Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4202
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

I ostaje večno pitanje da li bi se napravio iskorak kada je doveden marko nikolic za trenera…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Nikad neću biti na strani ove uprave, ali navedite mi jednu osobu od integriteta da je bio u našem fudbalu, bilo koji klub, u ovom veku. To je prosto nemoguće zbog vlasničkih odnosa.
Io odio Belgrado
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Milan wrote: Sun Dec 31, 2023 3:17 pm I ostaje večno pitanje da li bi se napravio iskorak kada je doveden marko nikolic za trenera…
Verovatno ne bi. Zapravo, pitanje je da li bi se i taj kup uzeo. Ljudi jako cesto kazu da bi Abu ostao da je Bata bio ziv, te da bi to bila razlika izmedju prolaska Serifa i ispadanja, ali mi i bez Abua u tom dvomecu samo jako nismo imali srece. Nije tu bilo toliko do znanja, pogotovo ne u napadu, vec prosto neiskustvo i manjak srece.

Ono gde bi se napravila razlika, da je ostao ziv, bi bile narednih sezonu-dve, gde ne bismo imali toliko propadanje, i izvuklo bi se vise novca za Sergeja, Babica i Mijata, ali ja iskreno verujem da bi i njega ova vlast lagano proterala iz kluba da bi se napravio prostor za naprednjacko mesetarenje.

Nego, gde se opet sad spominje Poletanovic? Nije valjda!?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote: Sun Dec 31, 2023 4:07 pm ...ali ja iskreno verujem da bi i njega ova vlast lagano proterala iz kluba da bi se napravio prostor za naprednjacko mesetarenje.
Ili bi, namazan kakav je vec bio, brzo shvatio s koje strane vetar duva pa bi i on uskocio u naprednjacki camac i prihvatio se vesla...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Radoye wrote: Sun Dec 31, 2023 5:45 pm
gospodinFKV wrote: Sun Dec 31, 2023 4:07 pm ...ali ja iskreno verujem da bi i njega ova vlast lagano proterala iz kluba da bi se napravio prostor za naprednjacko mesetarenje.
Ili bi, namazan kakav je vec bio, brzo shvatio s koje strane vetar duva pa bi i on uskocio u naprednjacki camac i prihvatio se vesla...
Potejto-potato, sto bi rekli... :mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Налетео сам на овог играча

https://www.transfermarkt.com/rogers-ma ... ler/973449

20 година, уписао 16 наступа за репрезентацију Уганде, од тога 10 су биле пријатељске. Дао 1 гол у квалификацијама за Афрички куп нација и 1 у квалификацијама за светско. Природна позиција му је RW , игра и на LW а био је и на позицији CF.

Милутин Средојевић га звао први пут да обуче национални дрес.

Може бити добар залог за будућност. Тренутно игра другу турску лигу, уговор му истиче за 6 месеци.
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

https://www.transfermarkt.com/adi-nalic ... ler/332875

Bosanac, ali ponikao u Švedskoj. Poslednji klub Hammarby i odigranih 6 utakmicu za Bosansku reprezentaciju. Služi se sa obe noge navodno.
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by masterNS »

hvylarn wrote: Tue Jan 02, 2024 1:25 pm Služi se sa obe noge navodno.
Svi se mi sluzimo sa obe noge, ako nista bar za balans. :D
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Sada nagađamo ovde koji su to regionalni reprezentativci u pitanju? :D

Ja bih poručio Zbiljiću da više ne izleće sa obećanjima. Ajde što obećava kule i gradove i što ništa ili gotovo ništa do sada nije ispunio od obećanog, ali već se nekoliko puta ispalio sa unapred najavljenim pojačanjima (Poletanović, Rus iz moskovskog Dinama, ''zlatna koka'' Milošević), a evo sada spominje i reprezentativce.
Posle kada reprezentativci ispale biće opet ''isprečilo se ovo ili ono''.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Karlsson wrote: Tue Jan 02, 2024 6:48 pm Posle kada reprezentativci ispale biće opet ''isprečilo se ovo ili ono''.
Sa kakvim se reprezentativcima barata, još bi dobio veliki plus kad ne bi potpisali...
hvylarn wrote: Tue Jan 02, 2024 1:25 pm https://www.transfermarkt.com/adi-nalic ... ler/332875

Bosanac, ali ponikao u Švedskoj. Poslednji klub Hammarby i odigranih 6 utakmicu za Bosansku reprezentaciju. Služi se sa obe noge navodno.
Lično bih cenio kad se ne bismo igrali pogađanja ličnosti i gluvih telefona ovde. Ako imate informacije, podelite i to da li je u pitanju (polu?)informacija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3924
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

E pa ovako nisam hteo da pisem informaciju po informaciju, čekao sam malo više da ih imam na gomili pa da ih podelim.

Situacija u klubu je sledeća, isplaćeno je preko 75% celokupnog dugovanja, klub godinama nije bolje stajao finansijski.

Grad zateže rekonstrukciju, nema to ništa sa klubom i mi se tu kao klub ništa ne pitamo i zato se kasni ali bi trebalo da se situacija ispegla.

U klubu su svesni velike greške u vezi blokiranja komentara i žele da rade na tome da se približe navijačima i da ispeglaju celu situaciju svesni greške i načinjene štete.

Online shop će ove godine krenuti sa radom.

Kreće organizovanje našeg shopa u gradu (nije poznat datum), sa Murke shopom nije ozbiljna organizacija i klub će sa online shopom i prodavnicom preuzeti sve na sebe.

Kontigent odnosno broj dresova i artikala nije problem.

Tek će se ozbiljno raditi na marketingu.

Pojačan je skauting tim.

Mnogi ljudi koji su bili u klubu, više ne rade.

Maradona i nova akvizicija u skauting timu imaju odrešene ruke oko dovođenja pojačanja. Novi član skauting tima je radio u jednom velikom klubu isto iz okruženja.

Odigraće se velika prijateljska utakmica povodom jubileja sa jednom ekipom sa kojom delimo određenu istoriju i možda povratimo davno izgubljene prijateljske odnose sa njima. Na veliko zadovoljstvo su prihvatili.

Pregovara se sa dva reprezentativca iz okruženja (nisu ex-yu republike), možda dođe jedan ili dva reprezentativca iz ex-yu republika (nisu iz iste).

Ovo je najkraće moguće napisano. Detaljnije informacije u vezi pojačanja nemam.

Kada budem mogao nešto više i detaljnije da podelim sa vama, to ću i uraditi. Za sad stvarno ne znam ništa više oko transfera.

@Rabba gore iznad je polu-informacija, moja je greška što sam tako okačio samo link, išao sam na posao i samo na brzinu podelio.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Tue Jan 02, 2024 10:54 pm @Rabba gore iznad je polu-informacija
Zahvaljujem, iskreno.

Da li bi mogao da podeliš ime skauting akvizicije, ukoliko imaš ime?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

Lane opet ucenjuje (tvrdi pazar) klub da ce odvesti sina u zvezdu jer ima malo minuta u prvom timu... isto kao i pre dve godine kad je pretio gruji sa partizanom da skloni dva reprezentativca jer mu mali nije mogao biti najbolji u generaciji
User avatar
rykerfcv
Posts: 789
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Ako se sportskom direktoru uruci otkaz ove godine,to bi bio najbolji potez koji moze da se desi za ovaj klub.

meshtan wrote: Tue Jan 02, 2024 11:20 pm Lane opet ucenjuje (tvrdi pazar) klub da ce odvesti sina u zvezdu jer ima malo minuta u prvom timu... isto kao i pre dve godine kad je pretio gruji sa partizanom da skloni dva reprezentativca jer mu mali nije mogao biti najbolji u generaciji

Tamo ce se jos vise nadigrati :mrgreen:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Ватробљув
Posts: 31
Joined: Mon Aug 07, 2023 9:19 am

Re: Transferi

Post by Ватробљув »

Ево и мог првог уписа, па да пробамо бити конструктивни. ЦМ 18 година, наш пасош, немачка школа. Рекао бих, таман то што нам треба.

https://www.transfermarkt.com/luka-djur ... ler/685484

Аистенција код трећег гола Хофенхајма:


Други гол Хофенхајма:


Једини гол на утакмици:


Углавном улази са клупе, скор 9 утакмица, 2 гола, 1 асистенција.
Мишљења?
Post Reply