Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
hvylarn
Posts: 406
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by hvylarn »

Emery.. Samo pogledati protiv City-a kako je Villa igrala. Retko ko može da toliko nadmudri Gvardiolu, da su jedva pošteno šutnuli na gol.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1010
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Mare_Liman »

Наш братски клуб јесењи шампион са 10 бодова предности и утакмицом више у односу на другопласирани Зрињски
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Mare_Liman wrote: Sat Dec 09, 2023 4:34 pm Наш братски клуб јесењи шампион са 10 бодова предности и утакмицом више у односу на другопласирани Зрињски
Bez da ulazim u bilo kakvu diskusiju ali samo taj podatak dovoljno govori o regularnosti njihove lige, Borac je postao sve protiv čega se naš klub bori, da ne kažem treći blizanac. Borac kao klub poštujem da se odmah razumemo.
User avatar
rykerfcv
Posts: 776
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Sat Dec 09, 2023 7:21 pm
Mare_Liman wrote: Sat Dec 09, 2023 4:34 pm Наш братски клуб јесењи шампион са 10 бодова предности и утакмицом више у односу на другопласирани Зрињски
Bez da ulazim u bilo kakvu diskusiju ali samo taj podatak dovoljno govori o regularnosti njihove lige, Borac je postao sve protiv čega se naš klub bori, da ne kažem treći blizanac. Borac kao klub poštujem da se odmah razumemo.
Prijatelji iz Bosne koji prate njihov fudbal kazu da to nije normalno sta rade,po njihovim recima da je to toliko ocigledno da postaje zalosno ne smesno...
Naravno volim i postujem Borac jer nam je to je ipak bratski klub. :lala:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
milancl
Posts: 477
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by milancl »

Deep Purple wrote: Sat Dec 09, 2023 7:21 pm
Mare_Liman wrote: Sat Dec 09, 2023 4:34 pm Наш братски клуб јесењи шампион са 10 бодова предности и утакмицом више у односу на другопласирани Зрињски
Bez da ulazim u bilo kakvu diskusiju ali samo taj podatak dovoljno govori o regularnosti njihove lige, Borac je postao sve protiv čega se naš klub bori, da ne kažem treći blizanac. Borac kao klub poštujem da se odmah razumemo.
Slažem se, s tim što se protiv tih stvari ne bori naš klub, nažalost, već mi kao simpatizeri, navijači, kako god se da tako kažem zalažemo protiv toga
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sat Dec 09, 2023 7:21 pm
Mare_Liman wrote: Sat Dec 09, 2023 4:34 pm Наш братски клуб јесењи шампион са 10 бодова предности и утакмицом више у односу на другопласирани Зрињски
Bez da ulazim u bilo kakvu diskusiju ali samo taj podatak dovoljno govori o regularnosti njihove lige, Borac je postao sve protiv čega se naš klub bori, da ne kažem treći blizanac. Borac kao klub poštujem da se odmah razumemo.
Ajde da ne ponavljamo ove stare fkoskule. Čime se to naš klub bori da ne postane treći blizanac? Pogledaj sastav uprave kluba, koga su izglasali na čelo fss, jesu li digli glas protiv nerazumne gradnje stadiona, regularnost lige.......? Pogledajmo se u ogledalo pre nego što počnemo da sere*o o drugima.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Sun Dec 10, 2023 7:33 am
Deep Purple wrote: Sat Dec 09, 2023 7:21 pm
Mare_Liman wrote: Sat Dec 09, 2023 4:34 pm Наш братски клуб јесењи шампион са 10 бодова предности и утакмицом више у односу на другопласирани Зрињски
Bez da ulazim u bilo kakvu diskusiju ali samo taj podatak dovoljno govori o regularnosti njihove lige, Borac je postao sve protiv čega se naš klub bori, da ne kažem treći blizanac. Borac kao klub poštujem da se odmah razumemo.
Ajde da ne ponavljamo ove stare fkoskule. Čime se to naš klub bori da ne postane treći blizanac? Pogledaj sastav uprave kluba, koga su izglasali na čelo fss, jesu li digli glas protiv nerazumne gradnje stadiona, regularnost lige.......? Pogledajmo se u ogledalo pre nego što počnemo da sere*o o drugima.

Da li si gledao Borac ove sezone?

Ako nisi onda nemoj da komentarišeš, ne pričam o tim stvarima već isključivo o dešavanjima na terenu.

I kad sam rekao “sve protiv čega se naš klub bori” nisam mislio kroz prizmu uprave i ostalog već isključivo o stvarima vezanim za teren.

Mi smo svedoci da godinama već nemamo nikakvu sudijsku zaštitu i u najgorem slučaju imamo diskutabilno suđenje.

Ne želim da kažem kako nas sapliću ili slično ali nam ne dozvoljavaju ni 50:50 suđenje veoma često a pre koju nedelju si mogao i sam to da vidiš, osetiš.

Ovo nije kukanje nego samo želim da ti kažem ko god je nama u upravi i ma kakvi god da su to ljudi ja ne vidim da svoj položaj zloupotrebljavaju na taj način da kroz svoje kontakte ili šta god nama obezbeđuju nekakav položaj ili specijalan tretman, već šta više.

Tako da ja ovde ne serem već govorim kako stvari stoje i ti dobro znaš da sam u pravu ma ko god nas vodio.

@milancl

Slažem se brate ali opet i ako se naš klub ne bori protiv toga opet svoj položaj ne zloupotrebljava na terenu.
User avatar
Turija
Posts: 10717
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Sun Dec 10, 2023 8:21 am
slanobarac wrote: Sun Dec 10, 2023 7:33 am
Deep Purple wrote: Sat Dec 09, 2023 7:21 pm

Bez da ulazim u bilo kakvu diskusiju ali samo taj podatak dovoljno govori o regularnosti njihove lige, Borac je postao sve protiv čega se naš klub bori, da ne kažem treći blizanac. Borac kao klub poštujem da se odmah razumemo.
Ajde da ne ponavljamo ove stare fkoskule. Čime se to naš klub bori da ne postane treći blizanac? Pogledaj sastav uprave kluba, koga su izglasali na čelo fss, jesu li digli glas protiv nerazumne gradnje stadiona, regularnost lige.......? Pogledajmo se u ogledalo pre nego što počnemo da sere*o o drugima.

Da li si gledao Borac ove sezone?

Ako nisi onda nemoj da komentarišeš, ne pričam o tim stvarima već isključivo o dešavanjima na terenu.

I kad sam rekao “sve protiv čega se naš klub bori” nisam mislio kroz prizmu uprave i ostalog već isključivo o stvarima vezanim za teren.

Mi smo svedoci da godinama već nemamo nikakvu sudijsku zaštitu i u najgorem slučaju imamo diskutabilno suđenje.

Ne želim da kažem kako nas sapliću ili slično ali nam ne dozvoljavaju ni 50:50 suđenje veoma često a pre koju nedelju si mogao i sam to da vidiš, osetiš.

Ovo nije kukanje nego samo želim da ti kažem ko god je nama u upravi i ma kakvi god da su to ljudi ja ne vidim da svoj položaj zloupotrebljavaju na taj način da kroz svoje kontakte ili šta god nama obezbeđuju nekakav položaj ili specijalan tretman, već šta više.

Tako da ja ovde ne serem već govorim kako stvari stoje i ti dobro znaš da sam u pravu ma ko god nas vodio.

@milancl

Slažem se brate ali opet i ako se naš klub ne bori protiv toga opet svoj položaj ne zloupotrebljava na terenu.
Slazem se sa napisanim, pogotovo sa poslednjom recenicom.

Jer, protiv nas svi mogu da imaju ravnopravno sudjenje, a cesto i ravnopravnije.
Koliko bodova smo samo zbog toga izgubili i to je pokazatelj koliki je uticaj ,,nase" uprave na tretman Kluba na terenu i fudbalskim organima. Mislim da svaki superligas ima veci uticaj, pa i drugoligasi i treceligasi, koji su, eto, npr dobili i nove stadione ili ce ih dobiti. A Vosa ce krpiti ono sto se ne da zakrpiti - i to mozda.
Vosa je takav treci blizanac, prema kojoj se odnose kao prema trinaestom prasetu, krmace sa 12 sisa. :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

@Deep...uopšte se ne slažemo o ovome. Znaš li ti koji su klubovi izuzeti iz privatizacije i zbog čega?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

slanobarac wrote: Sun Dec 10, 2023 10:24 am @Deep...uopšte se ne slažemo o ovome. Znaš li ti koji su klubovi izuzeti iz privatizacije i zbog čega?
Ne razumeš o čemu pričam.

U Srbiji su svi klubovi izuzeti iz privatizacije i ako znam šta želiš da kažeš i razumem ja u kom ti pravcu razmišljaš, samo tema o kojoj pričamo je totalno drugačija.
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sun Dec 10, 2023 11:55 am
slanobarac wrote: Sun Dec 10, 2023 10:24 am @Deep...uopšte se ne slažemo o ovome. Znaš li ti koji su klubovi izuzeti iz privatizacije i zbog čega?
Ne razumeš o čemu pričam.

U Srbiji su svi klubovi izuzeti iz privatizacije i ako znam šta želiš da kažeš i razumem ja u kom ti pravcu razmišljaš, samo tema o kojoj pričamo je totalno drugačija.
Ok, ja ne razumem o čemu ti pričaš, razumljivo. :mrgreen:
Ali ti vidim da ne znaš da su samo 3 kluba izuzeta iz privatizacije. Govorim o fudbalu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Deep Purple »

Naravno da znam to, samo ti vrtiš istu ploču a poenta mog upisa je bila nešto skroz drugo. :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9755
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Voja »

Ne bih da se mesam, ali mislim da su svi klubovi izuzeti iz privatizacije i da uopste ne postoji zakon o privatizaciji u sportu. To sto Sosa rece pre neki dan da su samo 3 kluba izuzeta mislim da nije tacno. A ako na forumu ima neko iz te struke mislim da nam moze odgonetnuti
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3861
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Red Marquis »

Postoji Zakon o sportu već jedno 6-7 godina, u kom je navedeno da će se posebnim zakonom pitanje imovine i kapitala u društvenoj i javnoj svojini urediti. Ali taj zakon nije donesen niti će u skorije vreme i sve je ostalo isto, to jest nedefinisanih vlasničkih struktura, idealno da se pere novac i kontrolišu kako klubovi tako i navijači.
Te inicijative o izuzetosti od privatizacije su nevažne, jer se mogu preinačiti u jednom danu ako se nekom ćefne. Kako god, nema zakona o privatizaciji, neće ga ni biti, i neće nijedan klub biti privatizovan a ne samo blizanci i mi.
Io odio Belgrado
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Krle »

Koliko se sećam postoji zakon koji se ne sprovodi u kom piše o blizancima i nama da ne možemo da budemo privatizovani jer smo od nacionalnog značaja. A čini mi se da je problem što niko neće da kupi ostatak ponude.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Post Reply