26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar 1:0 (0:0)

User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by N13 »

Vidim jutros dok sam isao na posao autobus ispred Seratona u pratnji nekoliko policijskih kola. Ne znam sta drugo moze biti nego igraci Pazara.
Izgleda da su bas ozbiljno shvatili utakmicu kada stizu u 8 ujutru dan ranije (sto znaci da su verovatno krenuli sinoc oko ponoci). Pa ekipe ne dolaze toliko ranije ni za utakmice Lige Sampiona :) ovi bas zele da nas pobede.
Savcic Luka
Posts: 356
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Savcic Luka »

N13 wrote: Fri Mar 15, 2024 10:01 am Vidim jutros dok sam isao na posao autobus ispred Seratona u pratnji nekoliko policijskih kola. Ne znam sta drugo moze biti nego igraci Pazara.
Izgleda da su bas ozbiljno shvatili utakmicu kada stizu u 8 ujutru dan ranije (sto znaci da su verovatno krenuli sinoc oko ponoci). Pa ekipe ne dolaze toliko ranije ni za utakmice Lige Sampiona :) ovi bas zele da nas pobede.
Već juče su bili u NS. Kada sam prolazio video sam celu ekipu ispred hotela.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by gospodinFKV »

Nema tu sta da se prica. Bandovic, ako hoce od sebe da napravi makar okej trenera za Vojvodinu, on u preostalih 5 meceva mora da osvoji 13 bodova. Za neki solidan plus od kako je preuzeo klub, pa da onih prvih par utakmica svedemo na klimav pocetak, onda i svih 15.

Cukarickom ce u preostalih 5 utakmica optimum biti 6-7 bodova, jer igra sa nama i TSC-om u gostima, dok ceka crne. Ima Vozdovac i Pazar, koje ocekujem da dobiju, a da u ova tri meca iscupaju bod negde max.
TSC ide Pazaru, Spartaku i nama, i tu ce se bas pomuciti da uzme bodove, tako da me ne bi cudilo da se i ta prednost istopi malo pred plej of, ako je Bandovic iole pristojan trener i uzme 15 bodova u ovih 5 utakmica.
Radnicki ima laksi raspored od TSC-a i Cukarickog, pa mozda i od nas, jer mi ovde imamo 3 zaista teska ispita kod kuce (Pazar, Cuka, TSC), dok Radnicki ima samo crvene u gostima. Ostalo ce biti nesto lakse, jer imaju Napredak i Spartak kod kuce, a Vozdovac i Mladost u gostima. Svejedno, ja ovde vidim potencijalni kiks ili dva, a kod ovakvih ekipa sto na viku i gurku udju u seriju, to znaci sunovrat, tako da ce oni zavrsiti sezonu na nekom sedmom mestu lagano.

No, dobro. Poslednji put smo vise od dve pobede vezali u drugoj sezoni s Lalatovicem. Tad smo vezali 4 od 20. novembra do 17. decembra (Nis, Macva, Spartak, Proleter). Vreme je. Sedam pobeda nismo vezali od Kize Milinkovica i proleca 2011. Tad smo vezali osam pobeda i umesali se u trku za titulu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote: Fri Mar 15, 2024 10:59 am Nema tu sta da se prica. Bandovic, ako hoce od sebe da napravi makar okej trenera za Vojvodinu, on u preostalih 5 meceva mora da osvoji 13 bodova. Za neki solidan plus od kako je preuzeo klub, pa da onih prvih par utakmica svedemo na klimav pocetak, onda i svih 15.
Bez želje da te bilo kako omalovažim, ovo je toliko nerealno da ne treba o tome ni pričati. Realno je da mi u naredne 4 utakmice dobijemo jednu(Surdulica), ali ne bismo smeli da izgubimo ni jednu. 7-9 bodova surova realnost, nikakvo progledanje kroz prste Bandoviću, niti očekivanja od njega. On je svoje odradio. 11 bodova bi bio uspeh, 13 čudo a 15 se graniči sa naučnom fantastikom.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Deep Purple »

@Rabba

Ako se seća neko ovde sam pisao da je Sery procenjen da je na nivou Sume po individualnom kvalitetu i da je razlika između njih u tom skautingu bila da je Sery ipak igrač koji više voli da “udeli” loptu kolegama nego da sam rešava. I Suma je bio igrač koji je do Slovana bio statistički nedorečen i onda je tamo eksplodirao i kasnije otišao u partizan u milionskom transferu.

On je neka mešavina Kalulu-a i Sume što smo do sad mogli i da vidimo a ja ću biti subjektivan i reći makar kroz prizmu nekoliko utakmica u našem dresu da je Sery bolji i od jednog i od drugog. Znam izleteo sam se sa ovom izjavom ali ja i dalje ne verujem kako dečko bukvalno peške meša bekove u našoj ligi, on sad može da sastavi “highlights” iz ovih nekoliko mečeva, koliko je direktno i koncizno odigrao :cheers:

Plus ako se gleda karakter i ponašanje kakvo je to sad pokazivao stvarno mislim da smo jako dobro prošli pogotovo u komparaciji sa Sumom na tom polju.

Dečku nije trebalo ni navikavanje na ekipu već je od prvog dodira sa loptom pokazao instant kvalitet. No da i ja ne letim sad ovde sa upisima i hvalospevima ali ja sam prosto oduševljen, kakav među dribling ima bekovi su stvarno na ozbiljnom ispitu protiv njega prilikom svakog duela sa njim.

Jedino što ga za sad vuče lopta i želi često da rešava napade a u nekim situacijama je mogao i bolje da je proigravao ali opet nije bilo tu bezobraznih poteza, vidi se da mu se igra i da je željan fudbala.

Pride i podseća na Veljka Simića u smislu “work rate-a” na terenu i prava je radilica, koliko može krpi i vraća se nazad. Primeti se da mu još fali fizičke i kondicione spreme.
Samo da ga ne ureknem :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Fri Mar 15, 2024 11:47 am Pride i podseća na Veljka Simića u smislu “work rate-a” na terenu i prava je radilica, koliko može krpi i vraća se nazad.
Eto iz cista mira i bez razloga navuce sad jednog da ga mrzi. Lepo kazem, nama neprijatelj i ne treba :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
N13
Posts: 2054
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by N13 »

Sery protiv Vozdovca u toku prvog poluvremena prisao zapadu i rukama trazio jos vecu podrsku.
Decko dosao u novu sredinu, odigrao tada tek 2 utakmice, ne zna jezike, bude taj koji dize atmosferu u ekipi i stadionu. Vrhunski. Tad me je skroz kupio, i verujem da ce posle dugo vremena biti igrac kojem ce zapad skandirati posle svakog dobrog poteza (kao nekad sto smo nekoliko puta u toku utakmice vikali 'Abu Abu'). Plus zaista nekarakteristican igrac za ovu ligu. Ne pamtim da sam ovde gledao igraca koji moze da uvek pretrci svakoga, iz bilo koje situacije.

Ono sto se bojim, kada jos vise pokaze sta ume (protiv blizanaca) cigani nece birati sredstva da dodju do njega. Tu je izvesno da ce biti pritisaka i iz vrha drzave ako treba, samo da on zavrsi kod njih. Jer ne sme tamo neka Vojvodina da ima kvalitetnijeg stranca od stuba srpstva, srpskog Bajerna. Tu ce uprava biti na ispitu pre svega.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote: Fri Mar 15, 2024 11:17 am
gospodinFKV wrote: Fri Mar 15, 2024 10:59 am Nema tu sta da se prica. Bandovic, ako hoce od sebe da napravi makar okej trenera za Vojvodinu, on u preostalih 5 meceva mora da osvoji 13 bodova. Za neki solidan plus od kako je preuzeo klub, pa da onih prvih par utakmica svedemo na klimav pocetak, onda i svih 15.
Bez želje da te bilo kako omalovažim, ovo je toliko nerealno da ne treba o tome ni pričati. Realno je da mi u naredne 4 utakmice dobijemo jednu(Surdulica), ali ne bismo smeli da izgubimo ni jednu. 7-9 bodova surova realnost, nikakvo progledanje kroz prste Bandoviću, niti očekivanja od njega. On je svoje odradio. 11 bodova bi bio uspeh, 13 čudo a 15 se graniči sa naučnom fantastikom.
Ne gledam ja na to kao realno i nerealno, Rabba. Racunica je jasna - ako vredis ista, mi cemo uzeti toliko bodova. Ako ne vredis, uzeces 7-9 bodova, sto bi uzeo apsolutno bilo ko od nas na klupi. Ovaj tim ima kvalitet za 13 bodova, a posto pricamo o izlasku u Evropu i svima u klubu su puna usta kvaliteta za igranje Evrope, onda su ovih pet utakmica zapravo savrsen primer da vidimo od cega su sazdani svi u klubu. Imamo 3 utakmice kod kuce protiv direktnih konkurenata i dve u gostima protiv fenjerasa. Bukvalno savrsen test. Ne pamtim bolji. Ako pricas da hoces Evropu, moras dobijati fenjerase u gostima. Ako pricas da hoces Evropu, moras dobiti direktne konkurente kod kuce. Nije kvantna fizika. Ovakva bi racunica morala biti sve i da smo dobili Spartak i Javor i sada bili 4.
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by slanobarac »

Voja wrote: Fri Mar 15, 2024 12:20 pm
Deep Purple wrote: Fri Mar 15, 2024 11:47 am Pride i podseća na Veljka Simića u smislu “work rate-a” na terenu i prava je radilica, koliko može krpi i vraća se nazad.
Eto iz cista mira i bez razloga navuce sad jednog da ga mrzi. Lepo kazem, nama neprijatelj i ne treba :mrgreen: :cheers:
Znam čoveka. :mrgreen:
Ne mrzim ja Simića samo ne verujem u njegove fudbalske kvalitete. Ovaj momak je skroz druga priča. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by vdn slaninar »

Што се тиче Бандовића и даље треба да се бори за свој голи опстанак код нас.Ако не победимо Пазар нема разлога да га задржавамо,отказ моментални.Са ове две победе скинут је притисак,требало би да нам је самопоуздање у порасту,нема места оправдањима.Две победе против слабих екипа не би требало да су било коме у Војводини неки кредит.Ако улазимо у плеј оф,онда нам циљ мора бити да надокнадимо пропуштено у регуларном делу.То подразумева победе против квалитетних екипа,а не да нас тамбурају сви редом.Слажем се са @ gospodinFKV,да се не кријемо и чекамо кикс ТСЦ,Чуке већ ми да их добијемо.Јака ствар Пазар,на победу дабоме.
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by hvylarn »

Deep Purple wrote: Fri Mar 15, 2024 11:47 am @Rabba

Ako se seća neko ovde sam pisao da je Sery procenjen da je na nivou Sume po individualnom kvalitetu i da je razlika između njih u tom skautingu bila da je Sery ipak igrač koji više voli da “udeli” loptu kolegama nego da sam rešava. I Suma je bio igrač koji je do Slovana bio statistički nedorečen i onda je tamo eksplodirao i kasnije otišao u partizan u milionskom transferu.

On je neka mešavina Kalulu-a i Sume što smo do sad mogli i da vidimo a ja ću biti subjektivan i reći makar kroz prizmu nekoliko utakmica u našem dresu da je Sery bolji i od jednog i od drugog. Znam izleteo sam se sa ovom izjavom ali ja i dalje ne verujem kako dečko bukvalno peške meša bekove u našoj ligi, on sad može da sastavi “highlights” iz ovih nekoliko mečeva, koliko je direktno i koncizno odigrao :cheers:

Plus ako se gleda karakter i ponašanje kakvo je to sad pokazivao stvarno mislim da smo jako dobro prošli pogotovo u komparaciji sa Sumom na tom polju.

Dečku nije trebalo ni navikavanje na ekipu već je od prvog dodira sa loptom pokazao instant kvalitet. No da i ja ne letim sad ovde sa upisima i hvalospevima ali ja sam prosto oduševljen, kakav među dribling ima bekovi su stvarno na ozbiljnom ispitu protiv njega prilikom svakog duela sa njim.

Jedino što ga za sad vuče lopta i želi često da rešava napade a u nekim situacijama je mogao i bolje da je proigravao ali opet nije bilo tu bezobraznih poteza, vidi se da mu se igra i da je željan fudbala.

Pride i podseća na Veljka Simića u smislu “work rate-a” na terenu i prava je radilica, koliko može krpi i vraća se nazad. Primeti se da mu još fali fizičke i kondicione spreme.
Samo da ga ne ureknem :cheers:
+ Dečko ne zna ni da priča engleski. A odmah se uspeo uklopiti u ekipu.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1275
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by MiSmoFKV! »

hvylarn wrote: Fri Mar 15, 2024 1:03 pm
+ Dečko ne zna ni da priča engleski. A odmah se uspeo uklopiti u ekipu.
Što bi se reklo u Football Manageru, I don't have worries, football is an universal language.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by gospodinFKV »

MiSmoFKV! wrote: Fri Mar 15, 2024 2:24 pm
hvylarn wrote: Fri Mar 15, 2024 1:03 pm
+ Dečko ne zna ni da priča engleski. A odmah se uspeo uklopiti u ekipu.
Što bi se reklo u Football Manageru, I don't have worries, football is an universal language.
I am fairly adept at learning new languages. It will be another string to my bow. :mrgreen:
Savcic Luka
Posts: 356
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 26. kolo: VOJVODINA - Novi Pazar, subota 20.00

Post by Savcic Luka »

N13 wrote: Fri Mar 15, 2024 12:20 pm Ono sto se bojim, kada jos vise pokaze sta ume (protiv blizanaca) cigani nece birati sredstva da dodju do njega. Tu je izvesno da ce biti pritisaka i iz vrha drzave ako treba, samo da on zavrsi kod njih. Jer ne sme tamo neka Vojvodina da ima kvalitetnijeg stranca od stuba srpstva, srpskog Bajerna. Tu ce uprava biti na ispitu pre svega.
U utorak sam došao kući baš kasno i kako sam ušao klinac me sačekuje i kaže: "Ovaj Seri ako nastavi ovako neće iduće sezone biti s nama." :mrgreen:
Locked