22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1895
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Grbavica.021* »

Savcic Luka
Posts: 335
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Savcic Luka »

ultra komsa wrote: Tue Feb 27, 2024 9:23 am Ima jedna stvar, Zuka. Zuka je napredovao ali to što jebeš mater tribini i to lepim psovkama nije odlika kapitena. Evo ti moj savet. Sledeći put priđi momcima koji su tu došli da gledaju fudbal pa raspravite to. To kapiten radi. Mudrinski ker ciganski, i treba ga vređati, seljoberska glava.
Ja sam ostao prilično posle kraja, ali nisam video tu scenu.
Ako se desilo, jeste bezveze, ali zaista nisu zaslužili omalovažavanje, pogotovo ne Zuka.
Moje lične nedoumice oko podrške su bile usmerene na čelne ljude, a ne igrače.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Mare_Liman »

Grof Žekula wrote: Tue Feb 27, 2024 12:05 pm
Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 7:52 pm Radulović ima potencijal da bude dobar igrač na nekom evropskom nivou ali mu treba neki dobar trener koji će ga usmeravati u karijeri i uspeti da ga izoblikuje.
Без употребе десне ноге, чак ни у додавању најближем саиграчу, неће даље догурати од Бокеља!
И Станисављевић је скоро све радио левом, ал је свакако био класа...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Rakovac
Posts: 99
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Rakovac »

Onako nabacano, više utisaka. Prvi publika. Bilo je mnogo više ljudi na stadionu nego što sam očekivao. Drugi utisak, naš najkonkretniji , najopasniji i najprobojniji igrač je ovaj što je došao iz Francuske, Seri. Odavno nismo imali igrača koji kidiše na odbrambene igrače i uspeva da ih "prođe". Treće, jeste da smo sem prvih pola sata koji su bili očajni dosta dobro igrali ali samo do gola. Kada se dođe do gola, tu pokazujemo koliko smo "šeprtlje".
Radulović je opet igrao u svom maniru, kao kiša oko Kragujevca. Jedino što je dobro uradio je onaj odličan šut u drugom poluvremenu.
O ovom novom centarhalfu ne može se zasada ništa reći sem da je "paljevina". Kakav je igrač videćemo kada budemo igrali protiv nekog opasnijeg protivnika, protiv onog Spartaka od pre dva dana bi i ja dobro delovao u odbrani. Jako mi se dopalo ono što je neko već napisao kada je Crnomarković izneo par puta loptu u maniru Novoselca i Šaule.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Rabba »

slanobarac wrote: Tue Feb 27, 2024 12:11 pm Ja baš i ne mogu da se setim nekog našeg da upotrebljava obe noge, sem za hodanje.
Lazarević koristi obe noge, pretežno je desnonog, ali kad bi igrao levog beka je uvek prilično dobro koristio i levu nogu. Uostalom, gol koji je dao Napretku je bila levica.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1895
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Grbavica.021* »

Нашао против нас баш да се прослави... :roll:
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... aka/475576
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by hvylarn »

Rabba wrote: Wed Feb 28, 2024 9:35 am
slanobarac wrote: Tue Feb 27, 2024 12:11 pm Ja baš i ne mogu da se setim nekog našeg da upotrebljava obe noge, sem za hodanje.
Lazarević koristi obe noge, pretežno je desnonog, ali kad bi igrao levog beka je uvek prilično dobro koristio i levu nogu. Uostalom, gol koji je dao Napretku je bila levica.
Još će Lazarević ispasti Cancelo. Dečko je borben, ali nažalost samo to.
User avatar
slanobarac
Posts: 3497
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by slanobarac »

hvylarn wrote: Wed Feb 28, 2024 12:42 pm
Rabba wrote: Wed Feb 28, 2024 9:35 am
slanobarac wrote: Tue Feb 27, 2024 12:11 pm Ja baš i ne mogu da se setim nekog našeg da upotrebljava obe noge, sem za hodanje.
Lazarević koristi obe noge, pretežno je desnonog, ali kad bi igrao levog beka je uvek prilično dobro koristio i levu nogu. Uostalom, gol koji je dao Napretku je bila levica.
Još će Lazarević ispasti Cancelo. Dečko je borben, ali nažalost samo to.
Nisam mislio na kvalitet samog igrača nego da bar može slabijom nogom da doda najbližem saigraču. Bez nameštanja na jaču nogu. Eto od cele ekipe, a to je 25 igrača, možemo reći da dvojica, trojica nemaju taj problem. Meni je to strašno za jednog profi igrača koji zarađuje za život ovako.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1895
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

Post by Mare_Liman »

Атмосфера на стадиону била је одлична, иако знам да се тренутно налазимо у тешкој ситуацији, како за навијаче, тако и за нас, али је било заиста лепо играти пред таквом публиком.

- Било ми је пријатно када сам чуо подршку коју сам добио код измене. Доживао сам то као награду за све оно што сам током сусрета пружио, али и као велики мотив да наставим у истом и још бољем стилу. Обавезује ме то да у свакој наредној утакмици пружам све од себе и да почнем да постижем голове, доприносећи тако резултатима које желимо да остварујемо.


Лепо је кад неко које играо у другој Француској лиги прича овако о "нама", сва срећа па је следећа домаћа прослава 35 година Фирме и 110 година клуба па не сумњам да ће без обзира на стање бити солидна посећеност уз надам се победу у Ивањици и неку "увертиру" пред Пазарце...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked