Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 784
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Deep Purple wrote: Mon Dec 18, 2023 7:46 pm Dobre su šanse da dobijemo stranca za trenera.
To ima svoje dobre, ali i dosta loše strane, videćemo...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

VošaNS wrote: Mon Dec 18, 2023 8:22 pm
Deep Purple wrote: Mon Dec 18, 2023 7:46 pm Dobre su šanse da dobijemo stranca za trenera.
To ima svoje dobre, ali i dosta loše strane, videćemo...
Pa Zagorcic je stranac :mrgreen:
Image
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

:o :o :o За ово мало времена што је провео овде, није требао да се цима. И себе и нас.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1036
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Voja wrote: Mon Dec 18, 2023 8:26 pm
VošaNS wrote: Mon Dec 18, 2023 8:22 pm
Deep Purple wrote: Mon Dec 18, 2023 7:46 pm Dobre su šanse da dobijemo stranca za trenera.
To ima svoje dobre, ali i dosta loše strane, videćemo...
Pa Zagorcic je stranac :mrgreen:
:cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3986
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

VošaNS wrote: Mon Dec 18, 2023 7:14 pm https://www.transfermarkt.com/zlatomir- ... iner/23782
Verovatno i najbolji izbor
Moram da pitam, kopka me. Jel misliš da ne znamo ko je Zlatomir Zagorčić, pa nam treba link sa transfermarkta, ili je nešto drugo po sredi?
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Rakovac wrote: Mon Dec 18, 2023 8:11 pm Mislim da nije realno napadati upravu(za koju inače nemam simpatije) zbog odlaska trenera. Stigla mnogo bolja ponuda i to je to. Ne znamo detalje ugovora koji je sa njim potpisan ali čak i da smo ga pravno gledano mogli zadržati sigurno ne bi bilo pametno imati nezadovoljnog čoveka na mestu trenera.
Što se tiče novog trenera, uvek sam za nekog iz našeg dvorišta. Mlađeg, po mogućnosti. I onda ga istrpiti.
Ti prvi ovim upisom napadaš upravu. Ko je potpisao ugovor s njim nego uprava? Znači ako postoji neka klauzula to je njihova odluka. Drugo, ako ćemo svakog nezadovoljnog člana ekipe puštati onda smo prolazna nama a ne profesionalni klub. A čini mi se, bar po njegovom stalnom osmehu, da nije bio nezadovoljan.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3394
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Zlatomira pamtim po 0:4 u Torinu i po porazu u Becu od Rapida sa jednom kukavickom igrom.
Drugih igara se nesto i ne secam
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4198
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

slanobarac wrote: Mon Dec 18, 2023 10:17 pm
Rakovac wrote: Mon Dec 18, 2023 8:11 pm Mislim da nije realno napadati upravu(za koju inače nemam simpatije) zbog odlaska trenera. Stigla mnogo bolja ponuda i to je to. Ne znamo detalje ugovora koji je sa njim potpisan ali čak i da smo ga pravno gledano mogli zadržati sigurno ne bi bilo pametno imati nezadovoljnog čoveka na mestu trenera.
Što se tiče novog trenera, uvek sam za nekog iz našeg dvorišta. Mlađeg, po mogućnosti. I onda ga istrpiti.
Ti prvi ovim upisom napadaš upravu. Ko je potpisao ugovor s njim nego uprava? Znači ako postoji neka klauzula to je njihova odluka. Drugo, ako ćemo svakog nezadovoljnog člana ekipe puštati onda smo prolazna nama a ne profesionalni klub.


+1

Totalni amaterizam ove uprave. Ili zla namera?

Što se mene tiče, bolje da gasimo klub nego da posmatramo ovo ugnjetavanje. Jako sam besan i po prvi put u životu razmišljam o prestanku dolaska na utakmice…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3986
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Milan wrote: Mon Dec 18, 2023 10:24 pm +1

Totalni amaterizam ove uprave. Ili zla namera?

Što se mene tiče, bolje da gasimo klub nego da posmatramo ovo ugnjetavanje. Jako sam besan i po prvi put u životu razmišljam o prestanku dolaska na utakmice…
Samo još jednom da podsetim. Ranko Popović sa klubom ima potpisan ugovor samo do kraja ove sezone. Znači klub je išao na sigurno, na njihovu žalost, Popović se dobro pokazao. Verovatno je zbog toliko kratkog ugovora tražio klauzulu da može da ode u slučaju neke dobre ponude.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Da se dovede Amara Osim da nam bar konferencije ostanu interesantne.

Inače Ranku se niko nije mešao u izbor igrača, niti je gurao neke da bi se prodali. Sve je radio po ličnom uverenju.
Last edited by Deep Purple on Mon Dec 18, 2023 10:33 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Milan
Posts: 4198
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Zato je tako lako i pušten…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Djisa
Posts: 1210
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

VošaNS wrote: Mon Dec 18, 2023 7:14 pm https://www.transfermarkt.com/zlatomir- ... iner/23782
Verovatno i najbolji izbor
Igra ruzan i dekadentan fudbal. Isto ko i Batak.
Kup je nas!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3920
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Gde je i šta radi Tumbaković ?

Ja se od muke smejem.
Last edited by Deep Purple on Mon Dec 18, 2023 10:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Milan
Posts: 4198
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

ssnigd wrote: Mon Dec 18, 2023 10:23 pm Zlatomira pamtim po 0:4 u Torinu i po porazu u Becu od Rapida sa jednom kukavickom igrom.
Drugih igara se nesto i ne secam


Isto tako…
POŠTO OBRAZ ???!!!
CRD FCV
Posts: 1659
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Тек сад први пут видим да је Соса Бабић у Вождовцу као саветник, тако каже трансфермаркт. Можда је и његових руку дело што Вождовац игра занимљиво. Да ли би њега могли довести, да чујемо опет ону "Пустио сам децу да се играју".

За Ранка ми је жао што одлази али се барем растајемо у лепом расположењу. Како се каже, кад је најлепше треба стати. Много среће му желим и нека нам набаци неки предлог за трансфер ту и тамо.
Post Reply