Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3555
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

:cheers:
gospodinFKV wrote: Fri Dec 01, 2023 7:25 pm Image
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

slanobarac wrote: Fri Dec 01, 2023 9:08 pm :cheers:
gospodinFKV wrote: Fri Dec 01, 2023 7:25 pm Image
Eto, i šta fali kokicama? :whistler:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Fri Dec 01, 2023 5:48 pm Imam previše godina da bih se oduševljavao i zaljubljivao u nekog


Зар не знаш да права љубав године не броји што би рекао један певач.
Savcic Luka
Posts: 360
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Fri Dec 01, 2023 11:01 am U jednom sam dahu pročitao. Nadavno u ovakvoj dužini intervju-a ne može sve izrečeno biti na nekom visokom nivou od sagovornika i da se sa svime slažemo ali Ranko je neko ko stvarno treba da dobije kredita od nas i da mu se stvore svi potrebni uslovi za rad. Nekako stičem utisak da je on nadograđena verzija Rastavca i mislim da je on ono što nam je potrebno u ovom trenutku.
Sad pročitah.
“Jebote, od ovog može da se rikne.” 😁😁

Samo da se nastavi ovako, biće pun stadion. Svi smo željni svog kluba i svog grada.

Sutra na pašnjaku, mi smo na zapadu bliže našim.
Nadamo se najboljem, sve me strah da napišem pobedi 😁
Rakovac
Posts: 114
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Lalatović, voleli ga ili ne, koji god je tim trenirao izvlačio je rezultatski maksimum. Sa Borcem iz Čačka, Radničkim iz Niša i Kragujevca. Sa nama je uzeo kup protiv napaljenih grobara u Nišu, i izvukao iz tima koji smo imali maksimum. Prošle godine sa Gat om je ispao iz lige a utakmicu nije izgubio, evo sa raspalim Spartakom nas je stigao sa bodovima.
Možda neki njegovi postupci nisu dopadljivi, politički se sa njim ja prvi sto posto ne slažem, ali on je Diego Simeone srpskog fudbala i sa ovim timom bi osvojio sigurno više bodova nego ovaj simpatični smeško koji vas je sve opčinio.
Lično mislim da je i Piksi neviđena prevara od trenera i mnogo bi rezultatski prolazili da nam je u reprezentaciji trener Lalatović.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3865
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Rakovac wrote: Sat Dec 02, 2023 6:03 pm Lalatović, voleli ga ili ne, koji god je tim trenirao izvlačio je rezultatski maksimum. Sa Borcem iz Čačka, Radničkim iz Niša i Kragujevca. Sa nama je uzeo kup protiv napaljenih grobara u Nišu, i izvukao iz tima koji smo imali maksimum. Prošle godine sa Gat om je ispao iz lige a utakmicu nije izgubio, evo sa raspalim Spartakom nas je stigao sa bodovima.
Možda neki njegovi postupci nisu dopadljivi, politički se sa njim ja prvi sto posto ne slažem, ali on je Diego Simeone srpskog fudbala i sa ovim timom bi osvojio sigurno više bodova nego ovaj simpatični smeško koji vas je sve opčinio.
Lično mislim da je i Piksi neviđena prevara od trenera i mnogo bi rezultatski prolazili da nam je u reprezentaciji trener Lalatović.
Debilčina, i daleko mu lepa kuća.
Ne znam čime je neke od vas opčinio on, svuda se S RAZLOGOM zadržavao kratko.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3555
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Lalatović je dijagnoza a ne trener.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Rakovac
Posts: 114
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Napisali ste da je Lalatović debilčina i ne znam šta još ali niste mu osporili jer ne možete rezultate koje je postizao u našim klubovima, da ih ne ponavljam i vi ih dobro znate. Jeste, ume da napravi cirkus pored terena i na terenu, ali ne rade li to i neki veliki treneri ? Protiv Partizana u finalu kupa navukao je sav gnev navijača na sebe i to ne slučajno, rasteretio je time igrače. Realno uzeti kup Partizanu pred punim stadionom njihovih navijača i sa našim timom koji je bio za tri plus je bio veliki uspeh. Kada je bio trener kod nas izvlačio je rezultatski maksimum u odnosu na tim sa kojim je raspolagao isto kao i u drugim klubovima.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Red Marquis wrote: Sat Dec 02, 2023 6:07 pm Ne znam čime je neke od vas opčinio on, svuda se S RAZLOGOM zadržavao kratko.
I ne samo to nego kad je otisao iza sebe je ostavio pustos i totalnu propast, doveo klubove na rub gasenja...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1039
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Rakovac wrote: Sat Dec 02, 2023 6:38 pm Napisali ste da je Lalatović debilčina i ne znam šta još ali niste mu osporili jer ne možete rezultate koje je postizao u našim klubovima, da ih ne ponavljam i vi ih dobro znate. Jeste, ume da napravi cirkus pored terena i na terenu, ali ne rade li to i neki veliki treneri ? Protiv Partizana u finalu kupa navukao je sav gnev navijača na sebe i to ne slučajno, rasteretio je time igrače. Realno uzeti kup Partizanu pred punim stadionom njihovih navijača i sa našim timom koji je bio za tri plus je bio veliki uspeh. Kada je bio trener kod nas izvlačio je rezultatski maksimum u odnosu na tim sa kojim je raspolagao isto kao i u drugim klubovima.
Резултате је постигао зна се преко кога, зна се преко чега, где су ти резултати у Борцу и Украјини, где нема предводника? Симпатичан свакако уз аут линију са својом енергијом и прес конференцијама, хвала му на купу, ал далеко му лепа кућа...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3555
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Je**š Lalatovića ajmo o ovom sadašnjem i njegovoj postavci.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Rakovac
Posts: 114
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Još ovo o Lalatoviću i završavam na tu priču. Napisati da je ostavljao iza sebe u klubovima iz kojih je odlazio pustoš i propast je stvarno glupost. Pa on je bio trener u tim klubovima(npr. kada je otišao iz Borca gde je imao odlične rezultate klub je stvarno doživeo finansijski kolaps ali kakve veze je on sa tim imao) a ne član uprave. Ne znam kakvu je pustoš i propast npr ostavio kad je otišao iz FKV.
Imao je svoje gafove, mene je posebno nerviralo uvlačenje Vučiću, ali kao trener kod nas i gde god je bio je od raspoloživog izvlačio maksimum. Ende.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3989
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Potpunu pustoš, bežao je kao pacov prvi iz broda koji tone. Timovi iza njega bez igrača spremnog za prodaju. Što dalje.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1660
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Мислим да сад један прави репер Ранковог рада. Упоредите прве утакмице са близанцима ове сада две.
У прве две нам је и Чумић био ту.
У ове друге две смо били ближи бодовима.
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

CRD FCV wrote: Sat Dec 02, 2023 8:15 pm Мислим да сад један прави репер Ранковог рада. Упоредите прве утакмице са близанцима ове сада две.
У прве две нам је и Чумић био ту.
У ове друге две смо били ближи бодовима.
+1
To sam i ja napisao u topiku o danasnjoj utakmici sa partizanom.

Mi stvaramo sanse, ali uzasno slabo sutiramo.
Koliko smo samo zicera i polusansi, zrelih kontri upropastili. Za to ne moze biti kriv Ranko.
A, za ne menjanje nekih startera, otkud znamo kakva je klauzula u ugovorima i ko vrsi pritisak na trenera? Pored svega toga, Popovic ima snage da se osmehne i pokusa da podigne ambijent i energiju da ne potonemo. Ne trebamo mu jos mi na vratu. Pustite coveka da odradi prelazni rok i pripreme.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply