Tko je zapravo g. Dubroja?

vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

madda fakka wrote: primitivac kakvog u zivotu nisam video a tek sin mu njegov....
a tek sin mu njegov.....lik je dju**e neopevano!
Kakvog mi coveka imamo na celu kluba,pa to je za nepoverovati!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ljudi, ajde da ovu raspravu odrzimo na nivou komunikacije koje zahteva ovaj forum. Diskavlifikovanje nekog zato sto je dosao izdaleka i nije uredu ali to sto je pi..a ciganska je sasvim opravdano!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Svi smo mi u Vojvodini dodjosi, samo sto je neko stigao malo ranije a neko malo kasnije. Nije bitno odakle je ko dosao vec sta je odatle sa sobom doneo - ima toliko puno vrednog i postenog sveta koji su sa svih strana dosli u ovu nasu ravnicu. No, ovaj Dubroja sa sobom kad je dosao odakle je dosao nije doneo nista dobroga a jeste puno toga losega.

Ali cudo jedno bozije kako kod nas uvek nekako na povrsinu isplivaju bas ovi najgori! Kod nas su kanda zakoni prirode poremeceni, talog bi trebao da tone na dno a kod nas se penje na vrh i gusi sve ispod sebe. Prosto covek da ne poveruje!
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Image
podbara wrote:Ljudi, ajde da ovu raspravu odrzimo na nivou komunikacije koje zahteva ovaj forum. Diskavlifikovanje nekog zato sto je dosao izdaleka i nije uredu ali to sto je pi..a ciganska je sasvim opravdano!
kuzma liman
Posts: 529
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

madda fakka wrote:
kuzma liman wrote:Dodjos iz Hrvatske i vlasnik karin komerca !

E pa nije dodjos iz Hrvatske nego izBosne primitivac kakvog u zivotu nisam video a tek sin mu njegov....
o da ... na zalost znam ga :shock:
Locked