17. kolo: partizan - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Locked
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Rabba »

Nevernik II wrote: Mon Dec 04, 2023 4:07 pm Ne znam kako si zaključio da je u pitanju rasistički post ali ajde da dodatno objasnim...da, imamo jednog Kembela, zadnja rečenica je opisala sve naše igrače zato je u množini.
Svi su limitirani, sebični i sporo razmišljaju bez obzira na boju kože.
Bogami nije jedini.

Drago mi je da si dopunio objašnjenje, sa kojim se slažem.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4787
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by gospodinFKV »

Nevernik II wrote: Mon Dec 04, 2023 4:07 pm Ne znam kako si zaključio da je u pitanju rasistički post ali ajde da dodatno objasnim...da, imamo jednog Kembela, zadnja rečenica je opisala sve naše igrače zato je u množini.
Svi su limitirani, sebični i sporo razmišljaju bez obzira na boju kože.
Zahvaljujem. :cheers:
Ne bi bio prvi put na forumu i zato je bitno pojasniti neke stvari. :lala:
User avatar
Maki
Posts: 1111
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Maki »

N13 wrote: Mon Dec 04, 2023 12:18 pm Maki to sto si rekao zapravo i jeste problem.
Mi smo poslednjeg dana prelaznog roka vec ispali iz Evrope i odigrali nekoliko kola u ligi sa katastrofalnim rezultatima. A da nam fale makar 2 zadnja vezna, znalo se jos na zimu prosle godine. Upravo je Marko izjavljivao na konferenciji posle proslogodisnjeg zimakog prelaznog roka da 'vec sada radimo na pojacanjima za leto'. I onda dovede jednog zadnjeg veznog, i to na pozajmicu, tek na kraju prelaznog roka. Ne radi se to tako.
Za Vukanovica, ako je njegova zasluga, mu jedino mogu cestitati, jer je bilo u trenutku panike zbog Bolingija. Ali i tu se postavlja pitanje, zasto je Vukic doveden na pocetku prelaznog roka, i to otkupljen? Zasto jos tada nije Vukanovic doveden umesto Vukica.

I trece, ne moze da se ne primeti da je nama preko 80% transfera (i dolaznih i odlaznih) vezano za Portugal. Portugal jeste zanimljivo trziste, ali meni to govori da su ipak u pitanju neke menadzerske kombinacije. MJ ocigledno tamo ima neke dilove sa ko zna kim.
A vise puta je mogla da se cuje prica da MJ iskljucivo odobrava transfere gde on licno ima neki procenat. Tamo gde nema on svoj udeo, odustaje. Ja ne znam da li je to istina, ali kad se tako nesto cuje sa vise razlicitih strana, onda ne mozes da ne posumnjas.
Slažem se sve, potpisujem. :cheers:

Mnogo je prostora za kritiku, jer radimo loše na svim frontovima.
Meni je Ranko trenutno na tapetu, jer je od igrača koje je zatekao u klubu uspeo da „oživi“ samo Milosavljevića, a to je premalo. Radomir je čak zaradio novi ugovor, iako smo svesni da dolaskom prekopotrebnih DM-ova, on neće imati mesto u timu, jer igra prvi put na toj poziciji. Loše radi klub u celosti, i svi zaslužuju kritiku.
Egal smo sa Lučancima na poziciji 7-8, to je naše ogledalo neuspeha. Ej, Lučancima!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1106
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by naseljekolumbija »

Maki wrote: Mon Dec 04, 2023 7:06 pm Egal smo sa Lučancima na poziciji 7-8, to je naše ogledalo neuspeha. Ej, Lučancima!
Реално нико није очекивао да напредујемо на табели после ова два кола. Наша шанса су следећих 10 кола, ако ту не освојимо бар 24 бода ми смо ћао што се тиче Европе.
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Na_3_boda »

Da li zna neko koliko koliko tomova sledece godine ide u Evropu 4 ili 5?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 947
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Mare_Liman »

Na_3_boda wrote: Tue Dec 05, 2023 10:30 pm Da li zna neko koliko koliko tomova sledece godine ide u Evropu 4 ili 5?
Након ове иде исто 5 само што првопласирани не иде директно у ЛШ већ ваљда у треће коло квалификација, а оне тамо 4 иде у Европу
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Na_3_boda
Posts: 76
Joined: Thu Aug 03, 2023 12:05 pm

Re: 17. kolo: par - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Na_3_boda »

Da li zna neko koliko timova sledece godine ide u Evropu 4 ili 5?
VošaNS
Posts: 749
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 17. kolo: partizan - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by VošaNS »

Dok se ne otvori za meč sa Napretkom, u ponedeljak u tim se vraća Mateus, baz Crnomarkovića zbog kartona.
Locked