11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA 3:1 (0:0)

User avatar
Mark Renton
Posts: 129
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Mark Renton »

Realno gledano protiv Pazaraca imamo dobru tradiciju rezultata, čak i prošle sezone kad su bili u naletu i izbili na prvo mesto u jednom momentu iščupali smo bod kod njih u gostima, a bili smo identičnoj situaciji kao i sada. Tako da tradicija je na našoj strani

Čak bi se usudio reć da je onaj Gaćinovićev Pazar dosta zajebaniji nego ovaj sa sve pojačanjima
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2017
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Grbavica.021* »

ЈУНАК ВОШИНЕ ПОБЕДЕ ПРОТИВ ИМТ-А МИХАИЛО ИВАНОВИЋ ОПТИМИСТИЧКИ НАЈАВИО НАСТАВАК СЕЗОНЕ Ништа више није као пре

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... vak-sezone
User avatar
Mark Renton
Posts: 129
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Mark Renton »

Prijave za gostovanje u Novi Pazar do petka do 18č u šopu
SVI NA GOSTOVANJE!
Karlsson
Posts: 2135
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Karlsson »

CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 10:16 am Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи. Он нам дође као тајно оружје кад нам не иде. Ако је он у првој постави а ми не дамо гол, онда мењамо вероватно њега за Малбашу и не добијамо ништа са тим.
Јесте Кембел бржи од Малбаше и можда технички квалитетнији и јесте да првих 11 треба да буду најбољих 11 али морамо и да тактизирамо, чувајући бољег играча за део игре кад нам не иде, а тих момената има пречесто а често нису само моменти.
Znači predlažeš da se 60-70 minuta u napadu mučimo sa sterilnim Malbašićem i da se molimo da u međuvremenu ne primimo gol, pa da onda u zadnjih 20-30 minuta ubacimo svežeg Kembela, ceo teret napada bacimo na njega i nadamo se da ćemo na njegovu brzinu i svežinu za to vreme doći do gola ili dva ako je potrebno?
CRD FCV
Posts: 1658
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

Следећим голом Ивановић ће се изједначити са Милошевићем по броју голова у нашем дресу.
CRD FCV
Posts: 1658
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

Karlsson wrote: Wed Oct 04, 2023 5:52 pm
CRD FCV wrote: Wed Oct 04, 2023 10:16 am Оставио бих Малбашића у првој постави а Кембела на клупи. Он нам дође као тајно оружје кад нам не иде. Ако је он у првој постави а ми не дамо гол, онда мењамо вероватно њега за Малбашу и не добијамо ништа са тим.
Јесте Кембел бржи од Малбаше и можда технички квалитетнији и јесте да првих 11 треба да буду најбољих 11 али морамо и да тактизирамо, чувајући бољег играча за део игре кад нам не иде, а тих момената има пречесто а често нису само моменти.
Znači predlažeš da se 60-70 minuta u napadu mučimo sa sterilnim Malbašićem i da se molimo da u međuvremenu ne primimo gol, pa da onda u zadnjih 20-30 minuta ubacimo svežeg Kembela, ceo teret napada bacimo na njega i nadamo se da ćemo na njegovu brzinu i svežinu za to vreme doći do gola ili dva ako je potrebno?
45 минута. Почетак првог полувремена са ИМТ-ом је показао да се може направити ситуација за гол. Пазар је јача екипа барем због традиције и на папиру али треба опробати исти рецепт.
Не можемо да дозволимо себи да на клупи нема никога ко може да преокрене ритам утакмице. Лако можемо бити у ситуацији да са 11 "најбољих" на терену буде нерешено или неки гори резултат. Очекујеш да се нешто мења али немаш кога за то - Вукић, Малбашић, Кајевић су за затварање резултата, евентуално да се избунари неки гол убачајем на петерац. Остатак клупе ако нису дефанзивци или голмани су деца. Остаде овај Вукановић, можда од њега једино очекивати да унесе нешто у таквим ситуацијама.

