22. kolo: VOJVODINA - Spartak 0:0

User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Milan »

Da se nadovežem na meč Voša 1989 protiv Voše 2024 - šampionska generacija bi napravila malu decu današnjoj Vojvodini i to bez puno znoja.


Grofu za najavu :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1384
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Uvek sa tobom »

Утакмица у недељу је поред такмичарског и ХУМАНИТАРНОГ карактера, те апелујем да и ко има сезонску у недељу на благајни купи карту, цене су симболичне 300 запад 200 исток.

Дођи на „Карађорђе“, помози породици Крстић


Фудбалски клуб Војводина одлучио је да предстојећи војвођански дерби буде хуманитарног карактера.

Сав зарађени новац од продаје улазница за меч 22. кола Моцарт Бет Супер лиге Србије, између Војводине и Спартака, биће уплаћен за помоћ деветочланој породици Крстић.

Ова породица пре пет година остала је без своје куће, јер је пожар сравнио њихов дом у Темерину, када су били приморани да се преселе у други, у Локу. Породица Крстић живи у тешким условима, сви заједно у једној просторији, па је ФК Војводина одлучио да им пружи финансијску помоћ од продаје улазница за војвођански дерби.

Цене улазница биће симболичне – 300 рсд за запад и 200 рсд за исток, а карте ће моћи да се купе на благајнама од 16 часова, на западној и источној трибини.

ФК Војводина се нада да ћемо у недељу од 18.30 попунити трибине стадиона „Карађорђе“ како би дали ветар у леђа екипи да дође до прве пролећне победе, а и породици Крстић да дође до најважније – сигурног дома над главом.

Сви заинтересовани који желе да помогну деветочланој породици Крстић, то могу да учине уплатом новца на број рачуна 115-0038163577650-12, Марина Антонијевић, Нови Сад.

Војводинаши, ми смо једно, то је наша снага. Видимо се у недељу!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Rakovac
Posts: 110
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Rakovac »

Ne znam da li ću doći u nedelju. Ni sam ne znam da li to uopšte želim , da li su zaslužili mojih dva i po sata vremena. Ako dodjem biće jedno veliko UA od mene kada se pojave na terenu. Što neko napisa trenirali bi mi u pola šest ujutro nedelju dana manekeni preplaćeni.
User avatar
slanobarac
Posts: 3531
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by slanobarac »

MiSmoFKV! wrote: Thu Feb 22, 2024 3:04 pm
Uz svo dužno poštovanje svim igračima iz tog perioda, ali fudbal danas i fudbal iz tog perioda su dva različita sporta, pre svega taktički. Današnji tim da igra protiv bilo kog tima Vojvodine iz tog perioda bi delovao kao Sakijev Milan, ili Gvardiolina Barsa.
Ova Vojvodina jedva dobija Surdulicu a ne bi dobila Vošu iz 70- ih ili 80-ih pa da igraju sa 20 igrača na terenu. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1109
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by naseljekolumbija »

@MiSmoFKV!
Аууу каква изјава, па ове папане би добила Воша из 1914 па вероватно и Шајкаш 😂
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1273
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by MiSmoFKV! »

Izgleda da sam izneo jako kontroverzno mišljenje, da li sam to postao novi Maki :mrgreen:
Elem, drugi je sport u pitanju, ali evo slično mišljenje:
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Milan »

Pa i košarke što se tiče... NBA u zlatno doba devedesetih i ovo danas ne može da se poredi. Da, možda su ovi danas fizički dominantniji, al' ne bi znali da se snađu kada bi im oni s kraja prošlog veka zaigrali odbranu i prebili ih.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Savcic Luka
Posts: 353
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Savcic Luka »

Iskreno, ja sam sam sa sobom podeljen. Posmatrajući u okviru ove lige mislim da imamo igrače ništa lošije od bilo koga, naprotiv. Niko tu nije neki igrač, ali za ovu ligu, mogu igrati i za to treće mesto, pa i više. Imam neki osećaj da ih uzme nekao sa ovog foruma ko se naigrao onog fantazija da bi bolje skockao. I želim da im dam podršku jer nisam video nezalaganje ni u Kragujevcu. Video sam da su loše postavljeni prvo poluvreme i da je tih 45 minuta bačeno. Isto tako i protiv Mladosti (starosti).
S druge strane marketing floskule i prazne priče su definitivno dale kontraefekat u odnosu šta su trebale da postignu. Sad počinjem da gledam da li je to zla namera ili samo glupost. Sa te strane gledajući, dati aplauz je kontraproduktivno za našu Vošu, jer FKV nisu samo ovi igrači, a još manje ovi u foteljama, a kao što reče Grof mi dajemo podršku Vojvodini.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1001
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Mare_Liman »

Image

"Сад кад је најтеже, клуб се воли највише!" Да је најтеже није, да је тешко јесте, не зна се са које стране више шкрипи али што каже Гроф ми смо ту да дајемо подршку ВОЈВОДИНИ, баш због тога, ко што се и писало горе не зна се ко нас више мрзи од људи из клуба и навијача спартака, баш зато треба да нас је што више на стадиону у недељу и без обзира на тренутак дамо подршку нашем клубу, леп термин, чак шта више и идеалан. Јер шта би друго радили недељом??? Сви на стадион.
Last edited by Mare_Liman on Thu Feb 22, 2024 7:52 pm, edited 2 times in total.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Duplof
Posts: 874
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Duplof »

Mislim da je baš nezahvalno upoređivati timove iz različitih perioda istorije. Okej, razlika je evidentna u trčanju, potkovanosti igrača, kvalitetu celokupne lige, ali treba uzeti u obzir i kako navijači gledaju na tu utakmicu 80-tih i danas u 2024. Ranije nije bio toliki pristup prenosima utakmica i informacijama kao danas.

Neću da lupam za period u kome nisam bio rođen a kamoli gledao Vošu, niti da uvredim starije članove foruma :D , ali odlazak na stadion je uglavnom bio jedina prilika za praćenje utakmice uživo. Okej, bilo je TV prenosa i nekih emisija u kojima su se puštale neke šanse, ali ti isečci nekad mogu zavarati i sakriti pravi kvalitet neke ekipe (što je nekad i danas slučaj). Plus, treba uzeti u obzir i to da mozak automatski romantizuje i ulepšava stare uspomene i sećanja na neka prošla vremena (ne znam kako se to u psihologiji zove), ima malo i toga sigurno :)

Baš zanimljiva tema za diskusiju u kojoj (ni)su svi u pravu. :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Savcic Luka
Posts: 353
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Thu Feb 22, 2024 7:47 pm Image

"Сад кад је најтеже, клуб се воли највише!" Да је најтеже није, да је тешко јесте, не зна се са које стране више шкрипи али што каже Гроф ми смо ту да дајемо подршку ВОЈВОДИНИ, баш због тога, ко што се и писало горе не зна се ко нас више мрзи од људи из клуба и навијача спартака, баш зато треба да нас је што више на стадиону у недељу и без обзира на тренутак дамо подршку нашем клубу, леп термин, чак шта више и идеалан. Јер шта би друго радили недељом??? Сви на стадион.
Mare sve super, ali kome ili čemu dajem podršku?
Podršku onome što (barem za mene) znači FKV hoću, ali sada je očigledno da način na koji se radi, vodi da FKV postane jedan "protočni bojler".
Rezultati govore, potezi koji se vuku isto tako govore.
Kao što napisah gore, nije mi još jasno da li se radi o gluposti ili lošoj nameri.
Igračima koji će "ginuti" na terenu uvek ću dati podršku, pa makar ne znali.
Nikada neću vikati ua nikome ko se trudi, ali mu ne ide.
Ako me nešto nervira na stadionu, to je kada čujem, na primer, za Zuku da nije za Vojvodinu ili da se pljuje neki igrač zbog lošeg poteza.

Ali za početak treba da se vidi da oni koji su donosili loše odluke snose posledice.
Izjava "ja sam odgovoran" je još jedna u nizu gluposti, jer ako si samo ti odgovoran onda doviđenja.
Ako je odgovoran sportski direktor, onda on doviđenja ili nešto drugo, sa direktora da bude ražalovan na ekonoma.
Podršku tome ne mogu dati, jer imam neki zdrav razum.
Dugi niz godina sam mali preduzetnik i kada pogrešim snosim odgovornost, jbg, platim je.
FKV je banja uhljebima, svi nešto rade, nigde odgovornosti, i onda se pojavi predsednik koji kaže "Ja sam odgovorna".
Sutra će reći "ne dam ovog ili onog".
Svaka čast za stabilizaciju, kapa dole, ali to je bilo pre godinu i po.
Odavno je red ne nešto drugo.
Po gradu ide priča, u Vojvodini nikada više para nije bilo, a ništa neće napraviti.
Ajd što nećemo ove sezone, nego kako ide ni iduće, a rezultati omladinske škole govore da idemo na dole.

Kome/čemu podrška??
Rosiću, Mateusu, Lazareviću, Seri, Bukincu, Vukanoviću, Raduloviću, Jovanoviću i svim ostalima da i uvek, ako igraju.
Ovakvom načinu rada ne.
fare
Posts: 2803
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by fare »

Jel to Bolingi poče da trenira sa Vošom ili su to storiji od ranije na insta?
User avatar
rykerfcv
Posts: 770
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by rykerfcv »

fare wrote: Thu Feb 22, 2024 9:10 pm Jel to Bolingi poče da trenira sa Vošom ili su to storiji od ranije na insta?
trenira trenira :greenbutt:
Kao sto je neko napisao do kraja sezone je jasno da nece igrati.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Firma kej
Posts: 174
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Firma kej »

CRD FCV wrote: Thu Feb 22, 2024 4:24 pm
Firma kej wrote: Thu Feb 22, 2024 4:10 pm Na kraju se ispostavilo ono moje za tačno da je trener sklonio dotičnu četvoricu igrača (Zukić, Malbašić, Bukinac, Đorđević), ali će verovatno Zukić biti vraćen u ekipu. Informacija koja je došla do mene, ali sam je uzeo sa dozom rezerve pa tako da očekujem da uzmete i Vi jeste da ćemo u nedelju meč početi sa 4 štopera
4 у задњој линији или баш са 4 штопера? Јер ово друго мислим да у животу видео нисам а сумњам да је ико икад.

Можда је Бандовић открио револуцију у фудбалу.
Baš sa 4 štopera ali ko zna šta će biti od Bande me više nište ne iznenađuje
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1001
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 22. kolo: VOJVODINA - Spartak, nedelja 18.30

Post by Mare_Liman »

Firma kej wrote: Thu Feb 22, 2024 9:45 pm
CRD FCV wrote: Thu Feb 22, 2024 4:24 pm
Firma kej wrote: Thu Feb 22, 2024 4:10 pm Na kraju se ispostavilo ono moje za tačno da je trener sklonio dotičnu četvoricu igrača (Zukić, Malbašić, Bukinac, Đorđević), ali će verovatno Zukić biti vraćen u ekipu. Informacija koja je došla do mene, ali sam je uzeo sa dozom rezerve pa tako da očekujem da uzmete i Vi jeste da ćemo u nedelju meč početi sa 4 štopera
4 у задњој линији или баш са 4 штопера? Јер ово друго мислим да у животу видео нисам а сумњам да је ико икад.

Можда је Бандовић открио револуцију у фудбалу.
Baš sa 4 štopera ali ko zna šta će biti od Bande me više nište ne iznenađuje
Али ми имамо само 3 штопера...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked