Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 860
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Jedino na kome možemo da zaradimo lepo obeštećenje je Zukić i možda Radulović, ali pola ne ide nama. Možda neko od bekova sa leve strane. Giorbelidze ili Bukinac. Čekamo sledeću nedelju :mrgreen:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3982
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

VošaNS wrote: Sun Jan 07, 2024 12:59 pm Jedino na kome možemo da zaradimo lepo obeštećenje je Zukić i možda Radulović, ali pola ne ide nama. Možda neko od bekova sa leve strane. Giorbelidze ili Bukinac. Čekamo sledeću nedelju :mrgreen:
Može bit’ al ne mora da znači :mrgreen:

@Rabba nema potrebe za zahvaljivanjem, splet okolnosti je takav da dolazim tu i tamo do nekih informacija, verujem da bi i ostali forumaši koji imaju informacije podelili iste.

Nadam se eto da će sve ispasti kako treba i da će konačno biti jedan prelazni rok gde ćemo se rešiti pozicija gde škripi, pa da konačno imamo neki kostur ekipe na kome se može konstruktivno raditi i pojačavati po potrebi od prelaznog roka do prelaznog roka.

Ne treba očekivati bombastična imena tipa kao što je Ljajić otišao u Pazar i slično ali bi trebao biti prelazni rok koji će biti pametno odrađen.
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Cekam prvo pojacanje, pa po jutru ce dan da se poznaje.

Hristos se rodi!
Srecan Bozic!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3615
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Živ nisam od znatiželje. :lol:
Već zamišljam neko "ime" a treniraju ga tajlandski i vijetnamski stručnjaci. Prošetaćemo se do trećeg mesta. :cheers:
PS: Svim vernicima koji slave želim srećan Božić. Mir Božiji, Hristos se rodi!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 390
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Sun Jan 07, 2024 11:58 am Hristos se rodi !

Pa da vam u prazničnom duhu javim da će otići oni koji su razočarali i(li) igrali malo.

Možda bude i pet šest dolazaka. Trebalo bi od srede-četvrtka da bude sve poznatije. Sa igračima sa kojim pregovaramo je gotovo sve dogovoreno, najviše zavisi od funkcionera drugih klubova. Trebalo bi da bude svega od egzotike, domaćih stranaca, susednih “stranaca” pa ko kako shvati itd…
Ima tu poznatih a i igrača za koje se prvi put čuje.

Kuntić je pronašao jednog stranca ako on stigne biće interesantno videti reakcije.

Potencijalno možda zaradimo na jednom fudbaleru lepo obeštećenje, možda će vas iznenaditi ko je u pitanju a možda i ne. Mislim da ako on ode da će ljudi sa foruma biti zadovoljni njegovom zamenom.


Kao što ste i navikli čim se nešto parafira odnosno bude “done deal” podeliću sa vama. Još je relativno rano pričati, biće sve poznatije u toku nedelje.
Vaistinu se rodi!

Pozitivno za Božić 😊.
Kao što pisah u temi Uprava, završena polusezona se ne može smatrti sportskim uspehom.
Ako se prelezni rok odradi kako treba (+/-) to će biti prvi znak da konsolidacija ide u pozitivnom smeru.
Još ako igra počne da daje rezultate zbog toga, ihaaj!!
Ne očekujem čudo do kraja sezone, ali lako je videti je videti da li tim “diše” zajedno i da li ima potencijal.
Lično sm bio nezadovoljan dolaskom Bandovića i jedinu dobru stvar vidim u tome da je u dobrim odnosima sa bivšim trenerom, te da može nastaviti započeto.
Makar to bili i samo korneri 😂

Svima ugodan dan želim!
User avatar
Forza Voša
Posts: 579
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Deep Purple wrote: Sun Jan 07, 2024 11:58 am Hristos se rodi !

Pa da vam u prazničnom duhu javim da će otići oni koji su razočarali i(li) igrali malo.

Možda bude i pet šest dolazaka. Trebalo bi od srede-četvrtka da bude sve poznatije. Sa igračima sa kojim pregovaramo je gotovo sve dogovoreno, najviše zavisi od funkcionera drugih klubova. Trebalo bi da bude svega od egzotike, domaćih stranaca, susednih “stranaca” pa ko kako shvati itd…
Ima tu poznatih a i igrača za koje se prvi put čuje.

Kuntić je pronašao jednog stranca ako on stigne biće interesantno videti reakcije.

Potencijalno možda zaradimo na jednom fudbaleru lepo obeštećenje, možda će vas iznenaditi ko je u pitanju a možda i ne. Mislim da ako on ode da će ljudi sa foruma biti zadovoljni njegovom zamenom.


Kao što ste i navikli čim se nešto parafira odnosno bude “done deal” podeliću sa vama. Još je relativno rano pričati, biće sve poznatije u toku nedelje.
Jel se moze Zubairu iz Uba smatrati domacim strancem ili da zaboravimo na njega. Nadam se da Savicevic ne dolazi posto ima i mladjih i boljih u nasoj ligi.

Nikolic odlazi kod Rastavca a s obzirom da ima jos 2,5 godine ugovora mozda je lepo obestecenje od njega.
„Hasta la Victoria Siempre!“
CRD FCV
Posts: 1719
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Ваистину се роди, срећан Божић!
Deep Purple wrote: Sun Jan 07, 2024 11:58 am Potencijalno možda zaradimo na jednom fudbaleru lepo obeštećenje, možda će vas iznenaditi ko je u pitanju a možda i ne. Mislim da ako on ode da će ljudi sa foruma biti zadovoljni njegovom zamenom.
Ајде да се играмо погађања. Пошто постоји опција да се не изненадимо онда ми отпадају Пипи, Кајевић, Бјековић и њима слични.

Урош Николић не би био изненађење јер се спомињао његов одлазак али би уједно и био пошто пише "лепо обештећење".

Тако да би мој први пик био Вукановић, био би изненађење због година али не би био изненађење због учинка. Други пик онда Николић, некако ми се чини да ћемо на тим позицијама да се појачавамо. И трећи пик Зукић, због сличних ствари.
hvylarn
Posts: 428
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Izvesno da je Nikolić zbog imena koja se licitiraju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9895
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Forza Voša wrote: Sun Jan 07, 2024 1:30 pm Jel se moze Zubairu iz Uba smatrati domacim strancem ili da zaboravimo na njega. .
Da me bar za njega poslusase, sad bi vec budzet bio puniji :mrgreen:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Verujem da Zubairu i Karikari Ubu donose ozbiljan novac svojim odlascima. Jedan je bio na korak od Švedske za nekih pola miliona, ako se ne varam, a verujem da Jedinstvo i Matić neće budzašto poslati ni jednog od njih nigde, pa ni kod nas. A mi ćemo pre doći do još pola veka, nego što ćemo igrača platiti pola miliona.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Rabba wrote: Sun Jan 07, 2024 1:54 pm Verujem da Zubairu i Karikari Ubu donose ozbiljan novac svojim odlascima. A mi ćemo pre doći do još pola veka, nego što ćemo igrača platiti pola miliona.
Jos odavno je Sojic rekao: polako s placanje.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

Шта ћемо са голманом? Не кажем да не Цар лош али да има киксеве има, уз то је јако несигуран код центаршутева/прекида
Savcic Luka
Posts: 390
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

djoks wrote: Sun Jan 07, 2024 2:53 pm Шта ћемо са голманом? Не кажем да не Цар лош али да има киксеве има, уз то је јако несигуран код центаршутева/прекида
Od lošeg dodavanja protiv TSC-a mislim da nije imao kiks. Od partizana bi dobili još 2 komada da nije bilo njega. Ja bih njega i dalje video na golu.
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Samo da nam je odbrana koliko toliko bolja, Carevic bi bio prvi golman lige. Uzmite samo procenat upucenih suteva i primljenih golova pa uporedite.
Nas bombarduju ko god stigne jer nam odbrana busna ko ementaler. Neko hvali stoperski par... pa nismo imali gori odavno... Na svakoj utakmici je bar jedan stoper krivac za gol.
User avatar
Maki
Posts: 1179
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Deep Purple wrote: Sun Jan 07, 2024 11:58 am Hristos se rodi !

Pa da vam u prazničnom duhu javim da će otići oni koji su razočarali i(li) igrali malo.
Vaistinu se rodi!
Malbašić je najviše razočarao, ali je najviše i igrao.
Kajević je razočarao i igrao je malo.
Vukić, takođe.

Da li ide makar jedan od ove trojice? :beg:
Post Reply