Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
rykerfcv
Posts: 782
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Uprava

Post by rykerfcv »

Krle wrote: Tue Oct 10, 2023 3:09 pm Mislim da je ovo za ovaj topik.
Jedini je Radulović na listi i to 32. od njih 50.
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ige/463870
Михајло Нешковић 13,момак за којег није било места у Војводини...
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

OK, ako je ovo lista najvećih drvoseča i siledžija na terenu, onda Belić zaslužuje prvo mesto... :slon:
User avatar
slanobarac
Posts: 3540
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Da li je zvezda do sada uplatila makar 1 dinar za Kabića?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

:rolll:


Dobra fora!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3540
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

A video si šta su oni uradili Arapima za 10€?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

slanobarac wrote: Wed Oct 11, 2023 7:07 pm A video si šta su oni uradili Arapima za 10€?
ma to ili je laz ili neka malverzacija... ne verujem da im bas ni na jednom uredjaju i softveru ne radi taster 8 :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3540
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Čestitam predsedniku zbiljiću izbor u savet FON-a. Ovim je dodatno doprineo ugledu kluba i celokupnog sportskog društva. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1390
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1843220/ ... avije.html

Било би лепо да ФКВ покрене неку акцију на стадиону, помоћи бившем играчу.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Image

Image



Slika 1 - mi
Slika 2 - oni


Milan wrote: Sun Oct 29, 2023 2:47 pm Klub (uz pomoc medija) pumpa atmosferu pred ovu utakmicu, ističe u prvi plan rivalitet sa Novim Sadom i mišljenja sam da to nije nikako dobro. Samo će podstaći mrzitelje Vojvodine da dodju u velikom broju. Bez stvaranja ovog hajpa, ne bi ih došlo više od 50. Trebalo je da se postavimo kao da igramo sa bilo kojim nižerazrednim klubom i odradimo rutinski ovu utakmicu.

Pitanje klubu, gde ste bili sa ovakvom kampanjom u drugom delu prošle sezone?!

(post iznad je pisan pre utakmice protiv ovog šljama)



Evo i ovde podsetnika za upravu kako ne bi trebalo da se ponašaju i da za svaki potez treba nekog konsultovati i tri puta promisliti. Daješ vošomrzcima priliku da se okupe i podgreju kult netrpeljivosti. Na slikama iznad se vidi kako smo oživeli mrtvaca i potencijalno dali nekom vetar u leđa da ga u potpunosti vaskrsne. A sve to potpuno nepotrebno i ničim izazvano...
POŠTO OBRAZ ???!!!
fkvtelep89
Posts: 59
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: Uprava

Post by fkvtelep89 »

Meni je rečeno na blagajni da su rasprodane sve karte sa zapad a očigledno vidim mnogo praznih mesta??
User avatar
LIMAN
Posts: 204
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Uprava

Post by LIMAN »

@Milan

Dobro, i ti ga sad pretera sa te 2 slike, ko zna sta ce pomisliti ljudi kad vide.

Na slici sa Malbasicem se vidi samo deo sektora V/VI, dok na ovoj slici koju si oznacio kao "oni" je dobar deo i nasih navijaca, ili u krajnju ruku neutralnih koji nisu imali nista pametnije da rade sredom u 19h, nego da za 100,200 dinara pogledaju gradski derbi. Problem su ovi "zagrizeni" mrzitelji Vojvodine iz coska, ali kao sto vidis, njih ima 30ak. Onaj kavez na jugu je tek smesno spominjati.
Uostalom, negde pri pocetku utakmice kada je Firma prozvala i istok i zapad i kad je krenulo "U Evropi ima jedan grad..." se zaista videlo koliko je nasih, a koliko njihovih navijaca.
Last edited by LIMAN on Thu Nov 02, 2023 5:10 pm, edited 3 times in total.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1028
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

fkvtelep89 wrote: Thu Nov 02, 2023 4:37 pm Meni je rečeno na blagajni da su rasprodane sve karte sa zapad a očigledno vidim mnogo praznih mesta??
Мислим да је правило ваљда да се не продаје цео капацитет трибине како би било одређеног простора и остало опет има масе сигурно која је купила а није отишла ил је дошла у међувремену док је неко отишо и сл.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
fkvtelep89
Posts: 59
Joined: Tue Oct 31, 2023 1:36 pm

Re: Uprava

Post by fkvtelep89 »

Mare_Liman wrote: Thu Nov 02, 2023 5:03 pm
fkvtelep89 wrote: Thu Nov 02, 2023 4:37 pm Meni je rečeno na blagajni da su rasprodane sve karte sa zapad a očigledno vidim mnogo praznih mesta??
Мислим да је правило ваљда да се не продаје цео капацитет трибине како би било одређеног простора и остало опет има масе сигурно која је купила а није отишла ил је дошла у међувремену док је неко отишо и сл.
Ja sam tu bio sat vremena pre početka utakmice, nisu valjda do tada već rasprodane...
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

LIMAN wrote: Thu Nov 02, 2023 5:02 pm @Milan

Dobro, i ti ga sad pretera sa te 2 slike, ko zna sta ce pomisliti ljudi kad vide.

Na slici sa Malbasicem se vidi samo deo sektora V/VI a na ovoj slici koju si oznacio kao "oni" je dobar deo nasih navijaca, ili u krajnju ruku neutralnih koji nisu imali nista pametnije da rade sredom u 19h, nego da za 100,200 dinara pogledaju gradski derbi. Oni mrzitelji Vojvodine sto stoje, oni su problem, ali kao sto vidis, njih ima 30ak.
Uostalom, negde pri pocetku utakmice kada je Firma prozvala i istok i zapad i kad je krenulo "U Evropi ima jedan grad..." se zaista videlo koliko je nasih, a koliko njihovih navijaca.


Video sam vrlo dobro i koliko je ljudi na zapadu ustalo/tapšalo nakon postignutog gola, a od toga nema boljeg pokazatelja. Poslušaj njihov huk na snimku koji postavljen u temi o utakmici. Pogledaj link ispod. Odnos je na zapadu bio kao kad igramo sa blizancima...


POŠTO OBRAZ ???!!!
Nevernik II
Posts: 455
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik II »

Kako su oni mrtvac ako ih po tvojim slikama ima 3 puta više nego naših navijača? :D

Bio sam na odbojci ali pretpostavljam da je ipak bilo onako kako je Liman opisao.

Inače, uprave i jednog i drugog kluba su SNS, cilj im je da se ojača rivalitet i tako će raditi i ubuduće (uz veliku nadu da će uskoro doći do nekih političkih promena, barem na nivou grada na proleće).

Kao i na utakmici sa Gatom i juče se videlo da su ljudima u gradu zanimljivi gradski derbiji, 7k ljudi na stadionu će uvek pobediti 10-15 ljudi sa foruma.
Tako da, nastaviće u tom pravcu...ali, da ti bude lakše NS je takav raspad od kluba da nećemo igrati istu ligu sledećih nekoliko decenija .
Post Reply