Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Tanjga, Lane, Krasić, Kačar… Evo ispunila nam se svima želja, bivši igrači su tu u klubu… Pa da vidimo šta nam sad neće odgovarati :D
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Voša je u startu pogrešila što je ušla u razgovore oko igranja na Karađorđu. Da se igralo lepo u Čelarevu, došlo bi njih 20, nas 200-300 i sa domaćinskom atmosferom bi se lagano plasirali u naredno kolo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Kako moze biti greska sto smo dobili da utakmicu u kojoj smo gosti igramo na svom stadionu? :D
I ko kaze da bi njih bilo 20 u Celarevu? Njih je probudilo ime protivnika, a ne mesto igranja.
I ko kaze da bismo pobedili u Celarevu? Nasa prednost u odnosu na njih je brza pas igra. Na oranici u celarevu to ne bi bilo moguce igrati (setite se mucenja protiv Rumenke nedavno, nismo stvorili ni jednu sansu iz igre). Losiji teren odgovara ekipi koja se brani.

Mozda stvarno nesto tumacim pogresno, ali ne moze da mi udje u glavu da mi imamo strah od budjenja tog kluba i 'njihovih' navijaca.

Ovako je ispalo savrseno. Rutinski smo pobedili, iako je prvi gol kasno pao, isprozivali cigane i grobare koji su dosli da navijaju protiv nas, 3 tribine im otpevalo mars u beograd u glas, cutke su se pokupili i otisli. Niko vise ne prica o njima, osim nas ovde na forumu. Ni oni sami ne pricaju kako su nesto veliko napravili, jer nisu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Previse se paznje pridaje mutantu koji ce ispasti iz druge lige.
Fokusirajte se na povratak naseg Gojka! :lala:
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

gospodinFKV wrote: Fri Nov 03, 2023 11:03 am Previse se paznje pridaje mutantu koji ce ispasti iz druge lige.
Fokusirajte se na povratak naseg Gojka! :lala:
Predsednik FK Vojvodine je trebao da pretstavi Gojka Kacara i to kao novog direktora omladinske skole, a ne Grujic, kao svog novog trenera u omladinskoj skoli.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... odinu.html

To bi dalo nadu za bolju buducnost Vose. Ovo je ponizavajuce i ne budi nadu.
Mislim da je Gojko pogresio sto je pristao na takav tretman. Nije smeo potceniti sebe, kao legendarnog igraca Vose novijeg datuma i sa takvim CVijem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Fri Nov 03, 2023 11:38 am
gospodinFKV wrote: Fri Nov 03, 2023 11:03 am Previse se paznje pridaje mutantu koji ce ispasti iz druge lige.
Fokusirajte se na povratak naseg Gojka! :lala:
Predsednik FK Vojvodine je trebao da pretstavi Gojka Kacara i to kao novog direktora omladinske skole, a ne Grujic, kao svog novog trenera u omladinskoj skoli.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... odinu.html

To bi dalo nadu za bolju buducnost Vose. Ovo je ponizavajuce i ne budi nadu.
Mislim da je Gojko pogresio sto je pristao na takav tretman. Nije smeo potceniti sebe, kao legendarnog igraca Vose novijeg datuma i sa takvim CVijem.
Ne, nego je ovo upravo putanja kojom treba da se ide, stepenik po stepenik. To što je bio kvalitetan fudbaler ne znači i da je kvalitetan sportski radnik. Neka ide stepenik po stepenik, širi svoje znanje, stiče iskustvo , napreduje i pokaže kvalitet, pa Bože zdravlja za koju godinu da ga vidimo kao direktora omladinske škole ili glavnog trenera.
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Fri Nov 03, 2023 11:42 am
Turija wrote: Fri Nov 03, 2023 11:38 am
gospodinFKV wrote: Fri Nov 03, 2023 11:03 am Previse se paznje pridaje mutantu koji ce ispasti iz druge lige.
Fokusirajte se na povratak naseg Gojka! :lala:
Predsednik FK Vojvodine je trebao da pretstavi Gojka Kacara i to kao novog direktora omladinske skole, a ne Grujic, kao svog novog trenera u omladinskoj skoli.

https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Sport ... odinu.html

To bi dalo nadu za bolju buducnost Vose. Ovo je ponizavajuce i ne budi nadu.
Mislim da je Gojko pogresio sto je pristao na takav tretman. Nije smeo potceniti sebe, kao legendarnog igraca Vose novijeg datuma i sa takvim CVijem.
Ne nego je ovo upravo putanja kojom treba da se ide, stepenik po stepenik.
Da, ali ne za Gojka.
Kako je Tanjga postao potpredsednik Vose, kako MJ postao sportski direktor - da li su prethodno bili treneri kod Grujica?

Gojko je tu najveca legenda Vose u Klubu. Moras da vodis racuna i o coveku i imenu, a ne samo o uvrezenoj sematskoj putanji ( vrlo diskutabilnoj).

Da li je Sinisa Mihajlovic npr. isao tim putem i mnoge drugi legendarni igraci, koji su postali na primer treneri, a mnogi su i odmah uskocili na funkcije u bivsem klubu, bez trenerskog staza ( vise nego potreban im je taj igracki)?

Ne znam da li je izricita zelja Kacara da bude trener ( sto ne bih rekao, jer je bio funkcioner u Proleteru), pa je pristao samo zbog Vose?
Last edited by Turija on Fri Nov 03, 2023 12:24 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Turija upravo zato što ne znamo ne treba da i insinuiramo. Na kraju krajeva on je stavio paraf na ugovor za trenera u omladinskoj školi, niko ga na to nije terao. Znači svojom voljom je došao da radi kao trener.

