20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Minja
Administrator
Posts: 1903
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Minja »

fare wrote: Wed Feb 14, 2024 11:03 pm Ma treba trenera skloniti dok nije napravio haos ja bih tačno Belića doveo za kojeg garantujem da se ne bi sklanjao blizancima i dodvoravao Zbiljiću :D
И истрпети све његове "дечије болести" и пропусте. Мало би потрајало, али временом би то све легло. Ово сада не води нигде. Овај брод тумара по магли а капетана као да нема. На почетку сезоне сам писао да смо ми (прикривени) кандидат за испадање. Није то тако далеко од реалног. Приказано је на нивоу зонског фудбала. Пар пораза и ето нас у причи.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Turija »

Minja wrote: Thu Feb 15, 2024 5:36 pm
fare wrote: Wed Feb 14, 2024 11:03 pm Ma treba trenera skloniti dok nije napravio haos ja bih tačno Belića doveo za kojeg garantujem da se ne bi sklanjao blizancima i dodvoravao Zbiljiću :D
И истрпети све његове "дечије болести" и пропусте. Мало би потрајало, али временом би то све легло. Ово сада не води нигде. Овај брод тумара по магли а капетана као да нема. На почетку сезоне сам писао да смо ми (прикривени) кандидат за испадање. Није то тако далеко од реалног. Приказано је на нивоу зонског фудбала. Пар пораза и ето нас у причи.
'bome, nije daleko od istine.
Jos uvek nas pomalo respektuju, zbog imena i nekadasnjeg ugleda, ali da nas napadnu ,,bezobrazno", prolazili bi kao protiv Vozdovca na krovu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2787
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by fare »

Deep Purple wrote: Thu Feb 15, 2024 12:19 am Sve je sad rekla kazala dok ne vidimo odnosno ne saznamo konstruktivno šta je po sredi i onda treba na osnovu toga rezonovati. Pokušaću da saznam šta se događa.
Evo upravo sam kontaktirao Zuku kaže da 1 put čuje od mene za suspenziju i na moje veliko iznenađenje ne prati naš forum :shock:
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Firma kej »

Ne bih volio da bude da delim pogrešne informacije i da narušavam stabilnost u klubu i naše poverenje samim, pratim forum godinama i tek prošle godine sam napravio da pišem. Informacije koje su do mene došle su takve i proverene iz više izvora može se desiti da je došlo do pogrešnih igrača koji su sklonjeni. Izvinjavam se ukoliko se desi da informacija koja je preneta bude NEISTINA.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Turija »

Nemoj se sekirati, jer svakako ne bi priznali da nesto ne stima.
Pomenuta kolektivna odgovornost, ipak je sacinjena od zbira pojedinacnih. Nista dramaticno i da jeste i da nije. Ni prvi, ni poslednji put. Kakav ce rezultat doneti, videcemo ubrzo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Radoye »

A mozda neko u klubu pusta balone da sazna preko koga cure ingormacije?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Firma kej
Posts: 170
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: 20. kolo: VOJVODINA – Mladost 1:1 (0:0)

Post by Firma kej »

Radoye wrote: Fri Feb 16, 2024 1:22 am A mozda neko u klubu pusta balone da sazna preko koga cure ingormacije?
To sigurno :dance2:
Locked