Gde su, šta rade...?

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
VošaNS
Posts: 860
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by VošaNS »

Šta je sa Vukčevićem? Dečko se ne sastavlja od dolaska u Mladost, ima jedan gol i to iz penala čini mi se. :frown:
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Gde su, šta rade...?

Post by ssnigd »

VošaNS wrote: Mon Oct 23, 2023 5:58 pm Šta je sa Vukčevićem? Dečko se ne sastavlja od dolaska u Mladost, ima jedan gol i to iz penala čini mi se. :frown:
Nije bas da je do sada bio sastavljen sam sa sobom
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Lepo je gledati Al Hilal ove sezone, uz SMSa jos cu zavoleti i Mitra :mrgreen:
Veceras pobeda u njihovoj Ligi sampiona protiv Mumbaia :mrgreen: iz Indije od 6:0. Mitar 3 gola i asistencija, SMS jedan gol.
Mitrov treci gol i Sergejev gol su golovi zbog kojih treba pogledati izvestaj sa utakmice, Mitar makazicama, Serdjo ga zakucao glavom. Ali sem tog gola rekao bih partija ispod proseka sto se SMSa tice. Dosta netacnih pasova, ali opet kako god da odigra SMS ima ucinak. Sve u svemu uzivao sam veceras... izvestaj kad se pojavi na youtubu :mrgreen:
Moram jos dodati da je bek Al Hilala, Al-Burayk dao gol i imao 3 asistencije i na Sofi dobio ocenu 10.00, Dok je Mitovic dobio 9.8, a SMS 8.0. Oba nasa zamenjeni u 85.minutu
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Izvestaj koji vredi alaaaaaaaa pogledati :mrgreen:

Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by zime89 »

Voja wrote: Mon Oct 23, 2023 10:06 pm Lepo je gledati Al Hilal ove sezone, uz SMSa jos cu zavoleti i Mitra :mrgreen:
Veceras pobeda u njihovoj Ligi sampiona protiv Mumbaia :mrgreen: iz Indije od 6:0. Mitar 3 gola i asistencija, SMS jedan gol.
Mitrov treci gol i Sergejev gol su golovi zbog kojih treba pogledati izvestaj sa utakmice, Mitar makazicama, Serdjo ga zakucao glavom. Ali sem tog gola rekao bih partija ispod proseka sto se SMSa tice. Dosta netacnih pasova, ali opet kako god da odigra SMS ima ucinak. Sve u svemu uzivao sam veceras... izvestaj kad se pojavi na youtubu :mrgreen:
Moram jos dodati da je bek Al Hilala, Al-Burayk dao gol i imao 3 asistencije i na Sofi dobio ocenu 10.00, Dok je Mitovic dobio 9.8, a SMS 8.0. Oba nasa zamenjeni u 85.minutu
Liga u kojoj ne mogu napredovati jer je kvalitet očajan i samo stranci ,a i to je neki amaterski nivo za ozbiljne evropske lige. A Mumbai mislim da bi svaki tim iz vojvođanske lige dobio,ali dobro legitimno pravo svakog je da traži put koji misli da treba, i da zaradi što više, a u SA jedini razlog su pare. Mada mislim da i oni kao i kinezi neće dugo izdržati taj bum i ulaganja.
ZIME89
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

zime89 wrote: Tue Oct 24, 2023 11:27 am ali dobro legitimno pravo svakog je da traži put koji misli da treba, i da zaradi što više, a u SA jedini razlog su pare. Mada mislim da i oni kao i kinezi neće dugo izdržati taj bum i ulaganja.
Cekaj, a koji je razlog otici u Rubin, Bate, Atalantu, Stutgart ili bilo koji drugi klub van nase zemlje? Zasto su se fudbaleri uopste opredelili za taj sport, ako nije zbog zarade? Da je iole drugacije niko ne bi menjao klubove u kojima igra. Ne vidim apsolutno nikakav problem u njihovom odlasku tamo. Cenjeni su i postovani tamo, zaradjaju dobru lovu i samo mozemo da im zavidimo. Gol je danas tesko dati bilo kojoj ekipi, a nas dvojac trpa i tamo. I svaka im cast i na izboru i na novcu koji zaradjuju. Sta danas ima Vladimir Jugovic od silnih evropskih trofeja?
Image
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Gde su, šta rade...?

Post by zime89 »

Voja wrote: Tue Oct 24, 2023 7:03 pm
zime89 wrote: Tue Oct 24, 2023 11:27 am ali dobro legitimno pravo svakog je da traži put koji misli da treba, i da zaradi što više, a u SA jedini razlog su pare. Mada mislim da i oni kao i kinezi neće dugo izdržati taj bum i ulaganja.
Cekaj, a koji je razlog otici u Rubin, Bate, Atalantu, Stutgart ili bilo koji drugi klub van nase zemlje? Zasto su se fudbaleri uopste opredelili za taj sport, ako nije zbog zarade? Da je iole drugacije niko ne bi menjao klubove u kojima igra. Ne vidim apsolutno nikakav problem u njihovom odlasku tamo. Cenjeni su i postovani tamo, zaradjaju dobru lovu i samo mozemo da im zavidimo. Gol je danas tesko dati bilo kojoj ekipi, a nas dvojac trpa i tamo. I svaka im cast i na izboru i na novcu koji zaradjuju. Sta danas ima Vladimir Jugovic od silnih evropskih trofeja?
Slažem se i ne mislim ništa loše na vaš post, nego meni je to baš loša liga, pokušao sam da gledam par mečeva i njihove lige i AFC lige Sampiona i ono posle deset minuta mi dosadi. Samo kažem koliko para ulažu još je slaba liga, jer su njihova domaći igrači za tri klasije slabiji od stranca, slično kao Qatar i UAE koji sam čak jedno vreme gledao i posle i oni dosadili. Jedino mi iz Azije Koreja i Japan lige koje baš volim da gledam,Australija mi je najzanimljivija iz Azije ( pošto su i oni u toj konfederaciji )
ZIME89
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Au sto mi zao sto nisam stigao pogledati ovaj mec :(

Sergej ponovo strelac, Mitar ponovo strelac, realno ne znas ciji gol lepsi. A sta tek reci o atmosferi na stadionu

Image
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2241
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grbavica.021* »

Image

У Вошином оку: На терену седморица позајмљених играча

Позајмљени фудбалери Војводине наступали су за своје тимове и протеклог викенда.

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић
Фудбалери Вождовца изгубили су у гостима од екипе Партизана резултатом 3:0 у 13. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.
Вук Богдановић и Филип Антонијевић остали су на клупи за резервне играче.
Вождовац је сада седми са 17 освојених бодова, колико имају и Чукарички и Нови Пазар.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев
Фудбалери Младости ГАТ ремизирали су као домаћини са екипом Текстилца резултатом 0:0 у 14. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.
Међу стартерима били су Марко Керкез, Никола Павлица (до 68. минута), са клупе су ушли Лукијан Абаџија (од 68. минута) и Иван Вукчевић (од 68. минута), Лука Дробњак није улазио у игру, а у саставу нису били Драган Кокановић, Милош Поповић и Милан Ковачев.
Младост ГАТ је сада последњепласирана екипа на табели са шест бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић
Фудбалери Радничког из Сремске Митровице изгубили су у гостима од екипе Инђије резултатом 2:0 у 14. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.
Урош Јаковљевић није био у саставу Радничког.
Раднички је сада осми на табели са 19 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић
Фудбалери Кабела ремизирали су у гостима са екипом Динама 1945 резултатом 0:0 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.
Огњен Богуновић је бранио 90 минута, Вања Апостоловски је играо до 78, док Немања Соковић није био у саставу.
Кабел је сада пети на табели са 20 освојених бодова.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић
Фудбалери Радничког победили су у Руми екипу Словена резултатом 2:1 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.
Никола Мирић није био у саставу због повреде.
Зрењанинци су сада 11. на табели са 14 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић
Фудбалери Хајдука 1912 ремизирали су са екипом Железничара резултатом 2:2 у 12. колу Српске лиге, група Војводина.
Дарко Зувић није бранио за екипу Хајдука 1912.
Хајдук је сада 12. на табели са 13 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић
Фудбалери Визеле изгубили су као домаћини од екипе Порта резултатом 2:0 у
Александар Буснић је одиграо првих 45 минута за поражени тим.
Визела је сада 16. на табели са шест освојених бодова.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9897
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Voja »

Osmina finala kupa Al Hilal - Al Hazem 3:0.

Al Hilal je poceo mec sa SMSom i Mitrom na klupi. Poveli su 1:0 iz penala, al nisu imali neku posebnu dominaciju. I onda je trener odlucio da u 65. minutu uvede nas dvojac koji je odlucio mec. Mitar je dao dva gola i postavio konacan rezultat. SMS je odigrao veoma bitan pas na stranu pre Mitrovog prvog gola. Zanimljivo je da je napad protivnicke ekipe predvodio Badamosi, bivsi Cukin igrac i mogu reci da je sasvim pristojno odigrao mec i u vise navrata bio opasan.