По мени боље бунарити прво полувреме са Малбашом па онда увести Кембела и свим силама ићи на победу.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by zukenp »

Ni sam ne znam šta da očekujem od ovog meča ,osim da je biti ili ne biti za trenera :) . Slažem se ,mnogo igrača mu je nabacano poslednjih nedelja i što je još gore po njega ,mnogo velikih imena za naše uslove .Time rastu očekivanja svih ,mnogo veći pritisak na njegovim ledjima ,plus igrači koji su od starta priprema tu ,sada će biti zamene ,atmosvera u ekipi to mora osetiti ..Ali ja od starta nisam video neki napredak u igri ,ne moraju rezultati ništa ,igra je meni bitna gotovo kao rezultati .Tu ne vidim ništa što bi mi sugerisalo da nam predstoje bolji dani kad se ekipa uigra..On i dalje počinje sa nekom postavim 4 4 2 ,a mi imamo dosta kvalitetnih krilnih igrača ,takodjer i ofanzivnih veznih ,koji se po meni ne uklapaju u ovu formaciju .Neko pomenu da je bolja bila ekipa pod gacinovecem nego ova ..potpisujem u svakom delu dana i noći i sad BiH menjao sve ove ,za prošlogodišnju ekipu ,zajedno sa trenerom naravno .Vojvodinu nisam nesto pratio ove sezone ,ali dovoljno znam da ste i vi slabiji nego prošle ,prilično .
Ipak kad sve saberemo i oduzmem ,ocekujem našu pobedu ,pre svega zbog atmosvere .Mada je splaslo malo i ovamo ,tako da ne očekujem više ljudi nego na prošlom meču kući ,pogotovu ako dodju vaši navijači ,onda se pola tribine zatvara ..
User avatar
slanobarac
Posts: 3550
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

Je l' to samo mene nervira ovo njegovo BiH?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10738
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Turija »

slanobarac wrote: Thu Oct 05, 2023 4:01 pm Je l' to samo mene nervira ovo njegovo BiH?
Izgleda :mrgreen:
Last edited by Turija on Thu Oct 05, 2023 4:31 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Dragojlo »

slanobarac wrote: Thu Oct 05, 2023 4:01 pm Je l' to samo mene nervira ovo njegovo BiH?
Verovao ti ili ne, u nečemu se složih sa tobom! :D :cheers:
User avatar
LIMAN
Posts: 205
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by LIMAN »

slanobarac wrote: Thu Oct 05, 2023 4:01 pm Je l' to samo mene nervira ovo njegovo BiH?
Mene... Prvo sam mislio da je slucajno, al malo je to previse slucajnosti da svako "bih" pise na taj nacin, i gle cuda, dolazi iz Novog Pazara.
Sve ostalo je ok, ali ako je ovo neka perfidna zajebancija vecine ljudi ovde na forumu, onda nije u redu Pazarac. Nista mi to bolje nije od onog cigana kog smo banovali sa foruma nedavno zbog nekih svojih gluposti.
Само храбро до нове победе, але...
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by zukenp »

Ako vas to nervira onda imate neke zestoke probleme u glavi .To "bih" ide kad pisem preko telefona ,auto correction sta je vec .Primetim to ,ali mi je nebitno da bih ispravljao .Da imam nesto da vam kazem ,ne bih to radio suptilno ,verujte mi .Sto se tice banovanja ..prezivecu nadam se :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9773
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by Voja »

zukenp wrote: Thu Oct 05, 2023 4:36 pm Ako vas to nervira onda imate neke zestoke probleme u glavi .To "bih" ide kad pisem preko telefona ,auto correction sta je vec .Primetim to ,ali mi je nebitno da bih ispravljao .Da imam nesto da vam kazem ,ne bih to radio suptilno ,verujte mi .Sto se tice banovanja ..prezivecu nadam se :D
Moras da se pomiris sa tim da ovom forumu (da ne kazem nekim forumasima) uvek treba protivnik :mrgreen: Jednostavno ne umeju da zive i uzivaju, ako nemaju nekog po kom bi opleli :mrgreen: Kakva je razlika izmedju BIH i crvena zvezda i partizan? :mrgreen:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3550
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by slanobarac »

zukenp wrote: Thu Oct 05, 2023 4:36 pm Ako vas to nervira onda imate neke zestoke probleme u glavi .To "bih" ide kad pisem preko telefona ,auto correction sta je vec .Primetim to ,ali mi je nebitno da bih ispravljao .Da imam nesto da vam kazem ,ne bih to radio suptilno ,verujte mi .Sto se tice banovanja ..prezivecu nadam se :D
Prihvatljivo :cheers:
A ti Vojo bi mogao malo manje da sudiš i morališeš. A za ono što pitaš reći ću da je očigledno velika razlika.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1658
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 11. kolo: Novi Pazar - VOJVODINA, subota 16h

Post by CRD FCV »

slanobarac wrote: Thu Oct 05, 2023 4:01 pm Je l' to samo mene nervira ovo njegovo BiH?
Исто али ето сад знамо до чега је. Нек нам је Зуке овде жив и здрав.

Арена 3 ће преносити меч.
Locked