23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1882
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Grbavica.021* »

Утакмица 24.кола између Војводине и Вождовца је у петак од 18:30 часова.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4785
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by gospodinFKV »

Da, permutovao sam broj utakmica i bodova. :cheers:

@Maki
Znajuci nas, corava koka ce biti Vozdovac, a zrno ce biti neki bod koji ni sami nisu znali kako su odneli iz NS-a.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Rabba »

Voždovac nema kako da dođe do bodova protiv nas. Od ekipe koja je sa Savićem ozbiljno pretila da se umeša u borbu za Evropu(ne, ne šalim se, podsetiću da su i u 1/4 finalu kupa), jedan su od najozbiljnijih kandidata za ispadanje, osim ako se nešto značajno ne promeni, a ne deluje da imaju kapaciteta za to. Imaju premladu ekipu koja se oslanjala na dobro vođenje trenera, koji ih je odlično poznavao. Usudiću se da kažem da nema trenera koji može da ih spase baraža. Ovog dečka koji ih sad vodi samo bacaju lavovima. Fenomen mi je taj Voždovac, bilo ih je uživanje gledati. Fenomen je zato što je knjiški primer kako srpski sportski "kadar" može da upropasti jednu dobru priču. Taj Leontijević je ubeđen da je u tom sistemu nešto do njega, a sad se vidi da treba da bude srećan što može da bude ikebana i za to prima pare, pošto za taj posao nije.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
hvylarn
Posts: 397
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by hvylarn »

Rabba wrote: Tue Mar 05, 2024 12:32 pm Voždovac nema kako da dođe do bodova protiv nas. Od ekipe koja je sa Savićem ozbiljno pretila da se umeša u borbu za Evropu(ne, ne šalim se, podsetiću da su i u 1/4 finalu kupa), jedan su od najozbiljnijih kandidata za ispadanje, osim ako se nešto značajno ne promeni, a ne deluje da imaju kapaciteta za to. Imaju premladu ekipu koja se oslanjala na dobro vođenje trenera, koji ih je odlično poznavao. Usudiću se da kažem da nema trenera koji može da ih spase baraža. Ovog dečka koji ih sad vodi samo bacaju lavovima. Fenomen mi je taj Voždovac, bilo ih je uživanje gledati. Fenomen je zato što je knjiški primer kako srpski sportski "kadar" može da upropasti jednu dobru priču. Taj Leontijević je ubeđen da je u tom sistemu nešto do njega, a sad se vidi da treba da bude srećan što može da bude ikebana i za to prima pare, pošto za taj posao nije.
Logika u rasprodaji igrača u polusezoni, dok im tim ima najbolju sezonu u poslednjih 10 godina, je sam dokaz kakav su pilićarski klub. Bolje odmah prodati za par stotina nego izgurati sezonu, pokušati izboriti Evropu, pa bi se istim igračima podigla cena, samim tim i zarada klubu.
lapo-lapo
Posts: 209
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by lapo-lapo »

Grbavica.021* wrote: Tue Mar 05, 2024 10:54 am Утакмица 24.кола између Војводине и Вождовца је у петак од 18:30 часова.
Znaci opet petak, ajd jos smo dobro prosli i nije tako los termin. Vidim stavili su ovo kolo od sedmog do devetog, valjda zbog toga sto je sledece vanredno kolo, ali opet ne znam zasto ne moze da se igra subota - nedelja pa srijeda - cetvrtak. Briga arenu sto navijacke grupe bojkotuju, Radnicki (K) je igrao u petak, Ðavoli takođe bojkotuju ali se arena ne obzire na to. Fss bi morao da se pozabavi terminima utakmica ako im je stalo do gledalaca a ne da arena određuje termine petkom i ponedeljkom kako bi popunili svoju programsku semu.
User avatar
Stexman
Posts: 2563
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 23. kolo: Javor - VOJVODINA 2:2 (0:1)

Post by Stexman »

Izgleda da je VAR tehnologiju obezbedila upravo arena i zbog toga oni diriguju kad ce se sta igrati jer moraju da prenose utakmice da bi VAR bio "upotrebljiv"(koliko je to uopste moguce). Mada kad vidim nasu zadnju utakmicu i da su prenosili sa 1 kamerom... muka me uhvati.
Locked