Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

fkvtelep89 wrote: Wed Jan 10, 2024 4:58 pm Neće prodati osim ako dođe "velika ponuda koji nemožemo odbiti"
Што ми је ово познато!? :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Deep Purple wrote: Wed Jan 10, 2024 8:59 am
Rakovac wrote: Wed Jan 10, 2024 12:50 am Razmišljam, kolika je verovatnoća da igrač koji ne treba pretposlednjem timu turske lige može da bude pojačanje. Bolje da dovedu nekog korpulentnog Tajlanđanina.
Ne treba gledati tako on je odigrao prošle sezone u super ligi Turske 23 utakmice. 112 zvaničnih mečeva u Slovanu iz Bratislave, bio i dve sezone u Wisli. Nisu to mali klubovi. Nije on tolika igračka neznalica svuda se zadržao bar po dve sezone. Ne bi ni odigrao skoro 20 mečeva za Crnogorsku reprezentaciju kakva god da je u pitanju.
Da je toliko menadžerski igrač menjali bi njega klubovi na pola sezone i menjao bi ih kao čarape.

Mene on podseća na kriminalni milje cigana i ne znam to da objasnim, nešto mi Savićević prezime nije simpatično i tjt.

On je za deset sezona kako je napustio :shit: , promenio četiri kluba.

Njemu je istekao ugovor pretpostavljam da je imao dobar ugovor i da Turci sada kada su druga liga nisu mogli to da plaćaju a on nije hteo da raskine saradnju sve dok mu nije istekao ugovor.




Ja se u vezi Savićevića slažem sa @Rabba , na prvu sam odreagovao baš gadno kada sam čuo da će da dođe ali se vremenom smiri čovek.

On je isti tip fudbalera kao U.N po karakteristikama samo što Vukan može sve u vezi da odigra a U.N je ipak isključivo prednji ili neko krilo po mogućnosti.
Bogami prangija iz daljine što kod nas skoro niko osim Radula ne radi ,dobar prekid vidi se da zna da igra Vukan i Vukanović dobitna kombimacija :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4013
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

N13 wrote: Wed Jan 10, 2024 4:18 pm Prvo kod nas igraci tesko da imaju 30k. Koliko ja imam informaciju, imaju oko 10k, osim par izuzetaka koji imaju nesto vise.
Bogami, koliko se da izeđu redova pročitati i čuti, glavna imena kod nas sad imaju dosta više od tih 10.000. Samo će ernesto i deep znati bolje to iznutra.
N13 wrote: Wed Jan 10, 2024 4:18 pm Ne mozemo ponuditi puno vise nego Cesi, Slovaci, Finci... itd, o Poljacima da ne govorim. Pa Ceska, Slovacka i Poljska liga je puna nasih igraca, a ovde ni jedan njihov. Zasto?
U mojoj glavi ovako ide taj odgovor na to zašto. Te lige su definitivno platežnije. Taj Savićević je ovde bio marginalac i plaćen sitno. Ali je i u Slovačkoj i u Poljskoj, pa i u Turskoj samo dobijao progresivno više. Stvarno misliš da će on kod nas da dođe da igra za 10.000? A ne, ne, 10.000 je on pregurao verovatno još u Poljskoj, a u Turskoj je nebo verovatno granica. On se u našu ligu vraća sa statusom zvezde i reprezentativca, taj će da bude među plaćenijima ovde, ako ne i u top 3, 4, 5. Aj sad malo da se vratimo u tom nizu njegovih prelazaka. Ako mi kao klub možemo da priuštimo platu iz Turske "reprezentativca iz okruženja"(reprezentacije koja je čist kurton, a ni tamo on nije neki faktor), da li zaista misliš da ne postoji neki momak od 25-26 godina sličnih karakteristika u toj Slovačkoj recimo, koji bi na istoj poziciji igrao za iste pa čak i manje pare, a da je potencijalni reprezentativac Slovačke?

Što se naših povratnika tiče, svima njima smo mi poslednja rupa na svirali i opcija Š. Pa tako i tom poletanoviću. I dodatno, lepo je pokazao, nismo mu trebali, trebala mu je zvezda, nek se tamo vraća, šta će ovde?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
fare
Posts: 2834
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Šta je sa onim Hernandezom ako se ne varam iz Visle ?
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 3:15 pm Vukcevica je Ljube Dundjerski doveo a Kajevic je bio velika Batakova zelja!
Dokle bre ljudi idemo rekla-kazala ili cuo sam….
I onda se pravi teorija zavere.
Teorije zavere se prave usled nedostatka informacija. Ajde ti nama lepo sve reci: ko je bio čija želja od ovih 30 fudbalera, koji su prodefilovali kroz klub u poslednje tri godine, pa ćemo izvesti pravilan zaključak o agendama „Crnogorci, cigani, Grobari, Nišlije, Veterani, Uhlebi“, itd.
Za početak reci zašto me obavezuju muzičke želje bivšeg trenera, koji nas je napustio dok se grčevito borimo za Plej-of? Zašto taj gospodin nije poveo Vukana u svoj novi klub? Em je džabe, em mu je želja. :roll:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Wed Jan 10, 2024 5:44 pm
ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 3:15 pm Vukcevica je Ljube Dundjerski doveo a Kajevic je bio velika Batakova zelja!
Dokle bre ljudi idemo rekla-kazala ili cuo sam….
I onda se pravi teorija zavere.
Teorije zavere se prave usled nedostatka informacija. Ajde ti nama lepo sve reci ko je čija bio želja od ovih 30 fudbalera, koji su prodefilovali kroz klub u poslednje tri godine, pa ćemo izvesti pravilan zaključak o agendama „Crnogorci, cigani, grobari, Nišlije, Veterani, Uhlebi“, itd.
Za početak reci zašto me obavezuju muzičke želje bivšeg trenera, koji nas je napustio dok se grčevito borimo za Plej-of? Zašto taj gospodin nije poveo Vukana u svoj novi klub? Em je džabe, em mu je želja?
Maki, Maki da ne mešamo babe i žabe. Ranku je bio zanimljiv, klub je stupio sa njim u kontakt. Ranko je otišao ali je klub i dalje sa njim u kontaktu. Nije ovo ni prvi ni hiljaditi put ne samo kod nas nego u svetu fudbala da se tako nešto desi.

