Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sat Sep 23, 2023 6:48 am Znači mi smo u ovom trenutku na nuli. Pardon, dugujemo preko 7m€ a plan je do kraja godine smanjimo na 5m€.
@Slanobarac, pa uvek, koja god ,,nova" uprava dodje, klub duguje 5-6 miliona evra i ona obecava da ce to da smanji i dovede na nulu u roku od 2 najvise 3 godine. :dance2:
Evo, sad dugujemo jos 7 ili 9 koliko miliona :?: nisam bas bio fokusiran na cifre :D , iako smo smanjili dug za 6 miliona evra. Covece, kakva je to evidencija kad je 1-2 evra kusur? Ko je kontrolisao realnost tih dugovanja?
Zato za mene i ne znace nista bilo koje cifre ( dugovanje, prihodi, transferi, plate...) sto se saopste. Pogotovo one ne znace nista u odnosu na dugovanja cz i partizana.
Last edited by Turija on Sat Sep 23, 2023 9:37 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Na istoku treba izbaciti stolice i vratiti one drvene palete.
A na zapadu bi mogli silikonisati one rupe između redova da se ne vidi nebo kad se ide ulicom D. Tucovića. Bruka je.
Ovima ništa drugo ne treba davati da "rekonstruišu", zajebaće sve.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sat Sep 23, 2023 9:36 am Treba izbaciti stolice i vratiti one drvene palete.
I da ih zasrafe, posto idemo u rikverc sa vremenom ( i da se ne mlate blizanci sa njima).
Medjutim, ne moze to - ne da uefa standard. Srecom.
Staviti stolice kao na zapadu, pa sve dok se Istok ne srusi sam od sebe.

Bre, stadion nam je samo za jotu bolji, u tekucem milenijumu, od onih rimskih koloseuma i grckih teatara gradjenih pre 2000 godina.
Brukaj se i dalje Novi Sade.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4042
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Meni je hajlajt novinarskog dela pitanje kad će Vojvodina da dobije svoj stadion. Pa nije Karađorđe isto što i Čmarakana ili JNA, papku "novinarski".
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Цвија ће ми опростити што скидам текст са ФБ странице ветерана ФКВ.

U SPLIT SA KOFEROM PUNIM ĆVARAKA
Prilikom proslave 50 godina postojanja FK Vojvodina 1964, god., na pitanje novinara-šta mu se najsnažnije urezalo u njegovoj bogatoj karijeri, vezano za Vojvodinu, Milovanov je ispričao sledeći događaj:
„Pred prvenstveni susret u sa Hadukom u Splitu 1951. god., u klupskoj kasi nije bilo ni dinara.Tadašnji predsednik kluba čika Sreta Reljićje rekao „ Deco ja ču poneti pun kofer čvarak, a vi samo kupite hleba, to će vam biti doručak i ručak i večera“. Za Split smo krenuli u subotu ranom zorom, a putovali smo trećom klasom. U grad pod Marijanom smo stigli oko ponoći. Pošto nije bilo novaca za spavanje u hotelu, otišli smo do Veslačkog kluba i zamolili čuvara da noć prespavamo na klupama u parkiću. Što nam je on i dozvolio. Ujutro smo se malo „doterali“ i otišli na ručak u hotel „Belvi“ o trošku domaćina. Svuda naokolo čuo se glas – stigla je Vojvodina. Nakon tih svih muka mi smo tu utakmicu dobili sa 2 : 1“.
Junaci te nezaboravne priče i pobede bili su sledeči igrači: Vasić, Avramović, Marijanović, Mihailović, Milovanov, Vinčić, Panić, Pletl, Petrović, Velker i R. Krstić.

Ови људи са чварцима у торби и лављим срцем у грудима играли су на истом овом руглу од стадиона који се није променио скоро ни за јоту. Крш био крш остао, једино, тада је Нови Сад био наш вољени град, сада више не можемо ни да га препознамо. Много више бих волео да имамо ОНУ уместо ОВЕ Војводине.
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Uprava

Post by djoks »

Да ли је могуће да су скоро сви овде против ове управе? Ја сам млађи навијач Воше и сећам се 3 управе Вуковић, Гајић и Самарџић. Наспрам њих мени Збиљић делује ок, не савршено али ок. Критикује се како је продао све али људи па бар их је продао, када је нека од ове 3 управе у једном року направила профит 6 милиона еура? Сећам се да нам је Роцков отишао за 100.000€ у Фехервар, Саничанин и Бралић за џабе, Мелег за џабе, да не набрајам даље поента је да прошле управе нису биле у стању да продају никога или су стављали паре у свој џеп. Збиљић макар изађе и каже продали смо њега и њега за толико и толико и које проценте имамо од следеће продаје. Није ми уопште свеједно што је Чумић продат али ако је он хтео да иде шта друго урадити него се захвалити и продати га. Колико сам разумео имамо 20% од његовог следећег трансфера значи да га Рубин прода за 7-8 милиона еура нама иде око 1.500.000. Опет кажем ја сам млађи навијач не знам колико сте се ви наслушали ових прича од неких претходих управа за које ја ни не знам али ја бих дао Збиљићу да му истекне мандат и да се онда подвуче црта и да се види шта се урадило за 4 године и финансијски и резултатски и са омладинском школом. Ајмо по 3 бода против Јавора!
masterNS
Posts: 585
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by masterNS »

Jesi ozbiljic? hehe

Baci pogled na tabelu, utakmicu protiv APOEL-a, prvo kolo i odmaranje igraca, odlazak Kabica...
User avatar
N13
Posts: 2099
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Nevezano za slanobarcov post gore i generalno ovu temu... ali vec nekoliko puta u poslednjih nekoliko meseci se svako ko ima drugacije misljenje od vecine etiketira kao neciji bot. Poatalo je zabranjeno misliti drugacije.
Ovo je mnogo lose za forum, i ovako smo mala zajednica. Budu li oterani svi koji misle drugacije, forum ce izgubiti smisao. Poenta foruma je diskusija razlicitih misljenja i pogleda. Ostanu li samo istomisljenici, nece biti o cemu da se pise.

Ljudi, pogledajte samo koliko ljudi je u poslednje vreme reklo da se nece vise oglasavati ovde jer su dobili etikete necijih botova. I to se i dalje tolerise.

Molim administraciju da ucini nesto povodom prozivanja i lepljenja botovske etikete bez ijednog argumenta.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

@djoks
U pravu si, kad porediš Zbiljića sa nabrojanim, ali potrebno je uložiti natčovečanski napor pa biti gori od njih. Uosatlom, sem Batinih rezultata i pratećih kontraverzi, mi nismo imali iole sposobnu upravu još od Jove Smederevca.
Što se mene tiče, pokazatelj rada uprave jeste Evropa. A tu smo ove sezone delovali jadno. Opet, i to je beskrajno bolje od prošle sezone, kad se nismo ni kvalifikovali.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Uprava

Post by djoks »

masterNS wrote: Sat Sep 23, 2023 4:29 pm Jesi ozbiljic? hehe

Baci pogled na tabelu, utakmicu protiv APOEL-a, prvo kolo i odmaranje igraca, odlazak Kabica...
За табелу шта да кажем по мени смо заслужили више, пораз од звезде и партизана реални као и против апоела за то кривим искључиво Батака који је подбацио припреме, није имао никакав стил игре ни ништа, против напредка смо заслужили победу као и против лучана, у суботици сам гледао уживо утакмицу шта рећи спартак 2 шута 2 гола баш нисмо имали среће. Одлазак Кабића? Свакако није играо ни код Миме ни код Батака по мени је Радуловић бољи од њега још поготово ако је играч хтео да иде и ако је имао већу плату од 90% играча као што каже Збиљић нека иде ако свакако седи на клупи. Уз то заборављаш да им Букинца нисмо дали а да су за њега гризли више него за Кабића
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Uprava

Post by djoks »

Krle wrote: Sat Sep 23, 2023 5:12 pm @djoks
U pravu si, kad porediš Zbiljića sa nabrojanim, ali potrebno je uložiti natčovečanski napor pa biti gori od njih. Uosatlom, sem Batinih rezultata i pratećih kontraverzi, mi nismo imali iole sposobnu upravu još od Jove Smederevca.
Što se mene tiče, pokazatelj rada uprave jeste Evropa. A tu smo ove sezone delovali jadno. Opet, i to je beskrajno bolje od prošle sezone, kad se nismo ni kvalifikovali.
По мени ће време показати прошло је мало више од годину дана није реално очекивати не знам ни ја шта. Иначе најављени су нови дресови првог октобра једва чекам да видим какви ће бити ако се не испостави и то да је само бајка, ове носимо већ 3-4 сезоне..
User avatar
rykerfcv
Posts: 853
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Uprava

Post by rykerfcv »

djoks wrote: Sat Sep 23, 2023 5:15 pm
masterNS wrote: Sat Sep 23, 2023 4:29 pm Jesi ozbiljic? hehe

Baci pogled na tabelu, utakmicu protiv APOEL-a, prvo kolo i odmaranje igraca, odlazak Kabica...
За табелу шта да кажем по мени смо заслужили више, пораз од звезде и партизана реални као и против апоела за то кривим искључиво Батака који је подбацио припреме, није имао никакав стил игре ни ништа, против напредка смо заслужили победу као и против лучана, у суботици сам гледао уживо утакмицу шта рећи спартак 2 шута 2 гола баш нисмо имали среће. Одлазак Кабића? Свакако није играо ни код Миме ни код Батака по мени је Радуловић бољи од њега још поготово ако је играч хтео да иде и ако је имао већу плату од 90% играча као што каже Збиљић нека иде ако свакако седи на клупи. Уз то заборављаш да им Букинца нисмо дали а да су за њега гризли више него за Кабића


Zasluzili jesmo barem 4 boda vise,ali opet smo na 8 bodova i to je to.Zbiljic kao predsedik nit smrdi-nit mirise,postoje samo 2 problema (meni kljucna) to su sportski direktor i stadion koji se raspada.
Na stranu njegova hvalisanja i price o tituli ovo ostalo je sasvim pristojno,ako je naravno istina ono da sve plate dolaze na vreme i da se nikom ne duguje do sada.
Zasto se Uros Kabic i dalje spominje ovde?Mi smo 800 hiljada eura uzeli za onakvog igraca,ja ne bih dao ni 100 hiljada za njega.Sta je on pokazao u Vojvodini pa ga svi velicaju na forumu sem 2 gola u Evropi kad nas je Djordjevic vodio.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

rykerfcv wrote: Sat Sep 23, 2023 5:39 pm
djoks wrote: Sat Sep 23, 2023 5:15 pm
masterNS wrote: Sat Sep 23, 2023 4:29 pm Jesi ozbiljic? hehe

Baci pogled na tabelu, utakmicu protiv APOEL-a, prvo kolo i odmaranje igraca, odlazak Kabica...
За табелу шта да кажем по мени смо заслужили више, пораз од звезде и партизана реални као и против апоела за то кривим искључиво Батака који је подбацио припреме, није имао никакав стил игре ни ништа, против напредка смо заслужили победу као и против лучана, у суботици сам гледао уживо утакмицу шта рећи спартак 2 шута 2 гола баш нисмо имали среће. Одлазак Кабића? Свакако није играо ни код Миме ни код Батака по мени је Радуловић бољи од њега још поготово ако је играч хтео да иде и ако је имао већу плату од 90% играча као што каже Збиљић нека иде ако свакако седи на клупи. Уз то заборављаш да им Букинца нисмо дали а да су за њега гризли више него за Кабића


Zasluzili jesmo barem 4 boda vise,ali opet smo na 8 bodova i to je to.Zbiljic kao predsedik nit smrdi-nit mirise,postoje samo 2 problema (meni kljucna) to su sportski direktor i stadion koji se raspada.
Na stranu njegova hvalisanja i price o tituli ovo ostalo je sasvim pristojno,ako je naravno istina ono da sve plate dolaze na vreme i da se nikom ne duguje do sada.
Zasto se Uros Kabic i dalje spominje ovde?Mi smo 800 hiljada eura uzeli za onakvog igraca,ja ne bih dao ni 100 hiljada za njega.Sta je on pokazao u Vojvodini pa ga svi velicaju na forumu sem 2 gola u Evropi kad nas je Djordjevic vodio.
Nisi ispratio intervju. Od zvezde za Kabića smo dobili tačno 0 dinara. To je rekao taj što, po tebi,niti smrdi niti miriše. A dug je trenutno 900m dinara ili u prevodu oko 7,5m €. I to je rekao isti čovek a ne neko sa foruma.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10807
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Vi, mladi momci, ostaricete kao mi, cekajuci uspeh Vojvodine, ako se ovako nastavi i pisacete isto, posle 30+ godina, kao mi danas.
Priseticete se i pesme Olivera Dragojevica ,,Oprosti mi pape".

Oprosti mi, pape
sve te grube rici
i moj zivot sada
na tvoj zivot slici
Oprosti mi, pape
sad razumin tebe
gledan tvoju sliku
gledajuci sebe

Nasoj generaciji je bar uspelo da vidimo jednu titulu u Novom Sadu, jednu vicesampionsku ekipu Vojvodine sa Tozom na klupi, pobede nad najboljim domacim timovima, dobre evropske utakmice.
Koliko smo daleko, poslednjih decenija, od takve Vose?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3613
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

@Turija dobro kažeš ali ja mislim da ćemo mi još dočekati neku radosnu sezonu. Znaš ono kako stariš tako ti i prohtevi bivaju sve manji. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply