Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@gospodinFKV, sve si u pravu ali ti je i zaključak na mestu. Nemam pojma čemu njihovo bahato i bezobrazno ponašanje u maniru lokalnih šerifa. U stvari, znamo svi zašto, zato što je 50e odmah bolje od 100e za mesec dana. Zato što su sitni, odvratni pilićari. Zato što imaju obraz kao đon i jedino što je bitno je koliko oni mogu da ukradu. Zato će biti kako @Uvek sa tobom kaže, a ne kako zdrav razum nalaže. Podsetiću sve da i dalje plaćamo barem 4 menadžerske kombinacije. Ponoviću ih, Vuk Bogdanović, Marko Kerkez, Nemanja Soković i verovatno i Siniša Tanjga.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1223
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Rabba wrote: Fri Dec 29, 2023 3:38 pm @gospodinFKV, sve si u pravu ali ti je i zaključak na mestu. Nemam pojma čemu njihovo bahato i bezobrazno ponašanje u maniru lokalnih šerifa. U stvari, znamo svi zašto, zato što je 50e odmah bolje od 100e za mesec dana. Zato što su sitni, odvratni pilićari. Zato što imaju obraz kao đon i jedino što je bitno je koliko oni mogu da ukradu. Zato će biti kako @Uvek sa tobom kaže, a ne kako zdrav razum nalaže. Podsetiću sve da i dalje plaćamo barem 4 menadžerske kombinacije. Ponoviću ih, Vuk Bogdanović, Marko Kerkez, Nemanja Soković i verovatno i Siniša Tanjga.
Sigurno Sinisa Tanjga
Kup je nas!
VošaNS
Posts: 834
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Izjavio Zbiljić da od ovog zimskog prelaznog roka kreće projekat Vojvodina 25/26. Spomenuo dolazak reprezentativacaiz okolnih zemalja. Uklapa se priča o Kosoviću i Savićeviću...
srkins
Posts: 1449
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Iskeno koliko ja sam ja shvatio između redova to je da je ova sezona bačena niz vodu a da od sledeće sezone treba da očekujemo Vošu koja će ići na minimum 3 mesto
User avatar
Djisa
Posts: 1223
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

srkins wrote: Fri Dec 29, 2023 6:00 pm Iskeno koliko ja sam ja shvatio između redova to je da je ova sezona bačena niz vodu a da od sledeće sezone treba da očekujemo Vošu koja će ići na minimum 3 mesto
za dve, najviše 3 godine....
Kup je nas!
CRD FCV
Posts: 1699
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Rabba wrote: Fri Dec 29, 2023 10:49 am
CRD FCV wrote: Fri Dec 29, 2023 10:44 am Ако сад није тренутак да се врати код нас, кад ће бити.
Kad više ne bude za ozbiljan fudbal, to je dobro poznata činjenica.
Лепо речено.

Пошто изгледа да тесно сарађујемо са Дејаном Вукадиновићем који је менаџер Ранка Веселиновића, Божидара Бандовића, Саше Тодића, Бојана Офенбехера, Радослава Батака, Милована Рајевца, Горана Башића, Зорана Мијановића, Петра Павличевића а сви они су у неком тренутку живота били у Војводини, неки пре него што им је он био менаџер, неко у периоду када је био, закључићу да би са њим могли да остваримо и договор око преласка играча.

На његовој листи се између осталих налазе:

https://www.transfermarkt.com/prestige- ... ler/615667
https://www.transfermarkt.com/haris-vuc ... eler/76560
https://www.transfermarkt.com/bassel-jr ... eler/95737

Како се спомињу неки репрезентативци околних земаља, Харис делује као први пик, има 12 наступа за Словенију. ЦВ му је доста добар. Друга двојица делују егзотично али да ли је то профил који нама треба.

Има још играча али сам ову тројицу издвојио јер им и уговор истиче за 6 месеци и мање.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4035
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Djisa wrote: Fri Dec 29, 2023 6:08 pm za dve, najviše 3 godine....
Ovo me svaki put nasmeje, iako je realno za plakanje :lol:
VošaNS wrote: Fri Dec 29, 2023 5:53 pm Spomenuo dolazak reprezentativaca iz okolnih zemalja. Uklapa se priča o Kosoviću i Savićeviću...
Ako su Kosović i Vukan Savićević ti "reprezentativci okolnih zemalja" , to je toliko bezobrazno i bahato, da bi bilo koga ko ima gram stida bilo toliko sramota, da bi sam prekinuo intervju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1425
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Pregovaramo sa reprezentativcima okolnih zemalja, u pitanju su sve ozbiljni igrači.
:rolll: :rolll: :rolll: :rolll:

Значи Црногорци.

Може Адам Марушић?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9876
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Samo bih napisao sto se Merija tice on nije povredjen vec je sklonjen iz tima pred pocetak sezone. I ono sto je mozda jos vaznije, kao jedini koji je ovde ispratio sve Merijeve golove i 98% utakmica kroz prenose moram reci da Meri nije ono sto je bio. Mozda bi nam u Srbiji nesto i doneo, mada i tu je upitno, u Evropi sigurno ne bi nista pokazao.
Image
vdn slaninar
Posts: 1032
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

,Што се тиче искусних повратника,пробали смо и видели у пракси,да се код нас врати само онај ко нема где,играчки бледа сенка играча каквог се сећамо,плате високе и после не можеш да га се решиш,да га продаш ни не помишљај.Ми морамо доводити најбоље из Јавора,Лучана,Вождовца,Спартака,повратнике млађе који нису успели,типа Туфегџић.Ал шта рећи за наш спортски сектор и скаутинг,само комбинације.
User avatar
slanobarac
Posts: 3602
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Fri Dec 29, 2023 9:43 pm Samo bih napisao sto se Merija tice on nije povredjen vec je sklonjen iz tima pred pocetak sezone. I ono sto je mozda jos vaznije, kao jedini koji je ovde ispratio sve Merijeve golove i 98% utakmica kroz prenose moram reci da Meri nije ono sto je bio. Mozda bi nam u Srbiji nesto i doneo, mada i tu je upitno, u Evropi sigurno ne bi nista pokazao.
Nisam gledao ni sekund igre Merija. Verujem ovom gore napisanom 100%.
Ne bih doveo nikog ko je igrao ovu ligu i sada se vraća jer je ili mator ili ne vredi ni pet para. Samo mladi Afrikanci, Skandinavci ili Germani.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2081
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

slanobarac wrote: Sat Dec 30, 2023 12:10 am
Voja wrote: Fri Dec 29, 2023 9:43 pm Samo bih napisao sto se Merija tice on nije povredjen vec je sklonjen iz tima pred pocetak sezone. I ono sto je mozda jos vaznije, kao jedini koji je ovde ispratio sve Merijeve golove i 98% utakmica kroz prenose moram reci da Meri nije ono sto je bio. Mozda bi nam u Srbiji nesto i doneo, mada i tu je upitno, u Evropi sigurno ne bi nista pokazao.
Nisam gledao ni sekund igre Merija. Verujem ovom gore napisanom 100%.
Ne bih doveo nikog ko je igrao ovu ligu i sada se vraća jer je ili mator ili ne vredi ni pet para. Samo mladi Afrikanci, Skandinavci ili Germani.
Slazem se.
Samo otkud Skandinavci? Nesto ih ne smatram nekim talentima za fudbal. Niti brzine, niti tehnike... samo snagu imaju.
Pre bih tu stavio Latinoamerikance. Njima je fudbal u genima. Decak sa ulice koji igra fudbal tamo ima bolju tehniku od 90% nase lige.
User avatar
slanobarac
Posts: 3602
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

@N13
Skandinavce sam pomenuo zbog discipline i radnih navika. Voja dovodi onog Finca već godinu dana. :mrgreen: Južnoamerikanci su talentovani ali im fali upravo ovo što imaju ovi gore. Može i neki prgavi Irac. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ДушанФ89
Posts: 91
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Transferi

Post by ДушанФ89 »

Модрић, Марушић,Собослај а може и онај Бугар шта нас је урнисао у Лесковцу :D
User avatar
Turija
Posts: 10796
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

ДушанФ89 wrote: Sat Dec 30, 2023 10:14 am Модрић, Марушић,Собослај а може и онај Бугар шта нас је урнисао у Лесковцу :D
Kupljeno :cheers:

PS
Inace, slazem se sa @slanobarcom.
Nesto se puno slazem(o) u poslednje vreme (verovatno nije bez razloga?) :D
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply