O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
Odgovori
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

O Forumu i Sajtu

Post od Stara Garda »

Konacno smo nasli modifikaciju da stopiramo one silne robote od registrovanja. Znalo se njih 20+ nakotiti u roku od 24 sata! Ali nema vise.

Registracija je ponovo moguca, a e-mail nije bitan jer je samo potrebno da se korisnik aktivira od strane administratora.



Edit by: ogi
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Uskoro ocekujte nove igrace u temi "Pitajte .....",posto je Dejan dogovorio vec jedno gostovnje
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

Koliko cujem desila se tragedija,ubijen je veceras navijac Vojvodine..Ogiju predlazem da se forum zakljuca do daljnjeg!!!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Cisto jedno informativno pitanje moderatorima ili onoj osobi koja brise poruke koje mu se nesvidjaju!?!?
Da li ce ta demokratija biti na snazi i u buducnosti?Voleo bih da znam jer ne bih zeleo da gubim svoje vreme.....
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

vladans napisao:Cisto jedno informativno pitanje moderatorima ili onoj osobi koja brise poruke koje mu se nesvidjaju!?!?
Da li ce ta demokratija biti na snazi i u buducnosti?Voleo bih da znam jer ne bih zeleo da gubim svoje vreme.....


Poruke ili poruku?

Post koji si ostavio na temi "Pitajte Vlatka Grozdanoskog" nije bio adekvatan temi pa je isti obrisan...

Poruke tipa "...zabole njega za nas" i "on nas zajeb.va" nemaju mesta na toj temi...
Topik zakljucan, dok Vlatko ne resi problem sa racunarom i postavi odgovore koji su odavno napisani.
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Stara Garda napisao:
vladans napisao:Cisto jedno informativno pitanje moderatorima ili onoj osobi koja brise poruke koje mu se nesvidjaju!?!?
Da li ce ta demokratija biti na snazi i u buducnosti?Voleo bih da znam jer ne bih zeleo da gubim svoje vreme.....


Poruke ili poruku?

Post koji si ostavio na temi "Pitajte Vlatka Grozdanoskog" nije bio adekvatan temi pa je isti obrisan...

Poruke tipa "...zabole njega za nas" i "on nas zajeb.va" nemaju mesta na toj temi...
Topik zakljucan, dok Vlatko ne resi problem sa racunarom i postavi odgovore koji su odavno napisani.
Kao sto i sam znas mislim na poruke jer je pored moje obrisana i podbarina koja je bila takodje izuzetno neadekvatna....pretpostavljam

Drugo,nije fora da mi poturas stvari koje nisam napisao,poput"on nas zajeb.va",neznam cemu to?!

I trece ako ti stvarno mislis da ce neko poverovati u tu pricu da Vlatko tri meseca "ima problema" sa racunarom....?!U tom slucaju cu ti se zahvaliti sto si mi obrisao tu moju neadekvatnu poruku...
Stara Garda
Postovi: 772
Pridružio se: Sub Jan 22, 2005 4:41 pm

Post od Stara Garda »

vladans napisao:
Stara Garda napisao:
vladans napisao:Cisto jedno informativno pitanje moderatorima ili onoj osobi koja brise poruke koje mu se nesvidjaju!?!?
Da li ce ta demokratija biti na snazi i u buducnosti?Voleo bih da znam jer ne bih zeleo da gubim svoje vreme.....


Poruke ili poruku?

Post koji si ostavio na temi "Pitajte Vlatka Grozdanoskog" nije bio adekvatan temi pa je isti obrisan...

Poruke tipa "...zabole njega za nas" i "on nas zajeb.va" nemaju mesta na toj temi...
Topik zakljucan, dok Vlatko ne resi problem sa racunarom i postavi odgovore koji su odavno napisani.
Kao sto i sam znas mislim na poruke jer je pored moje obrisana i podbarina koja je bila takodje izuzetno neadekvatna....pretpostavljam

Drugo,nije fora da mi poturas stvari koje nisam napisao,poput"on nas zajeb.va",neznam cemu to?!

I trece ako ti stvarno mislis da ce neko poverovati u tu pricu da Vlatko tri meseca "ima problema" sa racunarom....?!U tom slucaju cu ti se zahvaliti sto si mi obrisao tu moju neadekvatnu poruku...
Podbara je dobio objasnjenje na PM zasto je obrisana njegova poruka,ti si dobio ovde...
Seti se koji je od moja dva citirana dela stajao kod tebe u poruci ispred zagrade a koji u zagradi, pa ces se setiti sta si napisao...

"Problem sa racunarom" je taj da u stanu nema internet i da forum cita preko mobilnog telefona(pohvalno sto se uopste i interesuje za "glas" navijaca)

p.s. toliko od mene na ovu temu,a i ostale teme

Pozdrav
Korisnikov avatar
021
Postovi: 849
Pridružio se: Pet Jan 21, 2005 6:46 pm

Post od 021 »

Slika

Novi rekord! :D
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Gde je nestao topic prvog kola sa zvezdom?
POŠTO OBRAZ ???!!!
vladans
Postovi: 548
Pridružio se: Uto Sep 18, 2007 2:55 pm
Lokacija: novi sad

Post od vladans »

Milan napisao:Gde je nestao topic prvog kola sa zvezdom?
Ne znam gde je nestao ali je sinoc bilo nekih problema sa forumom,bar sam ih ja imao!
Korisnikov avatar
Stoik
Starosedelac
Postovi: 743
Pridružio se: Čet Jan 13, 2005 1:06 pm
Lokacija: Novi Sad - Srbija
Kontakt:

Post od Stoik »

Ta na na na, na na na na... :mrgreen:

Topik je samo neko od moderatora ili admina premestio u arhivu, među ostale arhivirane utakmice.
Korisnikov avatar
Milan
Postovi: 4043
Pridružio se: Sre Sep 14, 2005 5:44 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Milan »

Red Firm napisao:Ta na na na, na na na na... :mrgreen:

Topik je samo neko od moderatora ili admina premestio u arhivu, među ostale arhivirane utakmice.
Neka budu ondak ljubazni i vrate ga...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Korisnikov avatar
Владика
Administrator
Postovi: 4320
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 12:58 pm

Post od Владика »

Topik posvecen igracu koji je od skoro presao kod onih prebacen je u arhivu. Dosta je bilo polemike a ko hoce vise informacija neka mi posalje pm!
Korisnikov avatar
Turija
Postovi: 10576
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 11:25 pm
Lokacija: Vojvodina

Post od Turija »

U poslednje vreme puno je bilo velikih frustracija, uzavrelih emocija, pa i teških reči, neuobičajenih za ovaj Forum.Jednostavno ljudi nisu mogli da se uzdrže (isto i ja), jer su ambicije kluba bile prepumpane.
Sledi pauza u domaćem prvenstvu.Pauza koja će dobro doći svima, pa i ovom Forumu.Dobar period da se saberu utisci i odmorimo od domaćeg fudbala.
O proteklom periodu, mi smo svoje mišljenje rekli.Da li će neko hteti da uzme u obzir stvari viđene iz navijačke perspektive, to već nije u našoj moći. Zato, mislim da je sada najprimerenije za sve, citirati najnoviji post 021:

021
...Mislim da ću se jedno vreme distancirati od FK Vojvodine i domaćeg fudbala...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Korisnikov avatar
Voja
Dežurni spiker
Postovi: 9552
Pridružio se: Sre Jan 19, 2005 5:54 pm
Lokacija: Kome trebam, već zna...

Post od Voja »

Turija napisao:Dobar period da se saberu utisci i odmorimo od domaćeg fudbala.
A sta to navijaci Vose mogu da sabiraju,a da na kraju ne dobiju rezultat sa predznakom MINUS ispred!?
Slika
Odgovori