Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Turija wrote: Wed Aug 30, 2023 4:20 pm Neka mu je sa srecom, kao i Vosi.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 3932
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Turija wrote: Wed Aug 30, 2023 4:51 pm
churguzijanac wrote: Wed Aug 30, 2023 4:34 pm
Turija wrote: Wed Aug 30, 2023 4:20 pm Posto je nas novajlija Brazilac, nadam se da zna sa loptom i da ce nas pojacati u veznom redu.
Neka mu je sa srecom, kao i Vosi.
Ne znam šta da kažem.Uopšte mi ne uliva poverenje.Ti promotivni snimci su toliko tanki.Verujem da se ni ovaj nije nadavao golova u karijeri.
Nisam, uopste, gledao snimke, nego onako, generalno, valjda ne moze biti los Brazilac koji je stigao u Evropu - Portugaliju?
A i čim je otišao u njihovo elitne takmičenje i to u Vitoriu Gimaraeš koja je jedna od najvećih ekipa tamo znači nešto. Imaju oni dobar skauting i nešto su videli u njemu.

Ja koliko znam ostvarili smo vrhunsku saradnju sa ProEleven agencijom. Najmoćnijom u Portugalu i jednom od svetski najboljih. Ne može da škodi.
Doduše Indio je igrač Jcsoccer agencije ali je Prosoccer posredovao jer je Jcsoccer Brazilska agencija. To tako danas ide…
Last edited by Deep Purple on Wed Aug 30, 2023 5:16 pm, edited 3 times in total.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1111
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Transferi

Post by naseljekolumbija »

Бољег од њега на тој позицији тренутно у клубу немамо, у то сам убеђен
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1403
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

naseljekolumbija wrote: Wed Aug 30, 2023 5:10 pm Бољег од њега на тој позицији тренутно у клубу немамо, у то сам убеђен
Баш сам то хтео да напишем.

Добро нам дошао!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
ultra komsa
Posts: 417
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Jesmo li mi ikada imali Brazilca u klubu?
kuzma liman
Posts: 536
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Transferi

Post by kuzma liman »

ultra komsa wrote: Wed Aug 30, 2023 5:48 pm Jesmo li mi ikada imali Brazilca u klubu?
Marcelo pletch , bio dobar pre par godina ga uhapsili zbog svercq droge :)
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

I moj FB i IG prijatelj, Renan Alveš.... :lala:
Istocno stajanje
Posts: 546
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Pozdravljam dovodjenje Brazilca!
Em sto ce nam ekipa biti atraktivnija, em sam pisao vec da ako vec nemamo para za pojacanja, neka dovedemo na pozajmicu nekog dobrog.
Ostaje nam da vidimo kakav je.
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

ultra komsa wrote: Wed Aug 30, 2023 5:48 pm Jesmo li mi ikada imali Brazilca u klubu?


Imali smo dva sa prostora Južne Amerike (ali ne mogu da se setim da li su bili baš iz Brazila) u vreme kada smo na velikom jugu protiv cigana imali parolu "Jeste li vi cigani ili crnci?". Neka '99. ili tu negde. Da me ubiješ sad ne mogu da im se setim imena, a znao sam do skoro...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

@Milan
Vrv misliš na Markosa i Karabahala, Argentince kojih se nešto i ne sećam da su zaista igrali... 🤔
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Jeste! Permutovao sam zemlje. Jedan od njih je nešto i igrao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Dragojlo wrote: Wed Aug 30, 2023 7:10 pm @Milan
Vrv misliš na Markosa i Karabahala, Argentince kojih se nešto i ne sećam da su zaista igrali... 🤔
Ovo mozda ni Dnevnik vise nema u arhivi :mrgreen:

Image
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4000
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Ovaj Karbahal i Mateus Indio ili do jaja liče ili treba da stanem sa pivom... Ipak pod b)...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Maki
Posts: 1146
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Ako je tačno ovo za Busnića, onda nam odoše dva zadnja vezna u Portugaliju, a srećni smo što nam odatle dolazi na pozajmicu zadnji vezni, jer svoje nemamo.
Nešto mi govori da stvari mogu poći naopako.

Na osnovu promotivnog videa, kontam da ne igra glavom, da je spor, da mu je šut neprecizan i slab.
Dobro je, što je već primećeno, da ne startuje preoštro i rekao bih da ima mirnu loptu po zemlji, pa akcije mogu lepo da se nastave od Crnomarkovića, koji isto ne duva lopte panično. Dobro je i što može da igra štopera, pa če možda biti mesta i za Miletića kao bonus igrača.
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Transferi

Post by Minja »

kuzma liman wrote: Wed Aug 30, 2023 6:20 pm
ultra komsa wrote: Wed Aug 30, 2023 5:48 pm Jesmo li mi ikada imali Brazilca u klubu?
Marcelo pletch , bio dobar pre par godina ga uhapsili zbog svercq droge :)
Сећам се као данас да је било. Прва његова утакмица била је пријатељска са Сремом у С. Митровици. Ми на игралиште а тамо на бедему седе неки не баш витки човек, види се да ужива у доброј храни, и који је личио на све само не на фуцоша, и још један човек који је барем личио на спортисту. Причају. Обојица у опреми ФКВ. Марсело Плеч и Алин Стоика. Касније се натерао па је мало и стесао линију. Да, тај је био добар.
Post Reply