Gojko je u Proleter otišao zbog Zdravka Kuzmanovića i ne vidim da su napravili ne znam kakav rezultat ali se sećam da se na forumu pisalo odnosno kukalo zašto nije Kačar kod nas a otišao je u Proleter. Eto sad je tu, umesto da budemo zadovoljni opet neko nezadovoljstvo.

Ja bih i Zdravka zaposlio u klub i pored toga što je osvedečeni cigan makar je odrastao i pravio karijeru daleko odavde, neko je i ime.
Neka se obrazuje i napreduje ako ima ambiciju da bude sportski radnik.

Nadam se da će se napraviti mesta i za Medojevića ali tek nakon što se oprosti u našem dresu :cheers:

Naš klub ne treba da bude odnosno postane uhljebljenje za sve naše bivše fudbalere ali je dobro da ih ima u klubu. Pre će lupam sad jedan Tadić da se vrati tamo gde su Kačar, Lane i Krasić nego tamo gde nisu.

A lično bih najviše voleo Đurovskog da vratimo da radi kod nas.
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

@Deep, nije insinuacija, nego moje vidjenje mesta Kacara u Vosi.
Ako je zelja Kacara trenerski poziv i ucenje,sto si ti napisao, onda je pravo mesto pomocni trener Prvog tima.

Po meni je daleko bolje za tu decu da im trener bude neko sa iskustvom (pa i pred penzijom), jer je prosao sve u tom pozivu. Ima akumulirano znanje obe vrste i moze najbolje da nauci omladinu fudbalu i sta ih sve ceka u karijeri.
Imace i najbolji odnos prema toj deci, da ih nauci da igraju. Kratka je igracka karijera i bavis se tada samo sobom i igrom, a ne time kako voditi treninge i kako pristupiti toj deci.Zato sam i napisao da je uvrezeni put, da pocetnik trenira decu, vrlo diskutabilan, pa mozda i pogresan? Zato i nemamo vise tehnicki i takticki obucene dece.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1022
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Uprava

Post by vdn slaninar »

Док не створимо једног Ројевића у фудбалском клубу нема леба од нас.Потребни су људи који поред знања воле клуб и виде га као свој,а не као одскочну даску до бг.
User avatar
slanobarac
Posts: 3568
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Gojko je prošao istu tu školu i njemu nije tu ništa nepoznato. Dobro je ovako a ako je to bila njegova želja onda još bolje. Korak po korak.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Gojko ce na toj poziciji biti nevidljiv dugo vremena, ako uopste izdrzi toliko?

Ja verujem da smo svi mi prizeljkivali i ocekivali povratak nasih najboljih igraca u Klub, kako bi se u razumnom roku osetiila i prepoznala pozitivna promena i energija u Vosi u odnosima i napretku u igri i organizaciji kluba.

Tu su sada 3--4 zeljena igraca povratnika na funkcijama u Klubu i sta se promenilo?
Potpredsednik otisao za Beograd, dvojica sive eminencije i jedan SD. Trener jos uvek samo u dobroj prici. Iskocio igrom jedino Zukic, a Milosavljevic i Lazarevic borbenoscu, UN i Radulovic popravkom izvodjenja kornera. Premalo za oporavak Stare dame i neki realniji optimizam. Tako bar meni izgleda danasnje stanje.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... esu/465880

Na takvoj funkciji sam ja video Gojka Kacara u Vojvodini
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1146
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Uprava

Post by Maki »

Uprava da se ugleda na TSC, a ne na Zvezdu i Partizan!
Jedan parametar:
Ove godine smo se pojačali sa 5 stranaca, a TSC ni s jednim.
Kajević
Bolingi
Giorbelidze
Mateus
Kembel
Trenutno su svi povređeni, osim što Kajević trenutno nije (spreman za 15 min igre). :roll:
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

@Maki
Ja tebe sve manje razumem... :shock:
User avatar
N13
Posts: 2065
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Uprava treba da se ugleda na TSC, ali ne sto se transfer politike tice, vec sto se drugih stvari tice, pre svega organizacionih i marketinskih.
U TSC-u se zna sta ko radi, i ljudi rade posao kako treba. To ce im dugorocno doneti rezultate.
Takodje, neke sitnice, ne toliko znacajne, ali pokazuju azurnost i organizaciju. Npr na TSC-ovom zvanicnom sajtu kod linkova ka drustvenim mrezama, logo twittera im je vec promenjen u logo X. Potpuno banalan primer, ali pokazuje ozbiljnost. Kod nas ce verovatno 'Twitter' stajati jos 20-ak godina :)
Takodje kupovina karata za utakmicu online, online sezonske, digitalna karta, citanje QR koda na ualzu. Web shop, sa mnostvo interesantnih stvari, od dresova, trening trenerki, do kisobrana, bicikla, termosa...

To su stvari za ugledati se na TSC. Njihova transfer politika bas i nema puno smisla. Zaradili su dobre pare, prodali najboljeg igraca prosle sezone. Nisu doveli zamenu, nisu nista ulozili. To im je dovoljno za nasu ligu, da budu u vrhu, ali nikako za nesto vise od toga. Luzerski, bez ambicija da rastu jos vise.

A ovaj post za strance, ne razumem. Sta je Mateus kriv sto je u zaru borbe dobio udarac u glavu? Kamo srece da su svi igraci tako borbeni. Bolingi imao bakteriju koja ga mogla ubiti. Nisu za te stvari ni ti igraci ni uprava kriva. Treba dovoditi strance, naravno. Samo bi bilo dobro da imamo neku malo ozbiljniju skauting sluzbu za to, a ne Markove dilove sa menadzerima.
Post Reply