11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Savcic Luka
Posts: 332
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Savcic Luka »

Mare_Liman wrote: Tue Oct 10, 2023 7:05 pm
slanobarac wrote: Tue Oct 10, 2023 6:31 pm
Savcic Luka wrote: Tue Oct 10, 2023 3:00 pm Pozdrav svima! Skoro sam se registrovao i do sada pratio pomalo...
Ove sezone nisam gledao jedino protiv NP.
Ali sam nakon utakmice u Subotici rekao klincu da imamo dobru ekipu kojoj treba dati vremena.
Jbg, Popović nije ni selektirao ekipu, niti pripreme odradio.
Dodatno, dobar deo same ekipe koja igra nije odradila pripreme zajedno.
To treba imati u vidu prilikom kritika.
I dalje mislim da ova ekipa ima veći domet nego što je trenutna pozicija.
Imao je Popović već dve pauze zbog reprezentacije, išli su na Zlatibor..... Znači bilo je tu tri nedelje bez takmičarskih utakmica. Ne kudim trenera samo nije tačno da nije moglo da se radi na snazi, taktici, upoznavanju sa mogućnostima svakog igrača. Biće sramota za klub ako ne budemo u prve 4 ekipe. Pre prvenstva sam tipovao na treće ali evo već posle 10 kola se korigujem.
Јебига отишао на Златибор са капитеном и кад се вратио ништа, ко и Болинги што се вратио тад са репрезентативне болестан... Шта је ту је, ал ми без онога што је Болинги био не функционишемо ко што нисмо ни прошле сезоне мада је Николић и после Милошевић бар нешто урадио, Ивановић је млад треба му времена, свака част за партију против ИМТа али Вукић испод очекивања ако су нека и била... Види се колико фали Болинги поготово би се сигурно до јаја уклопио са Кембелом...
Delim mišljenje. Ne bih da prognoziram kako ćemo završiti sezonu, ali optimista sam. U svakom slučaju klinac i ja smo tu…
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3961
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

Post by Rabba »

Po sastavu ekipe, trebalo bi da smo četvrti ili peti tim lige, i tu se ganjamo sa Čukaričkim, mada se u celu priču uključio Novi Pazar, sa svojim ludačkim pojačanjima. Sad tek dolazi na naplatu kockanje sa rovitim igračima, kombinovano sa nesrećom koja je zadesila Bolingija. Mi nemamo stabilnu dubinu ekipe, pritom tu ne mislim na broj igrača. Par rešenja je izrazito nesrećno, tu pre svega mislim na Vukića i Crnomarkovića, imamo prinudna rešenja, poput Milosavljevića i Zukića na zadnjem veznom, itd. Pokušavamo da Radulovića promovišemo u novog Čumića, ali to jednostavno ne ide, jer su karakterno različiti. Svašta je izgrešeno, i nerealno je bilo proći APOEL-a, šta god mi navijački očekivali i želeli. U kakvom smo stanju igrački, dovoljno govori činjenica da Kembela, koji nije zadovoljio u rezervama zvezde pa onda ni u Čukaričkom, prizivamo kao spasioca... Da, znam, Abu je slično stigao do nas, ali i dalje ne mogu da se otrgnem utisku da je Kembel puno teksta a malo suštine. Da, strašno je brz, ali još ništa konkretno nismo videli da je proisteklo iz te brzine. Još jedna izrazito stresna sezona, a čekamo da li(koliko?) nas u januaru čeka još novih Vukanovića.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Locked