Znači možda su bili pozitivni kontakti još dok je Ranko bio trener pa se nastavilo sa tom idejom da se dovede.
User avatar
ernesto
Posts: 1214
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Zavrseno ...Dragan Rosic u Vojvodini . Ugovor na 3 godine!
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 6:11 pm Zavrseno ...Dragan Rosic u Vojvodini . Ugovor na 3 godine!
Carević ide sigurno?
fkvtelep89
Posts: 59
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: Transferi

Post by fkvtelep89 »

VošaNS wrote: Wed Jan 10, 2024 6:30 pm
ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 6:11 pm Zavrseno ...Dragan Rosic u Vojvodini . Ugovor na 3 godine!
Carević ide sigurno?
Rečeno je da se neće biti prodaja osim ako nedođe "velika ponuda koja se nemože odbiti"
VošaNS
Posts: 816
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

fkvtelep89 wrote: Wed Jan 10, 2024 6:34 pm
VošaNS wrote: Wed Jan 10, 2024 6:30 pm
ernesto wrote: Wed Jan 10, 2024 6:11 pm Zavrseno ...Dragan Rosic u Vojvodini . Ugovor na 3 godine!
Carević ide sigurno?
Rečeno je da se neće biti prodaja osim ako nedođe "velika ponuda koja se nemože odbiti"
Mislim da takva ponuda jedino u njegovom slučaju i može da dodje. Rosić jedan od najboljih golmana lige, najbolji pojedinac u Radničkom sigurno je imao i neke ponude iz inostranstva, a da dodje ovde da sedi na klupi, teško. Ovo jedino ima smisla da Carević ode pa ostanemo na Rosiću i Toromanu kao prva dva golmana. Carević, Rosić, Toroman...teško da će Rosić ili Carević na klupu.
User avatar
Maki
Posts: 1153
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Dugo očekivani komentar „Prijatelja“ na Mozzartu je konačno osvanuo. Navodim ga jer se lik ponaša kao član foruma i osvrće se na navodne informatore (čini mi se Deepa i Ernesta), preko kojih MJ deli poluinformacije i priprema teren. Moguće da ovo i nije pravi Prijatelj, jer je toliko opširan i tajanstven kao da je sam Deep pisao. Po njemu Bandović i Vukan su dogovoreni još pre mesec dana i zbog negodovanja navijača MJ je morao da ishendluje situaciju.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3943
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Maki wrote: Wed Jan 10, 2024 6:58 pm Dugo očekivani komentar „Prijatelja“ na Mozzartu je konačno osvanuo. Navodim ga jer se lik ponaša kao član foruma i osvrće se na navodne informatore (čini mi se Deepa i Ernesta), preko kojih MJ deli poluinformacije i priprema teren. Moguće da ovo i nije pravi Prijatelj, jer je toliko opširan i tajanstven kao da je sam Deep pisao. Po njemu Bandović i Vukan su dogovoreni još pre mesec dana i zbog negodovanja navijača MJ je morao da ishendluje situaciju.
Pročitao sam komentar, sa moje strane stvarno nije ništa selektivno niti zlonamerno, ono što znam podelim. Kao što sam i nekoliko puta do sad napisao, prijatelju registruješ se ovde i podeliš informacije. Imaš sigurno mnogo pouzdanije informacije od mene pa izvoli, time bi meni mnogo “olakšao” život :mrgreen: :cheers:

A na ovo da budem gastos koji želi da bude važan neću odgovoriti. Sve najbolje i da nam se ovde pridružiš.

Maradona za kog se prvi ovde zalažem da treba da leti je sigurno čovek sa kojim se ja čujem i koji mi daje informacije.
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

hvylarn wrote: Wed Jan 10, 2024 4:18 pm Jedan ispod proseka igrač.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... rdu/471447



Očigledna kombinacija koja je dogovorena uz povratak oca na cigansku klupu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
vdn slaninar
Posts: 1027
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Ми да будемо трећи нема шансе,и то што нам се чини да можемо је само зато што су Чука и ТСЦ играли Европу.Како је смешна изјава МЈ да тешко доводимо играче због наших високих критеријума па доведу Кајевића и Вуковића.Имам утисак да ми морамо да радимо лоше,да не би били конкурентни,да паре ако имамо морамо да упропастимо,тако ми делује њихов рад.Ти ако желиш добро клубу не доводиш дрва која не играју.Што се тиче плата Малбашић и Вукановић имају 25-30.000 месечно,имао је и Чумић 30.000 ал он је и вредео те паре.
User avatar
rykerfcv
Posts: 826
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Росића ћемо платити 100000 евра.
Ова цифра за једног од бољих голмана у лиги је смешна.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Post Reply