Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1657
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

ultra komsa wrote: Wed Nov 08, 2023 7:29 pm Dolazim u veliki klub. Velika je obaveza nositi dres Vojvodine! Čuo sam mnogo lepih stvari od mojih prijatelja. Naše je da napadnemo Evropu, i osvojimo kup! Atmosfera je pozitivna, vidimo se na terenu! Pozvao bi navijače da nas podrže, jer jedino uz njihovu pomoć možemo do cilja. :cheers:
Да ли си дошао у Војводину јер си кроз разговор са председником Збиљићем схватио да је озбиљна прича, да се гради нешто позитивно а од играча чуо да су плате редовне?
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Bonusi su tu, nov stadion je tu, jake stipendije za najbolje, 13ta plata prvotimcima, Sanja Beba da naparimo oci. Sta jedan fudbaler da pozeli jos? Hvala na recima podske! Lopta je okruga, neka Vosa pobedi!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9765
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Rabba wrote: Wed Nov 08, 2023 8:38 pm
Mare_Liman wrote: Wed Nov 08, 2023 8:29 pm
Red Marquis wrote: Wed Nov 08, 2023 7:55 pm
Zaboravio si da nam kažeš kad očekuješ da se oporaviš od povrede :mrgreen:
И да ће покушати код нас да пронађе праву форму уз континуитет утакмица. :mrgreen:
I da ne gleda na Vošu kao na usputnu stanicu.
U (toliko) brzom vozu nema usputnih stanica :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

ultra komsa wrote: Wed Nov 08, 2023 9:54 pm Lopta je okruga, neka Vosa pobedi!
I Kup je naš!! :devil:
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Usta vas… Ja čitam citat @ultra komsa i pomislio da je neko potpisao i izjavio fudbaler starting pack izjavu.
User avatar
rykerfcv
Posts: 783
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Ne znam koliko je tacna informacija.

Jovan Miladinovic golman zvezde rodjen 2007 godine je sve dogovorio sa nama.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

rykerfcv wrote: Fri Nov 10, 2023 12:57 pm Ne znam koliko je tacna informacija.

Jovan Miladinovic golman zvezde rodjen 2007 godine je sve dogovorio sa nama.
Tužio je cigane nakon što su mu pretili da promeni menadžera i očekuje raskid ugovora. Jedino što ih je tužio veću za rešavanje sporova FSS, pa ne znam kolike šanse ima… Tužio ih je za mobbing.

Ja sam ovde već pisao da po mojim informacijama imamo jako, jako loše odnose sa zvezdom i da je sve kulminiralo u periodu između odlaska Kabića i neodlaganja utakmice.
Javna je tajna da nas tvorza ne može kao klub da smisli plus i one scene u svlačionici nakon 1:1 na stadionu Rajko Mitić prošle sezone kada je besneo i bacao stvari po svlačionici.

Sad da li mi imamo karaktera da im bacimo rukavicu u lice dovođenjem Miladinovića? Ne verujem.
hvylarn
Posts: 408
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Deep Purple wrote: Fri Nov 10, 2023 2:03 pm
rykerfcv wrote: Fri Nov 10, 2023 12:57 pm Ne znam koliko je tacna informacija.

Jovan Miladinovic golman zvezde rodjen 2007 godine je sve dogovorio sa nama.
Tužio je cigane nakon što su mu pretili da promeni menadžera i očekuje raskid ugovora. Jedino što ih je tužio veću za rešavanje sporova FSS, pa ne znam kolike šanse ima… Tužio ih je za mobbing.

Ja sam ovde već pisao da po mojim informacijama imamo jako, jako loše odnose sa zvezdom i da je sve kulminiralo u periodu između odlaska Kabića i neodlaganja utakmice.
Javna je tajna da nas tvorza ne može kao klub da smisli plus i one scene u svlačionici nakon 1:1 na stadionu Rajko Mitić prošle sezone kada je besneo i bacao stvari po svlačionici.

Sad da li mi imamo karaktera da im bacimo rukavicu u lice dovođenjem Miladinovića? Ne verujem.
Zašto ne ukoliko dobije raskid ugovora? Šta će se oni uvredite jer smo mi doveli slobodnog igrača kojeg su oni hteli da izlevate?
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nije to taj iz voza.
ultra komsa
Posts: 413
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Nisam taj :thankyou:
User avatar
churguzijanac
Posts: 2056
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

User avatar
Deep Purple
Posts: 3913
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@hvylarn Prvo neka uspe da izboksuje raskid :)

A mi da smo imali kohones radili bi intenzivnije na povratku Kataija.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Deep Purple wrote: Fri Nov 10, 2023 7:47 pm A mi da smo imali kohones radili bi intenzivnije na povratku Kataija.
Nevezano za to što ga ne varim ni mrvicu, nama on ni ne treba. Čak i da ignorišemo to da taj nije imao prave radne navike ni prvi put kod nas, nama škripi na drugim pozicijama.
Nemamo centarfora, očajnički nam treba uz Mateusa još jedan pravi zadnji vezni, pa jedan kvalitetan štoper, i onda naravno desni bek. A ne da dovodimo ofanzivno krilo po stoti put.
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Nasa ekipa se bukvalno moze opisati sa "imamo svega, a nemamo nista"
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jel se zezaš il si ozbiljan?

Što se Kataija tiče, vratimo njega, Pavkova, imamo Vukanovića, još Borjana da uzmemo i da promenimo ime, lepo, ko ljudi, a ne ovako da se zezamo. Možda nas i Terzić zavoli. Pritom, ne verujem da zvezdanov ego može da dozvoli sebi da on kao veličina srpskog sporta može da ima mišljenje, bilo kakvo, o tako nebitnom klubu kao što smo mi...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply