KK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1023
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: KK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Први пут водимо данас, како је лепо надигравати се са говнима, само да победимо да се попишамо по свим душманима што су због кошарке почели да навијају за црна говна ! ИГРАЈ ВОШО !
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Za sada im svaka čast na igricu nekako tako i nastave :thankyou:
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: KK Vojvodina

Post by VošaNS »

Kaningem igrač više, al za partizan. Bacanja loša. Momci svaka čast sjajno poluvreme, može sa sa govnima.
User avatar
rykerfcv
Posts: 780
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: KK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Одлично полувреме -7 је итекако достоижно,ситне 2 3 грешке је резултовало ово.Можда је мало при крају 2 четвртине форсирани пар шутева за три који су били непотребни.Идемо даље момци,само борбено!
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: KK Vojvodina

Post by VošaNS »

Ko li je nama preporučio ovog Kaningema...
User avatar
LIMAN
Posts: 203
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: KK Vojvodina

Post by LIMAN »

VošaNS wrote: Fri Feb 16, 2024 11:35 pm Ko li je nama preporučio ovog Kaningema...
Jbg, dobar marketinski potez, ja ne osudjujem. Juce je igrao dobro, danas bas slabo. Al generalno, podrzavam taj transfer iz raznoraznih razloga. Za ovu "mladu" Vojvodinu je bitno da se cuje za nju, pod jedan. I polako da se vracamo u elitu.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: KK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Dobra rola Kaningema u 4/4. Vratili smo se, nadam se neizvesnoj završnici, da nas neće pojesti pritisak.
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: KK Vojvodina

Post by masterNS »

VošaNS wrote: Fri Feb 16, 2024 11:35 pm Ko li je nama preporučio ovog Kaningema...
Ko li je nas preporucio njemu je pravo pitanje. Covek je odigrao 100 utakmica u NBA. Pristojna karijera i nakon odlaska iz NBA.
Nije kosarka pocela prekjuce. Mozda eventualno za neke od nas.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3909
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: KK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Unakaziše sudije Bumbića na ovoj utakmici, od njegovih pet faulova bar su dva diskutabilna a dva nisu ni bila.
User avatar
rykerfcv
Posts: 780
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: KK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Fri Feb 16, 2024 11:50 pm Unakaziše sudije Bumbića na ovoj utakmici, od njegovih pet faulova bar su dva diskutabilna a dva nisu ni bila.
Не могу да верујем шта су судили.

Ови шутеви за 3 су нас тако убили у појам.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
VošaNS
Posts: 778
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: KK Vojvodina

Post by VošaNS »

Bacanja loša, trojke užasne. Pozitivna stvar je borba, ali u zadnjim minutima raspad igre. Nismo mi još za najveću scenu, ali idemo ka tome sigurno. Kaningem u 4/4 se popravio, ali po meni sebičan igrač dosta, bacanja danas kriminalna i to nas je dosta koštalo. Za Ašćerića sam pogrešio, mislio sam da nema kvalitet za nas, ali momak ova dva dana razbio. Kup u Nišu je užasna ideja.
User avatar
rykerfcv
Posts: 780
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: KK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Момцима свака част на борбености,можемо комотно рећи да смо 4 најбоља екипа у Србији (да не кажемо у региону),ову кошарку коју смо играли је на нивоу Абе.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 879
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: KK Vojvodina

Post by Duplof »

Nisam neki košarkaški stručnjak pa da dajem neku ocenu, ali rezultat možda ne oslikava realno stanje na terenu večeras. Momci su odigrali borbeno, grešili su ali videlo se da im je stalo, a to treba nagraditi uvek!
Svaka čast, ovaj turnir je realno bio nagrada za sve postignuto do sad, ali ono bitnije nam tek predstoji u KLS i ABA 2. Hvala im još jednom za borbenost, nisu se obrukali i zaslužili su da ih podržavamo maksimalno!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: KK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Svaka čast!! Pokazali su i igru, ne samo borbenost! Ja sam ove sezone odgledao svega dve utakmice na Spensu i nisam imao ovakav utisak kao ove dve, ali valjda kada se igra na drugom nivou drugačije je.
Ovo pustiti fudbalerima pred svaku utakmicu.
fare
Posts: 2810
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: KK Vojvodina

Post by fare »

Svaka čast na borbenosti naš ceo tim vredi kao njihov 1 igrač, ja se ne sećam kada smo zadnji put igrali ovako egal sa crnim govnima. Par sudijskih lopovskih odluka u finišu i to je prelomilo meč ja sam ubeđen sa ovim timom lagano da igramo Aba 1 ligu. Kaningem loš u šutu za 3 i bacanja ali ulazi su mu perfektni ako neko može da izvuče procenat njegovog šuta pogotovo za 3 je baš, baš očajan ali još jednom kažem odličan igrač. Miloš Isakov :lala:
Post Reply