Super Liga - sezona 2023/24

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Našim timovima treba zabraniti da igraju Evropu ,neko vreme .Tsc prvih 20m ne može da dodje do lopte vs W HEMA .Čuka isto lako poražena od tamo nekog Ferencvaroša.Zvezda ,iako njeni mediji pokušavaju da je predstave kao hrabru ,imala skoro 40 suteva u svoj gol(mozda je i rekord ) .Tek počela da igra nešto na kraju meča ...Od.svih tih poraza najviše bode oči i najviše boli ( bar mene) defanzivna i loša igra .Primi 5 brate ,al igraju fudbal ,nećeš imati često priliku (ako imaš više ikad u slučaju tsc i čuke)da igraš vs takvih timova i to u grupnoj fazi .Nije ni čudo da navijači nenaviknuti na antifudbal,poput tog gore Engleza ,pričaju onako o zvezdi ..
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1393
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

Симић на голу ТСЦ-а, за сад коректан 26. минут.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Maki
Posts: 1136
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

Gledao sam nešto TSC i nije mi jasno da sastave tako jeftin tim, bez stranaca (tek par igrača iz bivše YU), a mi ovde pričamo o projektu mađarske vlade. Njima je vlasnik MOL, ako sam dobro video na sajtu, i već godinama dobro slažu ekipu od relativno anonimusa ili mladih pozajmljenih igrača. Čak im je trener koga ni mi ne bismo poželeli, a golmana smo im dali za džabe. Ne vidim da su tu pumpa neki novac osim što su izgradili stadion. Vidim samo da se kod nas krade, a kod Blizanaca otima. Treba mnogo ljudi da odu u zatvor kad se promeni vlast.
User avatar
N13
Posts: 2059
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

User avatar
Maki
Posts: 1136
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

N13 wrote: Fri Sep 22, 2023 10:04 am https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... bez-novca/

E moj telekome...
1,3 miliona za našu ligu nemaju, a 60 miliona za Premijer ligu imaju?
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Pa premijer ligu i prava za nju moraju da plate odmah,a domacim klubovima ne moraju .Telekom ima veliki dug ,dug koji cemo tek da osetimo kad ova garnitura ode sa vlasti .
User avatar
N13
Posts: 2059
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbi ... -tv-prava/

Ipak leglo, cim je sport klub objavio tekst
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4819
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Pa dobro.
Da li ce novac dobiti rezimske strukture u fudbalskim klubovima ili Karleusa, da bi nam objasnila ''kakav je sok od njene pi***'', i nije neka razlika.
Nista novo, nista revolucionarno.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1393
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... adi/462519

Играч кола Милосављевић, у тиму кола још и Радуловић.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Forza Voša
Posts: 576
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Forza Voša »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vic/462523

Treba javno podrzati crne jer crveni sebi daju za pravo da se igraju sa integritetom takmicenja onako kako im odgovara. Smenite ovoga, uvedite pravilo za strance sa pasosem EU, uzimamo pasose za ne EU igrace mimo svakog propisa (koliko borave u zemlji), necemo da igramo sa ovim sudijom, Vojvodina ne moze da odlozi, oni mogu da odloze iako TSC nece. I kad se sve zavrsi sutra dan ih treba zvati pitati za pare za Kabica.
„Hasta la Victoria Siempre!“
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Jel neko od vas sumnja da Jovanović neće suditi ?Ma u istom danu odigravanja meča da su izdali takvo saopštenje ,ispunili bi im želju ,a ne ovako ,plus u situaciji gde već imaju nekih poraza i zaostaju .Dodatna 3 boda za zelenim stolom nema šanse da se dese ..

Sad partizan treba samo da kaže da neće igrati ako se promeni odluka i ..šah mat ..samo ne znamo koga :) .
User avatar
slanobarac
Posts: 3554
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Samo Majo Vujović ili ništa od derbija.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1393
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

E ово више није ни циркус, чак се и у циркусу зна неки ред...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Radoye »

Forza Voša wrote: Mon Sep 25, 2023 1:04 pm Treba javno podrzati crne...
Ne treba.

Kao sto nije trebalo podrzavati crvene u vreme ToleSuperLige kad su crni radili isto ovo sto sada rade crveni. Zato sto je i jednima i drugima jedino normalno i prihvatnjivo stanje da su oni gore i da jebu sve ostale, a ne ravnopravno i fer takmicenje. Sa nase strane gledista potpuno je svejedno da li nas jase crveni Kurta ili crni Murta. Dabogda crkli i jedni i drugi - to je jedini ispravan stav!
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply