Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1277
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Turija wrote: Sat Dec 02, 2023 8:27 pm
CRD FCV wrote: Sat Dec 02, 2023 8:15 pm Мислим да сад један прави репер Ранковог рада. Упоредите прве утакмице са близанцима ове сада две.
У прве две нам је и Чумић био ту.
У ове друге две смо били ближи бодовима.
+1
To sam i ja napisao u topiku o danasnjoj utakmici sa partizanom.

Mi stvaramo sanse, ali uzasno slabo sutiramo.
Koliko smo samo zicera i polusansi, zrelih kontri upropastili. Za to ne moze biti kriv Ranko.
A, za ne menjanje nekih startera, otkud znamo kakva je klauzula u ugovorima i ko vrsi pritisak na trenera? Pored svega toga, Popovic ima snage da se osmehne i pokusa da podigne ambijent i energiju da ne potonemo. Ne trebamo mu jos mi na vratu. Pustite coveka da odradi prelazni rok i pripreme.
+1
Jedino što zameram Ranku je ponavljanje taktike kad nema India. To može da upali protiv nekog slabijeg protivnika, a uglavnom ni tad.
User avatar
N13
Posts: 2055
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Ranko nije imao srece u ova 2 meca protiv blizanaca. Jedan jedini igrac u timu koji ne nezamenjiv (Mateus) mu se povredu u pola tekme protiv cigana i propusti celu protiv crnih. Mozda Mateus nije najbolji igrac kojeg imamo, ali je svakako najbitniji. To jest njehov uticaj na igtu je najveci. Kada je on tu i kada nije, to su potpuno 2 razlicite ekipe na terenu. Da smo imali njega, garantujem da bismo iz ove 2 utakmice izasli sa minimum 2 boda.

Takodje nije bilo srece ni na utakmici protiv Zeleznicara i Panceva. Onako prokockati 2 gola 2 puta je problem u glavi igraca. Naravno da je tu i taktika bitna, ali moje subjektivno misljenje je da nismo to prokockali zbog lose taktike vec su se igraci uplasili pobede. Posao za psihologa.

I sad zamislite da smo mi dobili cukaricki i zeleznicar, i blizancima skinuli makar po bod... kako bismo drugacije pricali. A to se nije desilo samo zbog nedostatka srece i hrabrosti kod pojedinaca.
Slicno je bilo i protov Spartaka, bolja igra nego rezultat. Jedino gde je ekipa zakazala i potpuno lose odigrala je u Pazaru. I to je po meni jedina utakmica gde je trener morao da se zapita sta je poslo po zlu. A ovo ostalo, vratice nam se, nadam se. Samo jos da bude novca da selektira ekipu, i nadam se mnogo boljem prolecu.
User avatar
Turija
Posts: 10733
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Sat Dec 02, 2023 8:31 pm
Turija wrote: Sat Dec 02, 2023 8:27 pm
CRD FCV wrote: Sat Dec 02, 2023 8:15 pm Мислим да сад један прави репер Ранковог рада. Упоредите прве утакмице са близанцима ове сада две.
У прве две нам је и Чумић био ту.
У ове друге две смо били ближи бодовима.
+1
To sam i ja napisao u topiku o danasnjoj utakmici sa partizanom.

Mi stvaramo sanse, ali uzasno slabo sutiramo.
Koliko smo samo zicera i polusansi, zrelih kontri upropastili. Za to ne moze biti kriv Ranko.
A, za ne menjanje nekih startera, otkud znamo kakva je klauzula u ugovorima i ko vrsi pritisak na trenera? Pored svega toga, Popovic ima snage da se osmehne i pokusa da podigne ambijent i energiju da ne potonemo. Ne trebamo mu jos mi na vratu. Pustite coveka da odradi prelazni rok i pripreme.
+1
Jedino što zameram Ranku je ponavljanje taktike kad nema India. To može da upali protiv nekog slabijeg protivnika, a uglavnom ni tad.
I sve nas da pita, koga na zadnjem veznom, ne verujem da bi rekli taj treba.
Da stavi Miletica na ovoj utakmici je prevelik rizik, pa mozda i cak kontraproduktivno za mladog igraca sa malim iskustvom u seniorima.
Ko je sledeci zadnji vezni? Nemamo ga. Jedino da prekomanduje nekog npr. Gurama. A, u dve poslednje utakmice ga bas tera maler. I da ne uspe rokada, opet na dusu trenera. Da stavi Djordjevica u ovoj utakmici, koji to nikad nije igrao?

Jednostavno mi nemamo zadnjeg veznog, osim pozajmljenog Mateusa. A, za to su krivi MJ, Grujic i uprava.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

A nekad smo samo DMove pravili, bila gužva.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1029
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Krle wrote: Sat Dec 02, 2023 8:57 pm A nekad smo samo DMove pravili, bila gužva.
Нема ни на ФМ више, кажу ти одмах да си ту најслабије попуњен, на позајмицима једино Кокановић ту и тамо, није ми јасно довођење Индиа и експресно пуштање Буснића на позајмицу, колико год био рупа он је класични задњи везни и за ротацију би у овом тренутку био иделан...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4191
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Busnic ni u jednoj varijantu ne moze biti idealan… :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1029
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Sun Dec 03, 2023 12:37 pm Busnic ni u jednoj varijantu ne moze biti idealan… :)
Може у варијанти кад Зука мора да игра задњег везног у пару са Рајком...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Ko je taj Rajko, pominje se već x puta? Mi nemamo nikakvog Rajka.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
milancl
Posts: 479
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by milancl »

Krle wrote: Sun Dec 03, 2023 1:07 pm Ko je taj Rajko, pominje se već x puta? Mi nemamo nikakvog Rajka.
Pretpostavljam da su tako "krstili" Milosavljevića
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1029
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Krle wrote: Sun Dec 03, 2023 1:07 pm Ko je taj Rajko, pominje se već x puta? Mi nemamo nikakvog Rajka.
Радомир - Рајко Милосављевић
У клубу га сви зову Рајко, на пресу исто кад се причало Ранко каже Рајко, а и на инстаграму је уписан ако се не варам рајкомилосављевић
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

A, fala. Meni nekako uz Radomir ide Raša, al jbg. :cheers:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Nadimak mu je Rajko.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Mnogo gori od njega su dobili sezonu da se pokazu.
Mnogo gori od njega su dobili da sastave tim za sezonu.
Covek od :shit: pokusava pitu da napravi. To traje.

Steta je to sto mu je prvi prelazni rok zimski. Tu nema puno opcija, osim likova koji dolaze nazad iz Azije recimo.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3916
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Da sam ja na Rankovom mestu naduvao bih na sledećoj konferenciji forumaše samo tako :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9769
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Dec 04, 2023 11:16 pm Da sam ja na Rankovom mestu naduvao bih na sledećoj konferenciji forumaše samo tako :mrgreen:
Meni je i veliki pomak sto covek posle svakog meca kaze bas ono sto je bilo na mecu. Evo i sad posle partizana je rekao da smo igrali samo 20 minuta posle partizanovog gola sto i jeste tacno. A recimo Duljaj kaze "bila je fenomenalna utakmica" :mrgreen: Kontam da bi i Batak tako nesto izjavio, a Mima... ima li neko da nije zaboravio Mimu? :)
Image
Post Reply