Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ma jooooook.
Treba menjati trenere stalno. Jesmo li cuvari tradicije ili nismo? Moramo da odrzavamo standard sa minimum tri trenera godisnje. Tako to rade ozbiljni klubovi.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Uzeo sam kokice i čekam Slanobarca :mrgreen:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Turija wrote: Fri Dec 01, 2023 1:13 pm Previse i precesto smo menjali trenere i nista nam to dobro nije donelo. Moramo da probamo da radimo drugacije.

Ranko deluje da se dobro uklopio i sa igracima i sa navijacima. Ima ispravne rezone, prosao je svet, pokusava da osavremeni nasu igru i izgleda mi da ima viziju i da mu Novi Sad i Vojvodina odgovaraju. Da je nekako sve ,, kliknulo"?
Treba coveku dati priliku.
+1

S tim da smo neke menjali itekako sa razlogom i itekako sa zakasnjenjem.

I jos jedno pitanje mi je misterija. Ja nikada nisam cuo za Ranka kao trenera dok nije dosao kod nas, zivo me zanima ko je inicijator njegovog dolaska kod nas.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Krle wrote: Fri Dec 01, 2023 2:50 pm Uzeo sam kokice i čekam Slanobarca :mrgreen:
Ha, haa :D :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 879
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Ranko se za ovih par meseci lepo uklopio, vidi se da čovek razume i zna svoj zanat. Jednostavno, iz njegovih reči izlazi ta trenerska (pa i ljudska) profesionalnost koju je pokupio u svim tim zemljama gde je radio.
Ovo je pravi test za upravu kluba. Ukoliko oni zaista žele neki značajan rezultat tokom svog mandata podržaće Ranka 100% ili će mu prvom prilikom uručiti otkaz i pokazati da nisu drugačiji od ovih prethodnih (mada, nije da se neka imena nisu promenila).
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Krle wrote: Fri Dec 01, 2023 2:50 pm Uzeo sam kokice i čekam Slanobarca :mrgreen:
Tu sam. Kaži šta te muči? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

slanobarac wrote: Fri Dec 01, 2023 5:25 pm
Krle wrote: Fri Dec 01, 2023 2:50 pm Uzeo sam kokice i čekam Slanobarca :mrgreen:
Tu sam. Kaži šta te muči? :mrgreen:
Ma znaš, tvoje viđenje svega ovoga :deal:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Krle wrote: Fri Dec 01, 2023 5:32 pm
slanobarac wrote: Fri Dec 01, 2023 5:25 pm
Krle wrote: Fri Dec 01, 2023 2:50 pm Uzeo sam kokice i čekam Slanobarca :mrgreen:
Tu sam. Kaži šta te muči? :mrgreen:
Ma znaš, tvoje viđenje svega ovoga :deal:
Imam previše godina da bih se oduševljavao i zaljubljivao u nekog. Interesuje me teren i verujem da bi to trebalo i trenera. Ove priče iz mladosti su pitke za čitanje i svakako jedinstvena pojava u trenerskim vodama,nesvakidašnje za Srbiju, to je sigurno. Po onome što radi je kilometrima daleko od poslednja četiri trenera ali rano je za neki konačan utisak. Nekako mi njegova priča i rezultati nisu u nekom skladu. Raduje me( ujedno i ljuti) što otvoreno govori o ponašanju pojedinaca i njihovom odnosu prema klubu. Te bi trebalo pedalirati na zimu da ne truju ostale. Ma ko to bio. Znači sa njim treba biti strpljiv (je l' tako @Deep), dovesti mu na zimu šta traži, pa da vidimo gde smo. Želim mu sreću i titulu 25/26. Zadovoljan?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Slanobarac, trepni dva puta ako su te kidnapovali... :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Pa, liči da imamo konsenzus na forumu. Retki trenuci. Zadovoljni Slaninar? Teško... :shock:
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Milan wrote: Fri Dec 01, 2023 5:59 pm Slanobarac, trepni dva puta ako su te kidnapovali... :mrgreen:
:roll: :mrgreen:
Ajde nađi na forumu i kvotuj deo gde sam nešto :shit: za ovog trenera. Samo kritika. I ti konstruktivna. Nije on kao onaj Tralalatović ili Trener a da ne pričamo o zbiljiću. To je posebna ekipa, priznajem meni naročito omiljena. Srećom dvojica su bivši. Nadam se i trećem.
PS:Ovde radi propaganda bolje nego u štabu sns-a. Kad jednom dobiješ etiketu to je to.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Gari, očigledna je zajebancija. Ne znam što si na kraj srca…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3536
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Milan wrote: Fri Dec 01, 2023 6:43 pm Gari, očigledna je zajebancija. Ne znam što si na kraj srca…
Sve ok. Meteoropatski problemi. :mrgreen:
Nema teme o sutrašnjoj utakmici pa me sve nešto svrbi.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Image
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Fri Dec 01, 2023 7:25 pm Image
Gde iskopa ovaj kadar :D
Nadam se da se slanobarac ne ljuti :cheers:
Mora Grof otvarati topik sto pre :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply