Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CICA GLISA
Posts: 28
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:14 pm

Post by CICA GLISA »

Svaka Cast za Staru Gardu !

Upravu je covek , neznam zasto se odma napadaju ljudi i zasto razne spekulacije . Vi svi mozete da pricate sta ocete , ja vam kazem informacije koje sam dobio jer ste sigurno radoznali a ja bih to da podelim sa vama navijacima, ako ce te odmah osudjivati onda necu vise ni pisati i drzati to sto znam za sebe a vi draga gospodo ce te saznati kada i svi ostali iz medija . I jos jedna stvar , i dalje vidim da se kritikuje i kritikuje i kritikuje , a niko ( cast izuzecima ) da pohvali bilo koji potez uprave u bilo kom segmentu , lako je kritikovati iz stolice , a voleo bi da vidim nekog od vas da pokusa da dovede SAMO JEDNOG kako vi kazete kvalitetnog igraca ! Lako je Zvezdi (koja nije dovela nijedno pravo pojacanje ) i Partizanu (Ivanu Tomicu svaka cast ) koji su u minusu od 14 odnosno 17 miliona EURA da dovedu jednog Fejsu ili Princa iz Tagoe itd itd a da tonu sve dublje i dublje , a VOSA koja ce za 20 puta manje novca dovesti igrace sa kojim ce rame uz rame biti Zvezdi i Partizanu i biti MOZDA I JEDINI KLUB NA BALKANU KOJI NE DUGUJE NIKOME NI DINARA I RADI SA PLUSOM .... pozz
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

CICA GLISA wrote:Svaka Cast za Staru Gardu !

Upravu je covek , neznam zasto se odma napadaju ljudi i zasto razne spekulacije . Vi svi mozete da pricate sta ocete , ja vam kazem informacije koje sam dobio jer ste sigurno radoznali a ja bih to da podelim sa vama navijacima, ako ce te odmah osudjivati onda necu vise ni pisati i drzati to sto znam za sebe a vi draga gospodo ce te saznati kada i svi ostali iz medija . I jos jedna stvar , i dalje vidim da se kritikuje i kritikuje i kritikuje , a niko ( cast izuzecima ) da pohvali bilo koji potez uprave u bilo kom segmentu , lako je kritikovati iz stolice , a voleo bi da vidim nekog od vas da pokusa da dovede SAMO JEDNOG kako vi kazete kvalitetnog igraca ! Lako je Zvezdi (koja nije dovela nijedno pravo pojacanje ) i Partizanu (Ivanu Tomicu svaka cast ) koji su u minusu od 14 odnosno 17 miliona EURA da dovedu jednog Fejsu ili Princa iz Tagoe itd itd a da tonu sve dublje i dublje , a VOSA koja ce za 20 puta manje novca dovesti igrace sa kojim ce rame uz rame biti Zvezdi i Partizanu i biti MOZDA I JEDINI KLUB NA BALKANU KOJI NE DUGUJE NIKOME NI DINARA I RADI SA PLUSOM .... pozz
Nema potrebe da se ljutis i da ljutnju navijaca shvatas licno,jednostavno moras razumeti sve nas,ipak smo svi ljudi.Svako od nas zeli nasoj Vosi sve najbolje,a cesto mislimo da to sto uprava cini i nije najbolje moguce resenje.Jednostavno rezultati na kraju sezone ce reci ko je bio upravu,a ko nije.Ponavljam,ne treba da se ljutis i da odlazis sa foruma,jer ionako nam svaka informacija puno znaci,jer nam je Klub izuzetno lose medijski propracen.Dok navijaci BG blizanaca znaju ko je kad i sta jeo,sa kim igrao karte itd. na pripremama,mi ne znamo ni ko je sve na pripremama.Nema ljutnje,sve je to deo navijackog zivota.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Slažem se sa Giča Glišom da je blizancima stotinu puta lakše sa parama, i bez obzira koliki minus naprave, neće se dozvoliti da propadnu.Sa nama to već ne bi bio slučaj (a mnoge bi propast obradovala).
Ako se ova pomenuta pojačanja realizuju, i ne proda niko od naših ključnih igrača, onda ćemo već moći reći da smo nešto odradili u prelaznom roku.Objektivno, mi to i moramo uraditi (naravno, ako se nismo šalili sa najavljenim ambicijama). Jer, partizani će za našu ligu biti veoma jaka ekipa, dok je zvezda, još uvek, mačka u džaku (međutim, oni mogu lako sve da koriguju do 31 avgusta, iz već poznatih razloga).
Čiča Gliša jeste u pravu kad kaže da smo mi jedan od veoma retkih klubova sa pozitivnim bilansom.Ono, što je navijače nerviralo, a i dalje nervira, je to kakvi su igrači dovođeni dosad (čast Grozdanovskom), s obzirom da imamo neke značajnije pare, dosad pridošle ne smatram adekvatnim pojačanjima. Ako, pak dođe Dmitrović i taj reprezentativac, priča dobija drugi ton.Još jednom podvlačim, da se prelaznog roka plašim više zbog možda neočekivanih odlazaka, koji su realno u igri, sve do isteka prelaznog roka.
(Čast Davidovu, veoma ga cenim kao igrača i čoveka, ali ja mislim da bi nam od bivših, Franc više legao).
Inače, svako ko može da saopšti prilično pouzdane informacije je od velike koristi i značaja za ovaj forum ( kao i navijače Vojvodine koji ga prate).Jest da nas izgleda prati i gsn Tomić ( i ,,kraducka"), pa ode i Perić u partizane. Ali, šta možemo: ko pre devojci, njegova je.
Vlado, danas u svetu informacionih tehnologija, je potpuno irelevantno ko se gde nalazi. I nije ništa neobično da informaciju iz Novog Sada pre sazna čovek koji se nalazi na Novom Zelandu, od na primer, rođenog Novosađanina..
Last edited by Turija on Sat Jul 05, 2008 7:57 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Pomene Turija Franca...
Upravo je zavrsena utakmica Grbalj-Sivaspor u kojoj je Ivica postigao 2 efektna pogotka iz slobodnog udarca.Nadam se i da je neko iz kluba gledao ovu utakmicu...na kraju 2:2
Napred Voso!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:(Čast Davidovu, veoma ga cenim kao igrača i čoveka, ali ja mislim da bi nam od bivših, Franc više legao).
Zasto ne bi i Davidov i Franc? Pa nemamo mi milion igraca-kreativaca tog profila, narocito otkad ode Gojko videlo se koliko smo tanki sa tim. Pa nek igra onaj ko je u datom momentu spremniji, neka se menjaju, neka imamo resenje ako se jedan od njih nedajboze povredi. A obojica su onomad otisla pod "sumnjivim" okolnostima a mogli su jos puno da daju klubu...
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Radoye wrote:
Turija wrote:(Čast Davidovu, veoma ga cenim kao igrača i čoveka, ali ja mislim da bi nam od bivših, Franc više legao).
Zasto ne bi i Davidov i Franc? Pa nemamo mi milion igraca-kreativaca tog profila, narocito otkad ode Gojko videlo se koliko smo tanki sa tim. Pa nek igra onaj ko je u datom momentu spremniji, neka se menjaju, neka imamo resenje ako se jedan od njih nedajboze povredi. A obojica su onomad otisla pod "sumnjivim" okolnostima a mogli su jos puno da daju klubu...
Teško ćemo dovesti i jednog, a ne obojicu.
Drugo, mislim da nijedan od njih ne zaslužuje ulaz sa klupe, kao i da nije fer, u tim godinama, stavljati ih na klupu (a obojica, istovremeno, ne mogu igrati, jer nisu kompatibilan par- na žalost).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9773
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

CICA GLISA wrote:Jefferson potpisuje .... Moguci dolazak Dmitrovica .... Vrlo blizu je realizacija jednog reprezentativnog spica ... nesmem reci ime dok se transfer nerealizuje , i naredna 2 dana ce se znati
Nadam se samo da se tamo reprezentativni spicevi ne pozivaju u reprezentaciju,kao u reprezentaciji Srbije.... jer u nasoj zemlji je i Filip Djordjevic (ako sam dobro zapamtio) reprezentativni spic :wink:
Image
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Cica Gliso,ima li kakvih novosti?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Jedan od onih silnih stranaca koji su bili na probi u klubu koji ima izuzetno stroge kriterijume i zahteve danas igra u Panioniosu(koji inace trenira poznati Nemac Linen)i to vrlo dobro,rec je Brazilcu Dakolu koji je pre toga igrao i u Olimpijakosu!?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Danas je osvanuo naslov u "Sportu" da u Vosu dolazi italijan Makarone.Naime,rec je o 22-godisnjem spicu Milana,za kog nema mesta u timu.Prosle sezone se kalio u Invernu(milanov satelit)i igrao sa bivsim igracem Vojvodine Kurtusicem koji je imao presudnu ulogu u dolasku mladog igraca.Ugovor ce biti potpisan na 3 godine...
"Sport" je poznat po "bombama",tako da ne mozemo nista uzimati zdravo za gotovo dok ne vidimo...
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Voja wrote:
CICA GLISA wrote:Jefferson potpisuje .... Moguci dolazak Dmitrovica .... Vrlo blizu je realizacija jednog reprezentativnog spica ... nesmem reci ime dok se transfer nerealizuje , i naredna 2 dana ce se znati
Nadam se samo da se tamo reprezentativni spicevi ne pozivaju u reprezentaciju,kao u reprezentaciji Srbije.... jer u nasoj zemlji je i Filip Djordjevic (ako sam dobro zapamtio) reprezentativni spic :wink:
Vojo, ako dodje ovaj gorostasni napadac, mislim da ce problem realizacije biti resen...Bilo bi dobro razmisliti i o jednom kvalitetnom kreatoru igre, kao i o Pavlovicu koji je jos uvek u Napretku!

Baptista ostao

Igrači su juče dobili odmor, pa će u sredu opet imati trening, da bi generalnu probu za meč s Azerbejdžancima imali u četvrtak na stadionu "Karađorđe", gde će gostovati Vašaš. U meču s Mađarima navijači će imati priliku da na delu vide i mladog Brazilca Džefersona Baptistu.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

mihailov wrote:Danas je osvanuo naslov u "Sportu" da u Vosu dolazi italijan Makarone.Naime,rec je o 22-godisnjem spicu Milana,za kog nema mesta u timu.Prosle sezone se kalio u Invernu(milanov satelit)i igrao sa bivsim igracem Vojvodine Kurtusicem koji je imao presudnu ulogu u dolasku mladog igraca.Ugovor ce biti potpisan na 3 godine...
"Sport" je poznat po "bombama",tako da ne mozemo nista uzimati zdravo za gotovo dok ne vidimo...
Neznam da li je to neka sprdnja ili ne ali ja sam danas pokusao da pronadjem tok Makaronea ukoliko se uopste tako zove ali o njemu nepostoje nikakve informacije,tj.osim Masima Mekaronea nepostoji nijedan drugi!
Dal su nasi vrsni novinari opet izgubili ili dodali par slova ostaje pitanje!?
Da stvar bude gora ni ovaj klub Invern bar prema informacijama koje ja imam nije uopste "satelit" Milana!
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Ne znam zbog čega se toliko insistira na dovođenju napadača. Već smo doveli jednog, a tu su taj Brazilac i Ostrovski. Imamo Buača, Sepuju, Aleksića, koji su sami odradili proleće, uz to i oporavljenog Koraća. Da mene neko pita, dao bih punu slobodu Sepuji i pridodao bih mu Buača. Ubeđen sam da Sepuja ima sve predispozicije da izraste u vrhunskog napadača, treba mu samo dati da igra u kontinuitetu. Kada kažem predispozicije, ne mislim samo na fizičke. Treba imati u vidu da je Sepuja završio fakultet (koji naš igrač može time da se pohvali?), što se odmah vidi u igri - čovek razmišlja, koristi mozak. Sumnjam da možemo dovesti boljeg napadača od njega.
Da se vratim na temu, po meni bi bilo mnogo, mnogo važnije dovesti još jednog desnog beka, ali ne makar kakvog, i centralnog odbrambenog. Ako računaju da su Milutinović i onaj Ilić dovoljni, onda mislim da ćemo imati problema... S druge strane, ako Stošić bude opet igrao beka, ostaju u sredini odbrane Đurić i Mijatović (ne znam uopšte kakav je igrač). Ni leva strana odbrane mi nije baš po volji, Pavlović ne uliva poverenje, a zna se da Kiza ume da propusti puno utakmica zbog povreda, kartona i reprezentativnih obaveza.
Da su neopravdano zapostavljeni Medojević i Mitošević ne moram više da ponavljam...
Kada pogledamo malo bolje, skoro ceo tim od proleća je uglavnom neizmenjen, ostali smo značajno oslabljeni jedino odlaskom Pavićevića. Nekako dođe logično ako si ostao bez desnog beka, da taj gubitak nadomestiš kupovinom igrača približnog kvaliteta na istoj poziciji.
Oslobodili smo se određenih igrača, ali je stigla nova pošiljka robe iz second-hand shopa, koju sada pretpostavljam treba isprobati već od samog početka... Tako je bilo i prošle godine sa Šarcem i Lerincom i to nas je skupo koštalo, ne samo u utakmici sa Partizanom, već tokom celog avgusta meseca. Ali, tada je prvi protivnik bio nejaki Hibernijans, što je moglo sve da zavara (ne nas na forumu, naravno), a sada su tu mnogo neugodniji Azerbejdžanci. Naravno, prelazni rok nije ni blizu završen i još uvek možemo strahovati od odlaska nekih važnih igrača.
Sve u svemu, slika o mogućnostima pojačanja i, što je još važnije, Bekvalčevim zamislima biće mnogo jasnija posle utakmice u četvrtak.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9773
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Dejan wrote:
Voja wrote:
CICA GLISA wrote:Jefferson potpisuje .... Moguci dolazak Dmitrovica .... Vrlo blizu je realizacija jednog reprezentativnog spica ... nesmem reci ime dok se transfer nerealizuje , i naredna 2 dana ce se znati
Nadam se samo da se tamo reprezentativni spicevi ne pozivaju u reprezentaciju,kao u reprezentaciji Srbije.... jer u nasoj zemlji je i Filip Djordjevic (ako sam dobro zapamtio) reprezentativni spic :wink:
Vojo, ako dodje ovaj gorostasni napadac, mislim da ce problem realizacije biti resen...
Dejane,moj post se ne odnosi na tog igraca i na reprezentaciju italije :lol:
Vec na jednu drugu reprezentaciju,za koju recimo mozda vec neki nasi navijaci podsvesno navijaju kad ona igra
Image
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Svaki prelazni rok - ista prica. Nazalost.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Post Reply