Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 1:2 (0:1)

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Mark Renton
Posts: 143
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Mark Renton »

Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Dragojlo »

Mare_Liman wrote: Mon Oct 30, 2023 7:17 pm https://www.instagram.com/p/CzB-kwzN6cM/?img_index=1

Ево слика Фирминог издања са последњег градског дербија...
Ja tad bio vojnik, u Užicu.... Naravno, od cele jedinice, samo sam ja znao da se to igra i interesovao me rezultat (tad baš i nije bilo Androida i aplikacija za praćenje rezultata :D) pa me je kum porukama izveštavao sa stadiona... :dance2:
I da, nevezano direktno za ovo, ali - svi tamo međusobno drobimo o tome ko za koga navija, naravno iz svih krajeva države svi za blizance.... Sem kad neki tadašnji lokalni superligaš igra protiv bilo koga drugog - onda navijaju ZA njega, ali kad mu dođu blizanci onda navijaju PROTIV istog.... u svom gradu... :oops:
I of kors, kad ja kažem da navijam za Vošu, svi me usput pitaju "dobro, al za koga STVARNO navijaš?" :devil:
EDIT :Tamo sam imao i dosta saboraca iz Novog Sada i bliže okoline i NIKO nije navijao za FKV sem mene! :shock:
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by ultra komsa »

Pa dobro, dodje i taj dan kada ce svaki NOVOSADJANIN vikati svom komsiji da je Madjar 😅
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3876
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Red Marquis »

Ovaj deo mislim da nije pomenut, sa klupskog sajta :

НАПОМЕНА: Северна трибина резервисана је искључиво за наше навијаче, док су на западној трибини за наше навијаче и симпатизере отворени улаз број 5 и 6.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4231
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Milan »

Red Marquis wrote: Tue Oct 31, 2023 5:08 pm Ovaj deo mislim da nije pomenut, sa klupskog sajta :

НАПОМЕНА: Северна трибина резервисана је искључиво за наше навијаче, док су на западној трибини за наше навијаче и симпатизере отворени улаз број 5 и 6.

Eto, sad imaš opravdanje... :greenbutt:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3876
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Red Marquis »

Milan wrote: Tue Oct 31, 2023 5:25 pm
Red Marquis wrote: Tue Oct 31, 2023 5:08 pm Ovaj deo mislim da nije pomenut, sa klupskog sajta :

НАПОМЕНА: Северна трибина резервисана је искључиво за наше навијаче, док су на западној трибини за наше навијаче и симпатизере отворени улаз број 5 и 6.

Eto, sad imaš opravdanje... :greenbutt:
:D
Ugostiću te domaćinski
Io odio Belgrado
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by ultra komsa »

Dakle ovako, ja ne znam jel pisano ranije, ali sezonske danas NE VAZE. Da ne bude zabune neke kada se pojavite na stadionu.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1100
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Mare_Liman »

Написо је Гроф чини ми се, ево наш бивши голман Горан Вуклиш појачао РФК
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2689
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by Grof Žekula »

Благајна данас ради од 16 часова!
ssnigd
Posts: 3407
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by ssnigd »

Oseca se euforija "derbija" u vazduhu :mrgreen:

Strucni stab i igrace bih zamolio da se uozbilje i da ovo resimo kako treba sa pet komada!!!
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
fkvtelep89
Posts: 59
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by fkvtelep89 »

Moja jedina želja (osim pobede naravno) jeste da mlađiji igrači dobijaju šanse danas :beg:
User avatar
LIMAN
Posts: 217
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by LIMAN »

Retka prilika gde bismo pobedom razocarali i cigane i grobare Novog Sada, istovremeno, koji ce danas kao braca stajati jedan pored drugog.

Zato najjaci sastav na teren i da se razmontira ovaj propali, izfuzionisani klub s laznom istorijom i jos laznijih navijacima.
Jebes coveka kojem je zanimanje da trci i bude fizicki spreman, ako ne moze da odigra 2 utakmice sa pauzom od 3 dana izmedju njih.
Само храбро до нове победе, але...
djoks
Posts: 93
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by djoks »

Да ли има пренос на арени?
fkvtelep89
Posts: 59
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by fkvtelep89 »

LIMAN wrote: Wed Nov 01, 2023 2:25 pm Retka prilika gde bismo pobedom razocarali i cigane i grobare Novog Sada, istovremeno, koji ce danas kao braca stajati jedan pored drugog.

Zato najjaci sastav na teren i da se razmontira ovaj propali, izfuzionisani klub s laznom istorijom i jos laznijih navijacima.
Jebes coveka kojem je zanimanje da trci i bude fizicki spreman, ako ne moze da odigra 2 utakmice sa pauzom od 3 dana izmedju njih.
Imamo Železničar Pančevo u nedelju i takođe RFK Novi Sad ne izgleda tolko dobrou lizi, četrnaesti su na tabeli od 16 i imaju -11 gol razlike sa 11 osvojenih bodova u 13 odigranih... možda da igramo jaču postvau na prvom poluvremenu i da osiguramo rezultat pa onda da unesemo mlađe igrače :ugeek:
djoks wrote: Wed Nov 01, 2023 2:46 pm Да ли има пренос на арени?
Koliko znam biće na areni 3, ali ja bih radije išao na stadion
ultra komsa
Posts: 421
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: 1/16 finala Kupa Srbije: TRPFKNS - VOJVODINA, sreda 19h

Post by ultra komsa »

Zaboravljate za koji klub navijamo. 5 komada u mrezi pa onda klinci dolaze u obzir. Sve ostalo je los potez.
Post Reply