Inace za vikend me mrzelo da pratim bilo sta od fudbala, tako da nisam pogledao nijedan mec nasih bivsih igraca
Image
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1158
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Mare_Liman »

Сјајна партија Симића против цигана, додуше не толико опасни на овој утакмици али пар сасвим солидних интервенција, био сам у њиховом тренинг центру скоро током репрезентативне паузе и заиста се види да је процветао и јако ми је драго због тога, страшан голман а још бољи човек...

https://youtu.be/yCw4zQ1b1ks
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4261
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Milan »

Bar 3 kriminalne odluke sudije na štetu TSC-a u ovom skraćenom snimku, a pritom još i nema onog sramotnog opraštanja crvenog kartona...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1288
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Gde su, šta rade...?

Post by MiSmoFKV! »


Nažalost loše vesti, Bogdan Planić je pokidao ligamente.
Brz oporavak mu želim.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1158
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Mare_Liman »

MiSmoFKV! wrote: Sat Nov 04, 2023 12:51 pm
Nažalost loše vesti, Bogdan Planić je pokidao ligamente.
Brz oporavak mu želim.
Ретко драг штопер, јако ми се свиђао његов стил игре, борба, залагање, игра главом... Брз опоравак

Је л неко зна шта је са Ренаном да Силвом у којој лиги игра?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2241
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Gde su, šta rade...?

Post by Grbavica.021* »

Image

У Вошином оку: Коначно победа за Младост ГАТ

Вождовац – Вук Богдановић, Филип Антонијевић
Фудбалери Вождовца ремизирали су са екипом Радничког из Ниша резултатом 1:1 у 14. колу Моцарт Бет Супер лиге Србије.
Вук Богдановић и Филип Антонијевић остали су на клупи за резервне играче.
Вождовац је сада пети на табели са 18 освојених бодова.

Младост ГАТ – Драган Кокановић, Никола Павлица, Милош Поповић, Лука Дробњак, Марко Керкез, Лукијан Абаџија, Иван Вукчевић, Милан Ковачев
Фудбалери Младости ГАТ уписали су прву победу у Првој лиги Србије, пошто су у 15. колу победили Колубару у гостима резултатом 2:0.
За екипу Младости стартери су били Лукијан Абаџија (до 46. минута), Марко Керкез (до 81. минута) и Иван Вукчевић (до 57. минута), а са клупе је ушао Никола Павлица (од 46. минута), док је на клупи остао Лука Дробњак. У саставу нису били Кокановић, Поповић и Ковачев.
Младост ГАТ је и даље последњепласирани тим на табели са 9 освојених бодова.

Раднички (СМ) – Урош Јаковљевић
Фудбалери Радничког из Сремске Митровице ремизирали су са екипом Смедерева резултатом 0:0 у 15. колу Моцарт Бет Прве лиге Србије.
Урош Јаковљевић је остао на клупи за резерве.
Раднички је сада седми на табели са 20 освојених бодова.

Кабел – Вања Апостоловски, Немања Соковић, Огњен Богуновић
Фудбалери Кабела победили су као домаћини екипу Борца из Шајкаша резултатом 2:0 у 13. колу колу Српске лиге, група Војводина.
Огњен Богуновић је бранио 90 минута, колико је и на терену провео Вања Апостоловски, док Соковић није био у саставу.
Кабел је сада четврти на табели са 23 бода.

Раднички (ЗР) – Никола Мирић
Фудбалери Радничког победили су као домаћини ОФК Кикинду резултатом 2:0 у 13. колу колу Српске лиге, група Војводина.
Никола Мирић је остао на клупи за резерве.
Зрењанинци су сада 10. на табели са 17 освојених бодова.

Хајдук 1912 – Дарко Зувић
Фудбалери Хајдука 1912 изгубили су у гостима од екипе Омладинца резултатом 3:1 у 13. колу колу Српске лиге, група Војводина.
Дарко Зувић није бранио за екипу Хајдука 1912.
Хајдук је сада 12. на табели са 13 освојених бодова.

Визела – Александар Буснић
Фудбалери Визеле победили су у гостима Каса Пиу резултатом 1:0 у 10. колу Лиге Португала.
Александар Буснић је играо последњих пет минута у екипи Визеле.
Визела је сада 14. са девет освојених бодова.

Фенербахче - Душан Тадић
Фудбалери Фенербахчеа изгубили су 3:2 код куће од екипе Трабзонспора у 11.колу.
Душан Тадић одиграо је целу утакмицу и постигао два гола из пенала.
Фенербахче је сада 2. са 30 освојених бодова.
Post Reply