Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Iako su kontam dosli avionom, na ovo instagram snimku se vidi da su nekada negde isli avionom. Ne mora da znaci da je video koji prati objavu napravljen sa friskim snimcima.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

masterNS wrote: Sun Oct 29, 2023 10:45 pm Iako su kontam dosli avionom, na ovo instagram snimku se vidi da su nekada negde isli avionom. Ne mora da znaci da je video koji prati objavu napravljen sa friskim snimcima.


Na ovom snimku se jasno vidi :)
masterNS
Posts: 577
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by masterNS »

Slazemo se. :) Ovde se vidi. :)
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Čest slučaj je da klupski autobus čeka igrače na odredištu…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3532
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Onda su otišli malim avionom bez prtljaga a ist poslali autobusom. Ja sam video u petak njihov autobus ispod velikog juga u koji ulaze igrači Frajburga.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Marketing kluba

Post by Mark Renton »

Red Marquis wrote: Sun Oct 29, 2023 2:01 pm Dobro navijanje Frajburgovih u Topoli, ali glavni utisak mi... malo im je mentalita ultra na niskom nivou, ako ti kreneš da kukaš i drukaš redarima i žališ se na nekog iz publike da ih izbace jer te psuje, odakle ste vi ispali, sa američkog bejzbola?!
Frajburg ipak dolazi iz relativno malog mesta pa i ne možeš očekivat da imaju nesto preterano ultra mentaliteta, pritom nikad nisu ni bili poznati po tome, a i deluje mi da se nikad nisu ni furali na taj stil, slična stvar kao i sa Volfsburgom, kada bi ih poredio sa nekim domacim oni su nesto slicno TSC-ovim
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 1979
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

Mark Renton wrote: Mon Oct 30, 2023 5:19 am
Red Marquis wrote: Sun Oct 29, 2023 2:01 pm Dobro navijanje Frajburgovih u Topoli, ali glavni utisak mi... malo im je mentalita ultra na niskom nivou, ako ti kreneš da kukaš i drukaš redarima i žališ se na nekog iz publike da ih izbace jer te psuje, odakle ste vi ispali, sa američkog bejzbola?!
Frajburg ipak dolazi iz relativno malog mesta pa i ne možeš očekivat da imaju nesto preterano ultra mentaliteta, pritom nikad nisu ni bili poznati po tome, a i deluje mi da se nikad nisu ni furali na taj stil, slična stvar kao i sa Volfsburgom, kada bi ih poredio sa nekim domacim oni su nesto slicno TSC-ovim
Као прво није мало место градић од око 250.000 људи, друго не знам какве то везе има да ли је мали или велики град, ео нпр Аталанта долази из Бергама који има отприлике становника као Суботица и имају своју групу онда навијачи Хелас Вероне град као Ниш по броју становника, Каљари који исто има добро групу долази из града од 150.000 становника.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Sinoć mi je retro dres stigao, dizajn je stvarno lep, šteta samo što grb nije šiven. Veličinu sam naravno promašio, uzimajte veličinu više pogotovo ako ne možete da probate pa uzimate “naslepo” o kvalitetu se da diskutovati
Sreća pa sam u treningu pa na nešto i ličim kad je uz telo :mrgreen:
Šalu na stranu, veličinu više uzimajte definitivno.

Oduševio sam se juče kako gostujući dres stoji i izgleda na igračima i čini mi se da je čak možda ispao i bolje od retro domaćeg. Neću da kažem da je lepši ali nekako bolje deluje. Ne znam kako da se izrazim.
User avatar
Mark Renton
Posts: 128
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: Marketing kluba

Post by Mark Renton »

Grbavica.021* wrote: Mon Oct 30, 2023 10:41 am
Mark Renton wrote: Mon Oct 30, 2023 5:19 am
Red Marquis wrote: Sun Oct 29, 2023 2:01 pm Dobro navijanje Frajburgovih u Topoli, ali glavni utisak mi... malo im je mentalita ultra na niskom nivou, ako ti kreneš da kukaš i drukaš redarima i žališ se na nekog iz publike da ih izbace jer te psuje, odakle ste vi ispali, sa američkog bejzbola?!
Frajburg ipak dolazi iz relativno malog mesta pa i ne možeš očekivat da imaju nesto preterano ultra mentaliteta, pritom nikad nisu ni bili poznati po tome, a i deluje mi da se nikad nisu ni furali na taj stil, slična stvar kao i sa Volfsburgom, kada bi ih poredio sa nekim domacim oni su nesto slicno TSC-ovim
Као прво није мало место градић од око 250.000 људи, друго не знам какве то везе има да ли је мали или велики град, ео нпр Аталанта долази из Бергама који има отприлике становника као Суботица и имају своју групу онда навијачи Хелас Вероне град као Ниш по броју становника, Каљари који исто има добро групу долази из града од 150.000 становника.
Bio sam ubeđen da je Frajburg daleko manji, moja greska. Ali je vidljivo da kod njihove mase slabo preovladava ultra stil, jednostavno kao da se nikada nisu furali na to, više mi se čini da tu preovladava ona porodična fudbalska kultura. Kod Žabara je druga stvar jer su oni perjanica navijackog pokreta kakvog znamo, pa svaki grad ima jaku grupu.
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Marketing kluba

Post by zime89 »

Mark Renton wrote: Mon Oct 30, 2023 9:29 pm
Grbavica.021* wrote: Mon Oct 30, 2023 10:41 am
Mark Renton wrote: Mon Oct 30, 2023 5:19 am

Frajburg ipak dolazi iz relativno malog mesta pa i ne možeš očekivat da imaju nesto preterano ultra mentaliteta, pritom nikad nisu ni bili poznati po tome, a i deluje mi da se nikad nisu ni furali na taj stil, slična stvar kao i sa Volfsburgom, kada bi ih poredio sa nekim domacim oni su nesto slicno TSC-ovim
Као прво није мало место градић од око 250.000 људи, друго не знам какве то везе има да ли је мали или велики град, ео нпр Аталанта долази из Бергама који има отприлике становника као Суботица и имају своју групу онда навијачи Хелас Вероне град као Ниш по броју становника, Каљари који исто има добро групу долази из града од 150.000 становника.
Bio sam ubeđen da je Frajburg daleko manji, moja greska. Ali je vidljivo da kod njihove mase slabo preovladava ultra stil, jednostavno kao da se nikada nisu furali na to, više mi se čini da tu preovladava ona porodična fudbalska kultura. Kod Žabara je druga stvar jer su oni perjanica navijackog pokreta kakvog znamo, pa svaki grad ima jaku grupu.
Pošto pratim baš nemačke klubove i navijače, da u pravu si nisu imali ultras stil sigurno ne kao Dynamo Dresden, St.Pauli ili slično. Mada u poslednje vreme imaju i oni sve bolje navijače u poslednje vreme imali su par dobrih antifa banera i ja sam bio iznenađen pošto pratim antifa scenu. Imaš ti u nemačkoj timove u trećoj , četvrtoj ligi koji prave baš dobru atmosferu ukucaj npr. od Chemie Leipziga sjajni navijači četvrta liga ,odlično. Meni npr navijači Uniona su klasu bolji od Hertha , Hertha su mi pozeri . :)
Bio sam juče u Murketu na SPENSU i uzeo onaj šal čuvari tradicije svilen odličan (1800), pa pitam prodavačicu ima još nešto ,kaže sve majice mali brojevi, a sve što doće odma se proda. Tražili su od kluba dukseve, majice veće veličine i ništa, a nije da ne traže. Kaže žena neće Voša da zaradi, a oko mene od one gamadi šta god hoćeš.
ZIME89
djoks
Posts: 85
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

Deep Purple wrote: Mon Oct 30, 2023 11:12 am Sinoć mi je retro dres stigao, dizajn je stvarno lep, šteta samo što grb nije šiven. Veličinu sam naravno promašio, uzimajte veličinu više pogotovo ako ne možete da probate pa uzimate “naslepo” o kvalitetu se da diskutovati
Sreća pa sam u treningu pa na nešto i ličim kad je uz telo :mrgreen:
Šalu na stranu, veličinu više uzimajte definitivno.

Oduševio sam se juče kako gostujući dres stoji i izgleda na igračima i čini mi se da je čak možda ispao i bolje od retro domaćeg. Neću da kažem da je lepši ali nekako bolje deluje. Ne znam kako da se izrazim.
Где си га поручио? Мени су рекли да се онлајн шоп отвара у октобру, ево данас је задњи дан октобра и идаље ништа
User avatar
Deep Purple
Posts: 3900
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

@Djoks

Izvini nije mi upis bio dovoljno precizan, burazer mi je uzeo dres i poslao. Da li si i ti preko?

Od sutra je u Firminom i Murke shopu gostujući dres dostupan.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1010
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

djoks wrote: Tue Oct 31, 2023 2:20 pm
Deep Purple wrote: Mon Oct 30, 2023 11:12 am Sinoć mi je retro dres stigao, dizajn je stvarno lep, šteta samo što grb nije šiven. Veličinu sam naravno promašio, uzimajte veličinu više pogotovo ako ne možete da probate pa uzimate “naslepo” o kvalitetu se da diskutovati
Sreća pa sam u treningu pa na nešto i ličim kad je uz telo :mrgreen:
Šalu na stranu, veličinu više uzimajte definitivno.

Oduševio sam se juče kako gostujući dres stoji i izgleda na igračima i čini mi se da je čak možda ispao i bolje od retro domaćeg. Neću da kažem da je lepši ali nekako bolje deluje. Ne znam kako da se izrazim.
Где си га поручио? Мени су рекли да се онлајн шоп отвара у октобру, ево данас је задњи дан октобра и идаље ништа
Тешко да ће то скоро, било би лепо да отворе онлајн шоп ко "великани" где се може наручити јакна, дукс, мајица, дрес клуба...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 775
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Marketing kluba

Post by VošaNS »

U murke šopu od sutra do 6. će se prodavati novi plavi dres.
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Bukvalno dva posta iznad tvog je to napisano. Može li, molim vas, da se obrati pažnja na to. Aj jednom, aj dva puta, ali konstantno se dupliraju informacije...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply