Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Mi ocekujemo prava pojacanja!
Konacno da bude iskoricen novac od prodatih igraca!
CICA GLISA
Posts: 28
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:14 pm

Post by CICA GLISA »

Ljudi , nek da neko predlog za dobrog stopera , plejmejkera i spica .... i nemojte iz domace lige , samo da je van Srbije
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

CICA GLISA wrote:Ljudi , nek da neko predlog za dobrog stopera , plejmejkera i spica .... i nemojte iz domace lige , samo da je van Srbije
Sto?Ivan Tomic ce doci na forum i pokupiti zasluge?Za razliku od ovih nasih...
Željko Brkić jedan je od nas!!!
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Srbenda wrote:
CICA GLISA wrote:Ljudi , nek da neko predlog za dobrog stopera , plejmejkera i spica .... i nemojte iz domace lige , samo da je van Srbije
Sto?Ivan Tomic ce doci na forum i pokupiti zasluge?Za razliku od ovih nasih...
Vec se desavalo da neki od predlozenih dok su bili poluanonimni igraci,zavrse u bg blizancima,tako da je sve moguce...

Moj predlog je ipak iz nase lige,stoper,iskusan,puno utakmica u nogama-Milosevic iz Banata
CICA GLISA
Posts: 28
Joined: Sun Dec 02, 2007 10:14 pm

Post by CICA GLISA »

Srbenda , nije valjda da mislis da sam ja Grobar ili Cigan ?! !

A ako vec pricate o domacim stoperima , najbolji po meni je Milosevic , ali iz Lucana
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

CICA GLISA wrote:Srbenda , nije valjda da mislis da sam ja Grobar ili Cigan ?! !

A ako vec pricate o domacim stoperima , najbolji po meni je Milosevic , ali iz Lucana
Naravno da ne.Nego je sustina ono sto je SG rekao,da upravo ovde predlozeni igraci zavrsavaju negde drugde!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9853
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

CICA GLISA wrote:Ljudi , nek da neko predlog za dobrog stopera , plejmejkera i spica .... i nemojte iz domace lige , samo da je van Srbije
Da li je klub u stanju dovesti recimo igraca iz Arminije,Kotbusa,Duizburga.... ili to van srbije znaci ex ju?
Image
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Voja wrote:
CICA GLISA wrote:Ljudi , nek da neko predlog za dobrog stopera , plejmejkera i spica .... i nemojte iz domace lige , samo da je van Srbije
Da li je klub u stanju dovesti recimo igraca iz Arminije,Kotbusa,Duizburga.... ili to van srbije znaci ex ju?
Vojo niko ni ne misli na te klubove, ali sa prostora Afrike, Juzne Amerike svakako da mozemo!Trziste je veliko i jeftino!Brzicu nisu dozvolili!

Dobar je Zarkovic, ima njegov klip na prethodnoj strani
User avatar
Turija
Posts: 10778
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Što ne razmislimo o povratku Radoslava Bataka :!: ?Kad je Beki prošli put bio trener, Batak je odlično odigrao tu sezonu i, čini mi se, da je odmah posle toga i otišao u inostranstvo.
Ne znam u kakvoj je formi Franc.Ako bi igrao kao onu sezonu kada nije imao sa kime u Voši da sastavi akciju, i držao na svojim plećima čitavu ekipu, sad bi bio car na sredini terena i kod izvođenja prekida.Pošto igra u Crnoj Gori to se da lako proveriti, kako je sa kilažom, kako sa kondicijom.
Milošević je dobar i jedan i drugi.
Željko je često viđan na našem stadionu, kadgod je bio slobodan koristio je priliku da dođe.Mislim da je Sremcu Voša na srcu i da bi igranje u njoj bila kruna njegove fudbalske karijere.
Od špiceva za mene su interesantni Vujović iz Banata i Perić iz Kule, Đurđić iz Voždovca i Ranđelović i Mihajlović iz Bežanije.
I, promaših pitanje, navedoh sve naše, jer mi se čini primerenijim za Vošin budžet.Međutim, ako smo rešili da baš ,,odrešimo kesu" - onda ništa.Neka se oglase oni koji su verziraniji za ino lige.
Možda se raspitati i o našem bivšem igraču Lorant Olahu (nepunih 29 godina).
Kad je Rabotnički igrao sa nama prijateljsku utakmicu u Novom Sadu meni se dopao brzonogo desno krilo, ali sam zaboraivo ime.A, pitanje je da li je on još uvek u Rabotničkom.Mogli bi ga pridružiti zemljaku Vlatku.
PS
Šteta što Djumi više ne piše :cry: imali bi prave procene.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Posts: 171
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Moj predlog ...

Post by fruskogorac »

CICA GLISO, bas si nas stavio na "slatke muke". Prijatelju, nedozivljavam te kao navijaca onih tamo koji nisu vredni pomena. Ovde je neko spomenuo Ivana Tomica. Eto sada sam ga i ja spomenuo, a nije mi bila namera. No da predjem na poentu price, a to su stoper, plejmejker / centralni vezni / i centarfor / spic /.
Ljudi ako je tacno da na mesto sportskog direktora dolazi Dejan Govedarica, onda treba da na ispravan nacin shvatimo CICA GLISIN post. Dakle, hajde da Govedarici pomognemo onoliko koliko je u nasoj moci. Zasluzio je, zar ne ?!
1. Milosevic / Banat /. Izvini CICA GLISO, znam domaci je, ali mislim da boljeg i iskusnijeg stopera nebi dobili. Alternativa Jovan Tanasijevic, nas bivsi kapiten
2. Davidov / mislim da ovaj smeker nebi imao nista protiv da se vrati u NASU i NJEGOVU Vosu /, alternativa Ivica Franciskovic
3 Ubiparip / mlad, zeljan dokazivanja, vratiti ga sa pozajmice /
...

Trenutno su mi ovi momci pali na pamet. Ako se nekoga setim, "bacam ga na oko" kako Deji Govedearici, tako i svima vama.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

I Batak i Franc su trenutno u Novom Sadu.
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Rekao bih da će ovaj prelazni rok biti mnogo teži od prethodnih, i da će nas u ovom slučaju eventualna neozbiljnost skupo koštati, mnogo više nego što je to bio slučaj prošlog leta. Tada je moglo da prođe nekontrolisano gomilanje igrača, po principu "i ćorava koka zrno ubode" (dovedi gomilu igrača i po zakonu verovatnoće jedan će valjati, a ostali - u Recyle Bin) iz jednostavnog razloga što je kostur ekipe tada ostao nepromenjen. Međutim, ovoga puta to nije slučaj.
Tu pre svega mislim na odbranu, gde postoji realna opasnost da odu Stošić i (ne daj Bože) Kizito, čime bi zapravo ona stara moćna odbrana bla svedena samo na Đurića. Eventualno renoviranje poslednje linije bi bio vrlo odgovoran i mučan posao. U svakom slučaju, moramo dovesti i levog i desnog beka. Za centralnog odbrambenog slažem se da bi Milošević bio OK rešenje za našu ligu, ali pitanje je koliko može u Evropi. Ipak je i on već u poodmaklim godinama, izgubio je na brzini... Takođe, OBAVEZNO vratiti malog Topčagića iz Kule.
U sredini i u napadu je bitnije da zadržimo važnije igrače, brojna pojačanja nisu nužna. Eventualno jedan kreativni ofanzivni veznjak i napadač. Treba računati da su tu i naši mladi igrači.
Takođe, treba se rešiti "tehnološkog viška" - Vukelje, Đurovskog, Stojčeva... Zaista imamo gomilu igrača koji nikome ne trebaju.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Red Firm wrote:I Batak i Franc su trenutno u Novom Sadu.
Pa sta se onda ceka???Bato,reaguj!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Brana Ilic pruza odlicne partije :wink:
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

mihailov wrote:Brana Ilic pruza odlicne partije :wink:
Cinimi se da je njegovo vreme proslo, nekako je ostao samo veciti talenat...
Franca sam gledao nekoliko utakmica i iskren da budem nije bio ni nalik onog naseg pravog Franca :wink: Sada mozda su bilo bas te utakmice u kojima se nije bas najbolje pokazao...
Post Reply