24. kolo: VOJVODINA - Voždovac 2:1 (0:1)

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Voja »

fare wrote: Fri Mar 08, 2024 10:27 pm Zuka, Lane i Mateus mora biti naša veza kakvi crni Savićevići, Petrović i Nikolić.
Gde nam je Maki nestao?
Image
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Mar 08, 2024 10:28 pm
fare wrote: Fri Mar 08, 2024 10:27 pm Zuka, Lane i Mateus mora biti naša veza kakvi crni Savićevići, Petrović i Nikolić.
Gde nam je Maki nestao?
Verovatno u kaficu, posle izlaska sa stadiona :) :cheers:

Ne znam, ali meni ovo nije bilo lose veceras? Drugo je, sto su mnogi nasi seprtlje pred golom.
Za sad toliko. Moram prvo popiti pivo, kao @ Maki :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4818
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by gospodinFKV »

Sto je najgore, ova pobeda ce prolongirati ostanak ovog pajaca na klupi.

Sledi nam nekoliko zaje**nih utakmica, koje na papiru deluju kao pobede, ali s ovakvom kaubojstinom na i oko terena, to su sve samo ne sigurne pobede.
User avatar
LIMAN
Posts: 201
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by LIMAN »

Podsetila me utakmica na onu od pre godinu dana isto sa Vozdovcem, kad smo isto pobedili 2:1, oba gola Cumica, a drugi u nadoknadi, kao i ovaj danasnji, i isto skidanje dresa kao proslava... :cheers:

Ironija je sto smo, po mom misljenju, mnogo bolje igrali prvi deo utakmice, kada smo gubili, nego ovaj drugi kada smo pobedili.
Neopisivo mi je drago sto ovi smradovi idu kuci bez bodova, pa se izlezavajte, tucite i simulirajte do mile volje sad.
Nikolic je svoje odigrao u Vojvodini, treba da prodati negde ako iko hoce da kupi. Kembel pokazao da je igrac za Javor, a gajio sam nade sto se njega tice.

Drago mi je sto su konacno skinuli mrak, vidi se da im je stalo, i po radovanju, i po onom grupnom zagrljaju na pocetku, ovo danas smo trebali da dobijemo lagano, a zasto smo sebe doveli u ovu situaciju, to je pitanje za sve. Nadam se da ce sledece utakmice odigrati s istim zarom, ali rasterecenije.
Само храбро до нове победе, але...
vdn slaninar
Posts: 1014
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by vdn slaninar »

Уф,космичка правда је задовољена.Бандовић је залутао у Војводину,али је овом победом продужио себи боравак,до следећег кикса.Мало у одбрану Збиљића,онај кадар када се нервира искрено ко и ми,је позитивна ствар.Мало ми је Матеус испао из ритма,није заслужио тако мало минутажу,надам се да ће играти стандардно у будуће.Кембела се решити,послати га у атлетски клуб.Много нервозе,што је разумљиво,били смо много бољи а губили,кад се надовежу претходни резултати,киксеви,игра нам се распала у другом полувремену,и само смо овако на гур,гур и могли дати голове.Ајде сад да видимо, ако нас ова победа психолошки дигне,да ли можемо да поставимо неку игру са јасним циљевима,да дамо го из неке акције.
User avatar
Sasa1969
Posts: 626
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Sasa1969 »

Veliko mucenje.
Nevidljivi i beskorisni Vukan
Vukanovic drvo u napadu,najgori na terenu.
Njegos vec treci gol koji ide njegovu dusu!
Ivanovic jel on igrao uopste ?
Na kraju utakmicu prelomili Seri i mali Jovanovic
Mateus,Bjekovic i Djordjevic zadovoljili
Kembela sam zaboravio...pa ono je strasno covek vezu s vezom nema.
Image
ssnigd
Posts: 3388
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by ssnigd »

Gamad ciganskoj koja je dosla u Novi Sad sa ovako seljackom igrom i ponasanjem... U inat!!! Jajare MRS u Beograd :!:
Bjekovic osim par dobrih kretanja napred u prvom poluvremenu, plac majke Bozije. Drugo poluvreme, pa ono je bolno bilo gledati. Bolno!!!
Matheus mora da igra.
Njegos opet zasrao. Koji put decko???
Bitna pobeda za igrace, vidi se borba i zelja, nazalost manjak kvaliteta. Sigurno i do trenera koji ih vodi.
Vozdovac, Spartak su ekipe koje moraju da se otresu kao sline sa tri, cetiri, pet golova razlike. A ne da strepimo sta ce biti.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
CRD FCV
Posts: 1653
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by CRD FCV »

Једно је сигурно, 2:0 је најопаснији резултат и ми смо га искусно избегли.
Savcic Luka
Posts: 356
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Savcic Luka »

fare wrote: Fri Mar 08, 2024 10:27 pm Zuka, Lane i Mateus mora biti naša veza kakvi crni Savićevići, Petrović i Nikolić.
Posle drugog piva svašta bih rekao, ali samo ću ovo potvrditi i dodati da je tu i Milosavljević.
Ostalo neki drugi put…
User avatar
Turija
Posts: 10718
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Turija »

Popio sam jedno niksicko crno, da proslavim prvu ovogodisnju pobedu, a da sam jos u granici maligana 0,2 promila :wink:

Da krenem redom:
1.Carevic
onom intervencijom vratio sebe na gol, a Rosic onim boksovanjem u Ivanjici, za neko vreme, pomerio na klupu.
2. Bjekovic
Najbolja partija do sada, ali pas i dalje kritican ( kao i kod mnogih).
3. Djordjevic
Zadovoljio, pogotovo sto je imao Fleminga da pazi
4. Korac
Standardno dobar.
5. Crnomarkovic
Isto, kao i Korac- dobra partija
6.. Mateus
Bez njega ne moze.
7. Petrovic
Treba malo da odmori, dok se ne uklopi u ekipu.
8. Vukanovic
Uvek borben i dobija batine.
9. Savicevic
Zna sa loptom, treba jos malo da podigne kondiciju i borbenost
10. Ivanovic
Bori se, ali bez efekta. Maksimum je iznudjen faul protivnickog igraca.
11. Seri
Brzinski i tehnicki nas najbolji napadac.

Rezerve danas
Opravdale ocekivanja, osim Kembela i UN. Oni su jos uvek daleko od terena

Trener
E, tu cu sad upasti u mnogobrojna neslaganja forumasa.
Ja mislim da treneru treba dati sansu, kad je vec tu. Cini mi se da polako upoznaje mogucnosti nasih igraca? A drugo, previse smo ih se namenjali.

Predsednik
Prvi pozitivan potez u vezi igraca i terena je ono vecerasnje nerviranje, kod promasene sanse Vojvodine.

Drugo, ako promeni stav o prodaji najboljih igraca, moze dobiti vazan plus.
Ako nastavi sa prodajom najboljih nasih igraca:
Jedinica k'o kuca i odlazak iz Kluba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
VošaNS
Posts: 775
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by VošaNS »

Uh... Kakva drama, ali zaslužili smo posle svega. Momcima na borbi svaka čast, ali realizacija nam je užasna, a odbrana po starom. Bandoviću kupi kofere i beži odavde dok stvarno nije kasno i za 5. mesto.
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by 021 »

Haotičniji fudbal od ovoga ne pamtim da sam gledao, a konkurencija je žestoka. Pobeda ne uliva optimizam, jer smo krš od ekipe. Prosipaćemo bodove i u nastavku, pošto igre i organizacije nema ni od korova.

Čitava današnja utakmica je bila jedna velika lakrdija, počev od glupe parole Firme (petak uveče jeste vikend i termin je bio odličan), preko načina na koji smo dali golove, bunkera Voždovca, Božinih izmena gde se više nije znalo ko gde udara, do Serijevog dresa (na leđima mu piše Цалеб).

Voždovac neprijatno iznenadio. Od najperspektivnije ekipe u ligi, koja je igrala brz i moderan fudbal, možda i najlepši u zemlji, sunovratili su se do sramotnog 'parkiranja autobusa' i odugovlačenja u maniru najgore seoske ekipe. U razmaku od dva-tri meseca, uspeli su potpuno da razbucaju tim, oteraju trenera, i umesto da se bore za Evropu, sada su u rangu Radnika iz Surdulice. Srpski fudbal zaista treba ukinuti.
Na_3_boda
Posts: 81
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Na_3_boda »

Velika podrska igracima, tako se brani grb Vojvodine, svaka cast na htenju i zalaga ju... A ti treneru putuj, jer da nije bilo crvenog kartona ne bi dobili ovaj Vozdovac koji ce se boriti za opstanak...I da jos dodam da sam mozda na glasanju neopravdano ostetetio Mateusa za neki bod. Mateus je opravdao ocekivanja i pravo je pojacenje, treba ga hitno kupiti kada se zavrsi pozajmica! Kembela, Ivanovica i Bukinca na pozajmicu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by slanobarac »

Vidim da je nerviranje zbiljića u loži ovde ispraćeno kao događaj meča. Malo je ovde bilo svetlih momenata. Pobeda izvojevana uz pomoć sudija i na mišiće. Play out plače za nama.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 24. kolo: VOJVODINA - Voždovac, petak 18.30

Post by Voja »

slanobarac wrote: Fri Mar 08, 2024 11:43 pm Vidim da je nerviranje zbiljića u loži ovde ispraćeno kao događaj meča. Malo je ovde bilo svetlih momenata. Pobeda izvojevana uz pomoć sudija i na mišiće. Play out plače za nama.
Sudija rekao bih odlican. Mada je imao dve greske, sudio nam je onaj slobodnjak, a Vozdovac je uskratio za isti zbog navodnog faula u napadu, sve ostalo sasvim korektno i na ravne casti
Image
Locked