neregularno, pa bilo to u i u samom startu prvenstva, a bilo da se odnosi i na ostala desavanja, pa tako i na ova oko korupcije.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Firm wrote:
Radoye wrote:Ne mora da budu neki superstrucnjaci, za pocetak neka budu neki manje korumpirani, to ce vec biti korak u pravom smeru.
Znas kako... i za svako naredno prvenstvo su govorili da je regularnije od prethodnih godina. A koliko ja znam postoji regularno i neregularno, pa bilo to u i u samom startu prvenstva, a bilo da se odnosi i na ostala desavanja, pa tako i na ova oko korupcije.
U pravu si 100% druze moj!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Turija wrote:Ajd i ja da kažem koju. Tema je aktuelna i zanimljiva, pa otud i različita mišljenja.
Ne mislim da je Đukić vanserijski trener. Ne može ni biti u tim godinama, i sa tako kratkim trenerskim stažom.Međutim, Djukić jeste bio, za naše okvire, jedan od ponajboljih igrača iz bliže prošlosti.Verovatno bi mogao postati i takav trener, ali da je imao stvarnu podršku.Tu je Voja delom u pravu, kada izjednačava sudbinu Djukića u Reprezentaciji i Djumija u Vojvodini.Obojicu su promovisali u trenere, kada niko drugi nije hteo vruć krompir u ruke, a samo su čekali prvu priliku da ih smene.
Mislim, da je Đukić, pre svega pošten čovek, i da je želeo nešto da promeni (u našem okoštalom sistemu).To, što nije trener govornik, ne znači da nije pametan čovek (a, mislim da je na svim konferencijama bio i previše uzbuđen, pošto su ga svugde čekali napadi, a emotivno nije izdržao taj pritisak).U svemu saopštenom, malo šta mu se može zameriti, osim nedostatka samokritičnosti.Trebalo je i to biti na dnevnom redu, međutim, sagoreo je u odbrani.
Šta reći za Bekija?Ja ne mogu, baš puno da mu zamerim.Mislim da se, u ovom momentu, postavio pragmatično, da ne bi navukao gnev fudbalske vlasti i na Vojvodinu. I, naravno, na sebe.
Đukić je, svojim ispadanjem iz igre, izvalio jednu ciglu iz sagrađene tvrđave (sistema).Beki je mogao i drugu, ali to ne bi značilo ništa.Brzo bi se, i ta malo šira rupa zakrpila.Đukina je, preko noći, zatvorena sa Radomirom Antićem.Trenerom poznatog evropskog imena, ali na zalasku svoje karijere.Trenerom za kojeg se više ne interesuju viđeniji klubovi (nešto slično poput Zemana u zvezdi).Zato mislim da je Beki postupio korisno za Vošu (priča o moralu davno je kod nas izgubljena i još uvek nismo spremni za Istinu).
Djumi je preuzeo Omladinsku reprezentaciju, pobedili smo zvezdu, još smo u Evropi, mediji su malo počeli da se odmrzavaju prema Voši, pa čak i javnost, što bi rekao Balašević:,,..dobro sam stajao tih sezona..." . Ne bi nam baš prijalo, za nejaka pleća i noge, potpuno isterivanje na čistinu.Na žalost :cry:
Mislim da si ubo pravo u centar. Nekako osecam da je vise mislio da ne navuce gnev na sebe nego na Vosu al' ajd dobro. Bilo kako bilo, ja mislim da je ovde napravljena fundamentalna greska. Cinjenica je da je Vosa tim o kome se sve vise prica i ciji renome raste. Sve to nekako ide uporedo sa jakom zeljom za decentralizacijom Srbije i nekim sirim temama od samo fudbalskih. Jedan zdravorazumski stav Vosinog trenera koji bi osudio smenu selektora i istupio iz strucnog saveta bi po meni samo jos vise ulepsao sliku o Vosi. U trenucima kad ovi gangsteri iz FSS vuku sve gore i gore poteze (i prilicno nepopularne u narodu) prava je umetnost ne poentirati i ucariti nesto na imidzu kluba. Recimo, pre par nedelja kada su partizani jedva docekali one odluke suda u Strazburu da igraci nisu obavezni da igraju na olimpijadi da traze da im se vrate njihovi igraci u bg, to je bio zicer za svakoga sa i malo mozga. Ja sam ceo dan cekao nekakav naslov u novinama tipa "Vojvodina odlucila da podrzi reprezentaciju Srbije i ne opozove svoje igrace" ili sl. Ali nista, valjda da se ne razljuti g. Karadza. Kao ne bi bili ni 3. da nas u FSS ne vole.
Da se ja pitam ja bih ovog momenta ponudio Djukicu mesto trenera. Ako se Beki nadje uvredjen neka ide. Djukic to verovatno ne bi prihvatio ali bi klub dobio na ugledu.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Odlicna ideja Brane.I ja se slazem da smesta treba oterati Bekvalca i dovesti Djuku za trenera kada je vec slobodan.Uostalom po izjavama dok je bio trener Partizana nakon medjusobnih duela,a i po spominjanju nasih igraca sada kad je bila ona frka u Pekingu,vidi se da ceni nas klub.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Hm, pise na B92 da cigani imaju istu ideju :evil:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ja sam i dalje veoma skeptican prema Djukinim trenerskim kvalitetima, ali u svakom slucaju tesko da moze biti puno gori od ovoga sto ga sada imamo...
Locked