Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Meni se cinilo da je Makijeva poenta bila, da se sada u Vosi nalazi previse igraca, ,,precrtanih" u cz, koji nisu doneli vidljivu promenu na bolje. A, onda se otislo u nezeljenom, skroz pogresnom i nedopustivom pravcu u diskusiji. Treba odmah zavrsiti sa ovakvom diskusijom.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Feb 17, 2024 10:42 pm Meni se cinilo da je Makijeva poenta bila, da se sada u Vosi nalazi previse igraca, ,,precrtanih" u cz, koji nisu doneli vidljivu promenu na bolje.
Pa zar to ne bi bio i generalni stav foruma, kada bi se pokrenulo pitanje? Ti igraci nisu ovde voljom forumasa, da ne kazem navijaca
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Sat Feb 17, 2024 10:42 pm Meni se cinilo da je Makijeva poenta bila, da se sada u Vosi nalazi previse igraca, ,,precrtanih" u cz, koji nisu doneli vidljivu promenu na bolje. A, onda se otislo u nezeljenom, skroz pogresnom i nedopustivom pravcu u diskusiji. Treba odmah zavrsiti sa ovakvom diskusijom.
I onda se teži Pavkovu koji je upravo to? Mislim koliko ja rezonujem Pavkov je bio precrtan u zvezdi?
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Turija wrote: Sat Feb 17, 2024 10:42 pm Meni se cinilo da je Makijeva poenta bila, da se sada u Vosi nalazi previse igraca, ,,precrtanih" u cz, koji nisu doneli vidljivu promenu na bolje. A, onda se otislo u nezeljenom, skroz pogresnom i nedopustivom pravcu u diskusiji. Treba odmah zavrsiti sa ovakvom diskusijom.
Pavkov je upravo takav igrač. Precrtan u zvezdi i ne bi doneo vidljivu promenu na bolje, a gore sam objasnio i zašto, slažem se da treba prekinuti sad sa ovom diskusijom.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2034
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Dal bi bili bolji ili ne sa Pavkovim, teško je odgovoriti.A dal će nam ga zabiti ili ne, je već lakše pogoditi :mrgreen:

Trener nam je svakako duplo golo tako da nije ni važno.
User avatar
slanina
Posts: 809
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

Ja tipujem za vikend da će nam gol dati onaj Mudrinski ili Ubiparip ako je i dalje u Spartaku. :D
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
hvylarn
Posts: 398
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/475168

Odneli nam Rusi pola lige. Potraga im je dosta limitirana zbog svih sankcija.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Znam da nije tema ali ne znam gde bih napisao, Bolingi ozbiljno trenira izgleda da ne odustaje :cheers:
:lala:
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Super! Sumnjam da ćemo računati na njega do kraja sezone. Koliko će mu trebati vremena da se povrati, bude spreman, dobije nazad masu, uigra sa ekipom...

I ja sam Deep imao problema kada sam želeo nešto da napišem o igračima, ali nisam znao gde.

Možda bi trebalo otvoriti posebnu temu koja se tiče naših igrača gde bi komentarisali njihovu formu, igre, zdravstveno stanje, ponašanje i novosti u vezi njih?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 948
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Karlsson wrote: Thu Feb 22, 2024 6:14 pm Super! Sumnjam da ćemo računati na njega do kraja sezone. Koliko će mu trebati vremena da se povrati, bude spreman, dobije nazad masu, uigra sa ekipom...

I ja sam Deep imao problema kada sam želeo nešto da napišem o igračima, ali nisam znao gde.

Možda bi trebalo otvoriti posebnu temu koja se tiče naših igrača gde bi komentarisali njihovu formu, igre, zdravstveno stanje, ponašanje i novosti u vezi njih?
"Стање у клубу" по мени идеално да се обавештава о дешавањима у клубу, што се тиче играча, располежења, атмосфере, новости итд.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Karlsson @Mare_Liman Jednostavno nazvati temu “Prvi tim” i sve vesti, upisi oko ekipe za koje nemaju već teme tu da se pišu i tjt.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu Feb 22, 2024 7:14 pm @Karlsson @Mare_Liman Jednostavno nazvati temu “Prvi tim” i sve vesti, upisi oko ekipe za koje nemaju već teme tu da se pišu i tjt.
FKV Neobavezno
Image
Karlsson
Posts: 2113
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mislim da ako već imamo posebnu temu za trenere da bi trebalo da imamo i posebnu za igrače ili prvi tim.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3838
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Meda igra standardno u Ael-u, kapiten je ove sezone i ima solidnu statistiku. Ugovor mu ističe za tri meseca i ovo je verovatno poslednja prilika da ga vidimo ponovo u našem dresu i ova prilika mora jednostavno da se iskoristi, izgovor ne sme da postoji, Ael je u Playout delu Kiparskog šampionata i mislim da bi ovo mogli i morali da izboksujemo.

Njega da vidim ponovo kod nas, da pustim suzu kao dete od radosti i onda sam miran.
Cane
Posts: 1021
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Deep Purple wrote: Thu Mar 07, 2024 11:35 am Meda igra standardno u Ael-u, kapiten je ove sezone i ima solidnu statistiku. Ugovor mu ističe za tri meseca i ovo je verovatno poslednja prilika da ga vidimo ponovo u našem dresu i ova prilika mora jednostavno da se iskoristi, izgovor ne sme da postoji, Ael je u Playout delu Kiparskog šampionata i mislim da bi ovo mogli i morali da izboksujemo.

Njega da vidim ponovo kod nas, da pustim suzu kao dete od radosti i onda sam miran.
To bi bilo sjajno zaista. Koliko je realno videćemo, ali mislim da je ovaj put zaista izvodljivo ukoliko bude dobre volje.
Ima dovoljno vremena da se ozbiljno poradi na tome, bila bi dobitna kombinacija po više osnova. Za ljude iz kluba eto zadatka čije bi ispunjenje nesumnjivo podržali svi.
Paralelno s tim izvršiti zaista ozbiljnu rekonstrukciju tima u smislu da se priličnom broju igrača lepo zahvali na saradnji i poželi sreća na nekom drugom mestu. To je neophodno koliko i realizacija transfera poput ovog koji predlažeš.
Post Reply