26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by VošaNS »

Pazar dolazi bez Adema Ljajića.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Uvek sa tobom »

VošaNS wrote: Fri Mar 15, 2024 6:22 pm Pazar dolazi bez Adema Ljajića.
Како игра у задње време то им само може бити појачање, ако не игра.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Cane »

VošaNS wrote: Fri Mar 15, 2024 6:22 pm Pazar dolazi bez Adema Ljajića.
Važnije je da li će igrati Rasim :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Voja »

Image
Cane
Posts: 1044
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Cane »

Opa, imamo snimak najave meča pre, a ne kako smo navikli posle odigrane utakmice :lol:
Napredujemo na svakom planu :D
Savcic Luka
Posts: 357
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Savcic Luka »

Upravo sreo Campbell-a i Gurama. Kontama da ni Norman onda nije u protokolu za sutra.
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Forza Voša »

N13 wrote: Fri Mar 15, 2024 10:01 am Vidim jutros dok sam isao na posao autobus ispred Seratona u pratnji nekoliko policijskih kola. Ne znam sta drugo moze biti nego igraci Pazara.
Izgleda da su bas ozbiljno shvatili utakmicu kada stizu u 8 ujutru dan ranije (sto znaci da su verovatno krenuli sinoc oko ponoci). Pa ekipe ne dolaze toliko ranije ni za utakmice Lige Sampiona :) ovi bas zele da nas pobede.
Makabi je uvek, od kada igra evropske utakmice u Topoli, smesten u Seratonu tako da je moguce da je to u pitanju.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Savcic Luka
Posts: 357
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Savcic Luka »

Forza Voša wrote: Fri Mar 15, 2024 8:09 pm
N13 wrote: Fri Mar 15, 2024 10:01 am Vidim jutros dok sam isao na posao autobus ispred Seratona u pratnji nekoliko policijskih kola. Ne znam sta drugo moze biti nego igraci Pazara.
Izgleda da su bas ozbiljno shvatili utakmicu kada stizu u 8 ujutru dan ranije (sto znaci da su verovatno krenuli sinoc oko ponoci). Pa ekipe ne dolaze toliko ranije ni za utakmice Lige Sampiona :) ovi bas zele da nas pobede.
Makabi je uvek, od kada igra evropske utakmice u Topoli, smesten u Seratonu tako da je moguce da je to u pitanju.
Plava oprema...
Na_3_boda
Posts: 81
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Na_3_boda »

Pred ovu utakmicu imam adrenalin kao neki klinac, ovakvo iscekivanje nisam imao jos od Apoela. Sto si sastava tice mislim da ja najbolja i najaca postava ova koja je izasla u proslom kolu. U ovu utakmicu ulazimo kao blagi favoriti, tako da utakmicu treba da prelomimo mi sa tribina, ako krene po zlu nikako zvizdati i psovati igrace, treba da ih nosimo celu utakmicu. Firma odradila odlicnu najavu na instagram profilu, ima super klip sa tvrdjave. Firmi zelim srecan rodjendan i lepo izdanje protiv Pazara, a nasoj Vosi tri boda i ostanak u igri za Evropu. Sutra svi na stadion!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Voja »

Mec u kom nemamo sta da dobijemo, samo mozemo da izgubimo. Gazimo ih godinama na Karadjordju i lagana pobeda se podrazumeva. Svaki drugi rezultat nam dodeljuje status velikih gubitnika
Image
CRD FCV
Posts: 1654
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by CRD FCV »

Na_3_boda wrote: Fri Mar 15, 2024 10:25 pm Pred ovu utakmicu imam adrenalin kao neki klinac, ovakvo iscekivanje nisam imao jos od Apoela
Не могу да верујем, ово сам од речи до речи хтео да напишем живота ми. Језиво.

Мени никад занимљивија сезона. Углавном смо у неком вакууму између тамо и нигде, боримо се за треће, четврто и пето место, без неке опасности од других екипа.
Овај пут се укључило још 4-5 екипа у трку за ту еуро позицију, имамо коректан тим на папиру и тренера који је можда геније а можда још један у низу "оних наших" тренера.

Ајмо више та субота и 20 часова!
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by VošaNS »

Poseta mora biti najbolja ove sezone, ako izuzmemo blizance. Termin idealan, vreme dobro, protivnik atraktivan, razlika u bodovima mala... Svi na stadion!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by naseljekolumbija »

gospodinFKV wrote: Fri Mar 15, 2024 10:59 am Racunica je jasna - ako vredis ista, mi cemo uzeti toliko bodova. Ako ne vredis, uzeces 7-9 bodova, sto bi uzeo apsolutno bilo ko od nas na klupi. Ovaj tim ima kvalitet za 13 bodova
Нека реална прича је 10 од 15. А 12 од 15 би била пуна капа
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by VošaNS »

Dolaze li danas gostujući navijači ili će i ovog puta izostati sa gostovanja ovde?
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1987
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Grbavica.021* »

ВОЈВОДИНА ВЕЧЕРАС, У 26. КОЛУ, ДОЧЕКУЈЕ НОВИ ПАЗАР: Трилинг победа, то је изазов

Четири године Војводина није на свом конту имала три везане победе у првенству.
С обзиром на то да је у минула два кола оба пута победила, ето прилике да данас у сусрету са Новим Пазаром достигне толико жељени трилинг. Колико због симболике и вишегодишње апстиненције, више због значаја меча у коме се састају директни конкуренти за смер ка европским квалификацијама.

Тај податак јесте мотив више за нас, мада и без њега имамо сасвим довољно разлога да одиграмо на највишем нивоу – рекао је тренер Војводине Божидар Бандовић. - Пазарци имају брзе и квалитетне играче, али верујем да је наш колектив способан да понови игру из претходне две утакмице, чак више од тога. Не мењамо ништа, ми сваку утакмицу идемо на победу. Можда дође до извесне тактичке корекције у току утакмице, зависно како се ситуација буде одвијала, видећемо и реаговаћемо у складу са потребом тима.

Нападачки стил игре Војводина неће мењати. Што се могућих промена у саставу екипе тиче Бандовић је, с обзиром на важност данашњег меча, затражио још простора за размишљање. Истовремено, остао је доследан томе да су и грешке саставни део игре и да једна грешка, ма колико тешка била, не може да буду пресудна што се његовог поверења тиче, мислећи на Матеусову погрешну процену која је тим коштала голом у корист ИМТ-а.

Увек сам бранио став да играчи не би смели да имају било какав притисак или страх од грешке – став је Вошиног тренера. – Матеус јесте погрешио, али сви ми знамо да је он имао најбољу намеру. Играчи морају да верују у своје одлуке. Матео је у своју одлуку веровао и зато га подржавам. Да ли је исправне или не, знате не можете све да постигнете за два месеца... Најважније је да смо ми ту утакмицу добили и то убедљиво. Увек сам се у каријери водио тиме да је важније како ствари да завршимо, него како да их почнемо.

Почетак вечерашње утакмице на „Карађорђу“, између Војводине и Новог Пазара, планиран је за 20 часова. Пренос је на каналу Арена спорт 3. Улазнице стају: запад 800, исток 500 динара.
Locked